bugün

bedelliyi 15bine kapatmıştır...
bana "abi" çekecek nesildir. sıraya girin amk.
çocuk değil gençtir.
Hala çocukturlar. Ne ara büyüdü bunlar amk.
Çoluk çocuktur.
93 lüyüm dogutturmakta güçlüyüm .
1991 gibi karizmatik bir yılda doğanlarla akran olduğum nesildir.
unique diye tabir edilen eşi benzeri olmayan harikulade nesildir.
gerçek manada çocukluğu yaşayan son nesildir.
benim de mensup olduğum nesildir ayrıca.
aslında iyi kişilerdir. ancak daha karakterlerinin oturmaya ihtiyacı var. belli bir süre sonra gecekten mükemmel kişiliğe bürüneceklerdir
ne kadar aşağılamışsınız nesli ben de 90 doğumluyum ama yazdıklarınızın %90'ını daha yapmadım. yetişme çevresi bir hayli etkili oluyor herhalde söylenenlere göre?
yasal olarak sikilebiliteleri vardır.
efsane kasa şahin ve doğan slx 'lerle aynı dönemde üretilmişlerdir.
(bkz: apolitik)
80'lılara göre asosyal ve hayatın gerçeklerinden uzak kalmış nesildir korunaklı yetiştirilmiştir.
büyük kısmı üniversiteli olan nesildir. benim de içinde olduğumdur ayrıca.
91 ve 92'lidir.
alayı 16-17 yaşlarında bacaklarını açıp bekaretini kaybetmiştir.
hor gormeyin. (bkz: işte o benim)
öyle bir doğum tarihi mi olur ya, son kullanma tarihi gibi birşey olmasın sakın, internet gençliğidir, sokak oyunlarını bilmezler, sokak oyunlarından kastım; mahalle arası oyunları bilmemektir, gülle oynamak, topaç çevirmek, mahalle futbolu oynamak, çelik çomak oynamak, yedi kule oynamak, tüm bunları bilmemektir.
sevgiler...
derslerini pek takmasalarda keyfine göre yaşayan ve benim de içinde bulunduğum nesildir.
arada kalmış nesildir. evrimdeki eksik halkadır. ne eskiyi adam gibi yaşamıştır ne de yeniye adapte olabilmiştir.
çocuk çocuk nesildir diyecek idim farkettim ki değiller.
akabinde bir kaç şey daha farkkettim; yaşlandığımı genç olmadığımı...

sözlük yine ağlattın beni vicdansız.
hani hep efsanevi nesil deyip dururlar ya işte o nesil bu nesildir, özellikle 91 doğumlu olanları.*
günümüz itibarıyla en güzel yaşlarını dersler ile heba eden nesildir.
güncel Önemli Başlıklar