sanirim bu sefer gercek olacak konser...
http://linkinpark.com/sto...hows/rock_n_coke_festival
amon amarth ve arch enemy konserleriyle çakıştığını sandığım. öyle değilse gideriz izleriz severiz, chester böğürür güleriz.
(bkz: 19 temmuz 2009 keremcem istanbul konseri)

aralarından seçmek çok zor olacak, ikisi de çok benziyor birbirine çünkü.
rock'n coke denmiş, rock'n coke 19 temmuza mı alındı da rock'n coke denmiş kestirmesi güç olan konser. gidilebilitesi oldukça yüksek olmasıyla beraber eğlendirecekleri kesindir. gerçi chester ın sesi zayıflamış olsa da..
geçen sene yapılması gereken konser, 1 sene rötarla yapılacaktır. teenage gençliğin gözdesi olan grubun konseri güzel ve eğlenceli olacağı kesindir.
para bulunabilirse gidilecek konserdir. Son 2-3 yıldır beklenilen bir grubu kaçırmamak lazımdır, canlı canlı bir "a place for my head", "what I've done" ve "give up" dinlemek güzel olacaktır.

ah bir de şu mali problemleri düzeltebilsek ne güzel olurdu canlar*!
bundan 3 sene önce olsa koşa koşa, şu anda ise yavaş yavaş gideceğim konserdir. ama gelsinler çocukluk hevesim içinde kalmasın.
şükürler olsun ki bileti an itibariyle elime geçen konserdir. bekle beni istanbul diyor ve ekliyorum;
--spoiler--
i've become so numb I cant feel you there
i've become so tired so much more aware
i've becoming this all i want to do
is be more like me and be less like you.
--spoiler--
budur be budur işte budur.
linkin park'ın doğum günüm şerefine vereceği konserdir. *
sayesinde yorgunluktan hala ayılamadığım ve istanbul özlemimi bir nebze de olsa dindirebildiğim konser. "numb" diye diye kıçımı yırttığım ve en sonunda muradıma erdiğim, türkiye bayrağı jestiyle bizi bizden alan, şahsımı üniversite yıllarına geri götüren, coşturan, coşturtan, hüpleten konserdir..
tadı damağımda kalan şahane konser. umarım ilk ve son olmaz. ayrıca, açgözlü bir şekilde "papercut, a place for my head ya da qwerty"nin çalmasını bekledim ama umutlarım boşa gitti.

neyse ki numb, points of authority, faint, leave out all the rest, somewhere ı belong, breaking the habit, from the inside gibi baba şarkıları söyleyerek hayatla olan bağlantımı 1 saat 20 dk kadar kesmiştir. ilk çıktıkları anda gözlerimi kırpıştırdım inanamadım lan. "şaka mı bu?" dedim kuzene. bir rüyanın gerçeğe döndüğünü görmüş oldum dün gece sayelerinde.

konserden bazı anekdotlar:

-chester "bu müthiş kalabalık için teşekkürler" dediğinde "bu kalabalık sana kurban olsun bea" diye bağırdım. millet bi şey demedi. haklıydım çünkü.
-türk bayrağı jestleri herkesi coşturdu.
-dj'leri büyük insan.
-bi ara el sallayıp popolarını dönüp gitti hepsi. "noluyo lan, daha numb'ı faint'i söylemediniz!!" filan oldu herkes ama sonra geri geldiler ve en baba şarkılarla devam ettiler.
-bencei buradaki kalabalığı ve coşkuyu sevdiler. sürekli teşekkür edip durdu chester. tekrar gelebilirler sadece kendilerine özel bir konser organizasyonunda.
-mike çok tatlıydı. evlenilesi erkek bence.
-chester götü başı dağıttı. çok seksiydi. adonisini yirim onun. * yavrum!

gelmeyenler çok pis pişman olmuşlardır, içleri gitmiştir eminim. umarım bir kez daha gelirler o zaman tüm sevenleri onları canlı canlı izleme fırsatı bulurlar. çünkü, gerçekten harikaydı. inanılmaz bir hatıra, hayatımın en mutlu anlarına kaydettim 19 temmuz gecesini.

bir rüyayı gerçeğe dönüştüren herkese teşekkürler!