Mutlaka gidip karakartalı desteklememiz gereken ,eger yenilirsek uefa macerasının çok zora gireceği maç.
bir ingiliz takımı ve yine tek maç. bir yöneticinin çıkıp ''biz tottenham'ı ingiltere'de yeneriz'' demesinden korkmuyor değilim.

ama her halukarda çarşı'Nın yönetim tottenham a otobüs kaldır diye pankart asmasını istiyorum.
ne cok kolay ne de abartılacak kadar zor bir mac olacaktir. Karakartalimiz adam gibi topunu oynarsa yenecegizdir. iş cefakar besiktas taraftarina kalıyor. Haydi kartallar gözterin kendinizi dedim mactir.
eziyet ayının 2.maçı olcak.(ilki gençler macı).en kötü berabere kalmamız gereken maçtır ama huylanmıyor da değilim içimde bastırılamayan bir iyimserlik 1-0a yatarız bu maç diye.haydi nobre utandırma beni..
saat 20:00'de başlayacak olan maç.
maçı danimarka futbol federasyonundan nicolai vollquartz yönetecek, yardımcıları bill rene hansen, bo abildgaard ve dördüncü hakem peter rasmussen. karikatürlü pankartlar hazırlanıyor olabilir şu an, bekliyoruz. (bkz: yaratıcı beşiktaş taraftarı)
eğer gruptan çıkmak istiyorsak mutlaka galip gelmemiz gereken karşılaşma... zira bu grupta en büyük rakibimiz tottenham...
19 ekim ankara iftar yapıyoruz zirvesinden sonra beşiktaşlı yazarlarla izlemeye gideceğimizi umduğum maçtır.
çıldırt bizi delirt bizi kartalım,bu stadı başlarına yıkalım nidalarıyla izleyeceğim maç...ayrıca yaratıcı beşiktaş taraftarı bu maçta hep beraber beyaz giyme kararı almışlardır...maça gideceklere duyrulur...
beşiktaş bizleri; en rahat zamanlarda sıkıntı çektiren, en sıkıntılı zamanlarda da rahatlatan bir takımdır. bunlardan dolayı zor olacağını düşünüp, bu maçta takımımıza her zamanki gibi iyi destek vermeliyiz. taraftar olarak üzerimize düşen görevi yaparsak, bu pozitif enerji sahaya yansıyacaktır. büyük beşiktaş taraftarı bunu başaracak güçtedir.

yönetim, futbolcular ve taraftarlar bu maça çok iyi hazırlanmışlardır.

yönetim maç için özel prim verecek, futbolcular bu maçı alarak avrupa'da yankı uyandırmak isteyecek, taraftarlarda bembeyaz tribünde tezahürat ve yaptıkları görsel şovlarla maça etki etmek için çabalayacaktır.
19 Ekim Perşembe 20:30 inönü Stadyumunda UEFA B grubu karşılaşması.
Tottenham maçı BJK için kazanılması gereken bir maçtır. Ve kazanılacaktır.
delgadonun forma giyemeyegi mac.
mac oncesi taksim civarinin kavgalara sahne olabilecegini dusundugum karsilasma.
ingilizlere hem futbol hemde TARAFTAR dersi vereceğimiz karşılaşma.
kolpalar taraftar görsün.
geçen sene bolton'la berabere kalmışdık umarım bu sene galibiyet gelir ingilizlere karşı.

haydi kartalım güldür yüzümüzü.
winning eleven'da olan gollerden birisini yiyen takımım beşiktaş'ı tebrik ettiğim maç. *
tigana nın bu takımın başından ayrılmadığı sürece daha böyle çok goller yiyecektir.adamın bildiği tek şey ağzına kürdan almak.
winning eleven'da attığım gollerden birisini yiyen beşiktaş'a kızdığım maç. * *

ayrıyeten bu ülke puanları uçup gidiyor. dün gs, bugün bjk. durum sakat.
tigana nın macı cevirmek için bişiler yapması gerek mac. *
70. dakikaya 2-0 tottenham üstünlüğüyle girilen maç.
maçı ilker yasin mi anlatıyor dedirten durum.. 10 dk iyi oynadıktan sonra maçı bırakıp 2. golü yemiştir bjk.
alışılagelenin aksine, iki adet galibi olan karşılaşmadır. bunlardan birisi, maçı 3 puanla kapatan tottenham hotspur'du. diğeri ise, dosta düşmana inat, son saniyeye kadar takımını destekleyen, içlerinde daha 65. dakikada takımı ıslıklamak isteyenleri susturan, muazzam bir koro ile maçın her saniyesinde takımını motive etmeye çalışan ve maç sonunda hakkıyla maçı kazanan rakip takımı alkışlayan beşiktaş taraftarıydı.

sevinmek için sevmeyen beşiktaş taraftarıydı, günün gerçek galibi..
kartal gol gol gol sesleri ile inleyen bir stad vardi bugun. sevinmek için sevmeyen buyuk bir fedakar kitlenin eseriydi. Yenildik ama canlar saolsundur. Baki mercimeke sevgilerle.
yapmıs oldugu tezahurat tan dolayı besıktas taraftarının tebrık edılmesı gereken mac.
önceden uyarmama rağmen (#746069) beşiktaş'ın dimitar berbatov'u durduramadığı maç. şunu da unutmamak gerekir, beşiktaş'ın grupta rakibi tottenham değil club brugge ve dinamo bükres'tir. o maçlara yoğunlaşmak gerekir.