bugün

D-smart tarafından "loca" adlı kanalda yayınlanacağı açıklanmıştır.
uydu üzerinden canlı yayın yapacak kanallar

http://galeri.uludagsozlu...-ma%C3%A7%C4%B1_13221.jpg
aynı saatlerde fenerbahçe ve galatasaray maçları olduğundan dolayı, büyük çoğunlukta trabzonlular'ın izleyeceği maç.

beşiktaş mı dedin?*
trabzonspor için yeniden kurulan güzel hayallerin kaderini belirleyecek olan maçtır. eğer bir hezimet yaşanırsa tamiri zor olacaktır. ki böyle bi şeye gerek olacağını sanmıyorum. olur da gollü bi beraberlik alınırsa fenerbahçe' nin korkması gerekir. olur da bi galibiyet alınırsa fenerbahçe göte gelir.

(bkz: in trabzonspor we trust)
trabzonsporun büyüklüğünü göstereceği maçtır.
bir galatasaraylı olarak canı gönülden trabzonsporu destekleyeceğim maç. ben karamsar değilim ve trabzonsporun avantajlı bir skorla trabzona döneceğine inanıyorum. eğer liverpool trabzonsporu küçümserse galibiyet bile alınabilir.
trabzon'un bir kez daha tarih yazmasını dilediğim maçtır. anfield'dan galip çıkarlarsa işleri zor. türk insanı hemen rehavete girer. bu sefer burada yenilirler, elenirler. trabzon'a en yararlı sonuç gollü beraberliktir. avni akerde yenebilirler o zaman liverpool'u.
küfrettiren maçtır ben orda olamayacağım için inşallah liverpoolu elerde daha iyi takımlar gelir diye dua ettirendir.*
0-0 başlanan maçta liverpool un golüyle eşitlik bozulacaktır. ömer üründül

tabiki temennimiz trabzonun liverpoolun eline vermesidir. nedir yani beşiktaş yedi trabzonda yesin isteği.
trabzonspor ülkenin en formda takımı bu bir balonsa patlayacak değilse patlatacak.

bekliyoruz ...

bu arada bu dingilizler yattaray'ı bi izlesinler bakalım.
gönlümden beraberlik geçen ama gerçekleşmesi zor olan maç.
(bkz: üst biter)
liverpool' un resmi internet sitesinden de anlaşıldığı üzere kırmızıların çok ciddiye aldığı maç. hatta çekiniyorlar bile demek yanlış olmaz. maç kasetleri falan titizlikle izlenmiş. bu kadar önemsenmek güzel tabi ama yine de bilenmeleri de iyi olmaz. türk takımı oldu mu ayrı bir ayar çekiyorlar takıma.

http://www.liverpoolfc.tv...reds-set-for-trabzon-test

bu arada ilk yarısını izleyemeyeceğim için de şimdiden sıkıntı bastı. uefa gider dün tek türk takımının maçı varken 19.00' da oynatır. yarın galatasaray 21.00, fenerbahçe 21.30 trabzonspor 21.45' de oynayacak. bu nasıl bir ayarlamadır, anlayan varsa beri gelsin. bu en azından galatasaray maçının tamamının bitmesini beklemek demek. *
liverpool iyi günlerinde değil(ne kadar kötü olsada her türlü iyi takım eyvallah ona sözüm yok) ve trabzon bu aralar gazamı geldi artık neyse iyi futbol oynuyor. eğer trabzon ingiltere'de güzel bir skor yakalarsa liverpool'u eleyebilir. haydi uşaklar yenilmeyelim şu kibirli ingilizlere.
Tinypic.com dan böyle bir siteyle karşılaşırsanız açmayın sakın dedeler çıkacaktır. inci'ye kin kusuyorum. Homofobiğim mk. Yapmayın!
fenerbahçeli olmama rağmen trabzonun kazanmasını istediğim maçtır.
tranzonspor un en azından gol atacağı karşılaşmadır.
1 yazarın dahi tenezzül edip maç saatini yazmadığı maçtır. sözlük dediğin, bilgi üzerine yorum yapılan yerdir. bilgi yok insanlar sadece ''benim de yorumum olsun ben de maydonoz olayım'' diye yazıyor.
trabzonspor'lu futbolcuların özellikle kuyt'a dikkat etmesi gereken maçtır. gerrard'ı filan geçin.
yattara'nın, "gerard'a çalım atmak güzel olacaktır" dediği, yani dolaylı olarak; "ben eziğim" dediği maçtır. inşallah trabzonspor kazanır, ama kendini küçültmeye ne gerek var değil mi yattara?
(bkz: #9071936)
yattara'nın, "gerard'a çalım atmak güzel olacaktır" dediği, yani dolaylı olarak; "en iyiniz gelsin" dediği maçtır. inşallah trabzonspor kazanır, ama gerrard' a yazık değil mi be yattara?
2 sene önce beşiktaş'ın 8 gol yediği takım liverpool. yanlış olmasın yani, yattara bilmiyor sanırım.

not: inşallah trabzon alır.
yattara'nın, "gerard'a çalım atmak güzel olacaktır" dediği, yani dolaylı olarak; 'ben zenciyim, 3 ayaklı hesabı' dediği maçtır. inşallah ayaklarına zeval gelmez ama gerrard'a da kazık değil mi be yattara?
(bkz: arkandayız trabzon)
allah yukarıda,bir fenerbahçeli olarak,geçen sezon bizi hem kupadan hem şampiyonluktan eden karadeniz fırtınasının,avantajlı bir skorla trabzon'a dönmesini istediğim maç.1-0 mağlubiyet bile süper olur trabzonspor için.beraberlik demek tur demek.
güncel Önemli Başlıklar