bugün

aslında ucuz olması düşünülen yerli marka olandır. kazık atma durumu en yüksek potansiyeldedir. aynı kumaştan markasız 30 liralık kot almak hava atılamaz durum olduğu için alınan kottur.
Kıçına geçireceğin bir pantolona verilmesine gerek yoktur.

180 tl verince kıçımın üzerine nasıl oturabilirim diye sorarım kendi kendime.
diesel veya levi's gibi markaların yanında beleş tabir edilecek kottur. ortalama olarak little big seviyesindedir. *
280 liralık olanı vardır.
380 liralık olanı da vardır.
zorlarsan 680'e bulursun.
vitrine asmalıktır. zira insan onu götüne değdirmeye kıyamaz.
leke, lcw gibi kotlar 50 yi geçmez. Zorlasan 20 ye bile bulursun. mavi çok kazıktır. Levis 150 den aşağı bulamazsiniz. Mavi gerçekten kalitelidir ama. Levis ise havalıdır.
altına en az 100 tl'lik don giyilmelidir ki kıymeti olsun. yoksa kot dediğin nedir, bildiğin bacaklarımızı sokuyoruz lan.

(bkz: mesaj atacak kontörü olmayan iphone sahibi)
jack jones ,diesel gibi markalarda rahatlıkla bulunabilecek kot pantolonlardır.
ucuz bir kottur.
yaklaşık 5-6 adet üründen oluşan kottur diye umuyorum. yoksa bir tek kota 180 lira verilir mi be arkadaşım, her türlü onun ağı gidecek zaten yazın terden neyin peşindesin yani.
kadın dergilerinden birinde, bi bluzun 4000 dolar olduğunu gördüm ben 180 tl nedir kimdir cürmü ne kadardır.
Dipten dipten saldığın zamanlarda bunun ceremesini çekecek kumaş parçasının fiyatıdır. Ulan o değilde arap yağı bol bulunca... Neyse birşey demiyorum ben.
öyle *e böyle kot denesi kottur.* kimin ki ?
(bkz: öyle göte böyle kot)
götüne sıvıycak kadar parası olana hiç bişey demektir 180 tl .
askıdaki levi's engineered kotun fiyatıdır.
(bkz: 501)

Bir de insanın götünden aşağı kaymayıverse süper olacak kottur.
göte tavan yaptıran kot.
burjuva götün entarisi.
sahibi ile konuşan kottur.
1080 tl'lik armani kotların yanında süt dökmüş kedidir.
mavi jeans'te istediğin kadar var bunlardan. denemek için bile düşünmek dakikalarını alıyor, kasa gireceğin hali sen düşün.
460 tl etiketli kot gördükten sonra fiyatı ucuz olan kot.
(bkz: Lee)Blizzardb'nindir.
yerine öküz alınabilen kotlara göre ucuzdur.ama lakin ki ucuz değildir.