bugün

batı'nın iyi yönlerini almak isteyen saftirik insan...

ortalıkta 5 yıllık ilişkiden çıktım diye konuşur dururlar üstelik. çok leyla olduklarını ima ederler. çok sevdim ama karşımdaki adam değildi falan.

yuha! 13 yaşında sevgili mi olunur lan? altyapıda futbolcu seçmelerine katılıyor sanki!
(bkz: ali sami mode on)*
Sevgili olma yaşı mahallede seksek oynama yaşına gelmiş haberimiz yok! Hayatının baharında üstü alınan gereksiz bir yük. Ve nihayet üstten atılan semer! Hayata 2. Kez bir merhaba daha. Ama bu sefer biraz daha temkinli. Daha az seveceğim diyip aşk-sevgiliyi ölçülere dökecek kadar içten pazarlıklı bir şekilde yola devam...
gayet normaldir. 13 yaşındayken flörte başlayan annem ve babam 24 yaşında evlenmiş ve evliliğini çok iyi devam ettirmektedirler.
(bkz: sevgiliyle 5 yıllık kalkınma planı yapmak)
psikoloji çöküntüsü yaşar, kötü yollara başvurur ya da her şeyi unutur.
çocuklukta başlayan doktorculuk oyununun ilerleyen zamanda ciddi olmasıyla tanışmadan başlayarak yılları sayan türk kızıdır.
salak kizdir.ulan ben o yaslarda mahallede top kosturuyordum.ne erkegi ne iliskisi.azcik hayatinizi gencliginizi yasayin.erkek degil hersey.kendinizi gelistirin ailenize okulunuza arkadaslariniza odaklanin..erkekte iliskide kacmiyorya..
erken yaşta tecrübe kazanmış türk kızıdır.
kendince hayatın tüm yüklerini taşımış, yaşanacak her şeyi görmüş ve yeni tekliflere naz amaçlı eski sevgilisini unutamadığını söyleyecek, evlerden ırak türk kızıdır.
ateşle barutun yanyana dursa bile bi kıvılcım la patladığını öğrenmiş kızdır.
(bkz: selam tanışalım mı)
her türlü yemiştir. (bkz: motor)
türk' tür yani bunun tartışılacak bi yanı yok.
kesin 15inde de yüzük takıp nişanlandığını sanan türk kızıdır.
Sokakta oynamak yerine sevgili ile buluşarak kendine yazık etmiş kızdır.Nihayette küçük yaşta büyümüş ve sonraki senelerde bunun pişmanlığını yaşamış kişidir.
sevgiliyle sims oynamayı aşk sanmış kızdır ne olacak başka.
12-13 yaşında aşık olmuş kızdır. takdir edilesidir. aslında geç kalmıştır. 10 yaşında başla işte!
üniversiteyi kazanınca terk etmiş yada sevgilisi üniversiteyi kazanınca terk edilen kız olabilir.
Potansiyel kaşar ya da feminist, erkek arkadaşı öldüğünü düşünürsek müzmin bekar.
iki cümlesinden üçü özdeyiş ve vecizelerle dolu olan , hayatın sillesini yemiş ,, götü arşa vurmuş türk kızı.

hassiktir lan.
mala dönmüştür.
trip atarak insan vucuduna iskence etkisi hususunda ihtisas yapmis, uzmanlasmis bir kizdir o artik.
karşılaşınca ölü taklidi yapmak gerekir.

13 yaşında sek sek oynayacağına sevişen kız siktirsin gitsin.
herşeyin bir yeri zamanı var amk.
Klavye kullanmayi ogrenememis salaklarin nasihat verdigi kiz.

Zerre sikimde degil kendisi. Kendi anasi, babasi, abisi dusunsun.

Surda gelip de bu kizin ahlaki hakkinda konusup bir de hic okumayacagi nasihatler vererek prim yapacaksam kendimin de amina koyayim.

Ne salak, ne sahte bi ahlak anlayisimiz var be arkadas ya?

Sozlukte artislik yapican diye, sakalli biyikli adam, git kendini 13 yasinda kizcagizin yerine koy. Aferin lan.

O kizi burda cekistirme ihtiyaci hisseden insanin bence yarrak gibi bir hayati vardir, darilmaca yok.