bugün

Pazartesi akşamı saat 20:00'da başlayacak olan süper lig 5. Hafta karşılaşması.
beşiktaş'ın porto'yu unutup odaklanması gereken maç. çünkü derbiden önceki son maç.

ayrıca beşiktaş'tan konyaspor için özel performans bekliyorum.
ondan sonraki maç ise yani fb-bjk maçı derbiciktir. türkiye'deki tek derbi gs-fb dir. ne tese ne bejeke yok olun.
o değil de tangalı ateşo da buralardaymış.

beşiktaşımızın kazanacağı karşılaşma...
konyaspor'un süper kupa finalindeki gibi boruyu salacağı maç.
çomarlara küsküyü dayayacağımız maç. evet.
portoyu aldık geçtik diye hava yapmayanlardanım. beşiktaşın maça çıktığı kadrosu her defasında iyi oluyor. hücum ve defansı düzenli oluyor. sağ kanat sol kanat forvet hepsi belirli bir düzen içinde oynuyorlar bu da takım oyunu yapıyor. adam kendi başıma gol atıcam kimseye pas vermicem derse o takımdan da o adamdan da hiçbir bok olmaz. ve beşiktaşın inşallah alacağı maçtır.
Beşiktaş ımın,

Fabri
Adriano
Pepe
Mitroviç
Caner
Medel
Tolgay
Lens
Talisca
Babel
Negredo

11 ile çıkıp zorlansa da kazanacağı karşılaşma.
olaylı geçemeyecek maç konyasporlular maça götürülmüyecekmiş

maça gelince berabere biter diyorum iki takımdada avdupa yorgunluği var nede olsa skor 1-1.
beşiktaş'ın geleneği sürdürüp konyaspor'a en az 4 atacağı maç. goller: negredo, lens, babel(2).
porto bjk maçının sonucunu bilmiştim. bu seferde 2-1 kazanıcaz diyorum. zaten buda olursa iddaaya başlarım.
iddaa pişmanlıktır.
beşiktaş kendi sahasında affetmez..

tahmin 3-0.
Beşiktaş yobaz rakibi karşısında rahat kazanacaktır.
Negredo siftahı yapar.
beşiktaşın ana sikiceği maç.
4-1 falan biter. rotasyonlu bir kadro ile çıkıp rahat kazanacağımız maçtır..

hoş yedeklerimiz bile ligi süpürebilecek güçte.. çok gülüyorum bu renklilere... sen olsan bari hahaha...
beşiktaşımızın aklı fener derbisinde olduğu için yenileceğimizden emin olduğum maç.
konyaspor geriye yaslanıp hızlı oyuncularıyla çökertecek çakma avrupa fatihini.
normal bir takım avrupa dönüşü yamışıyorken alternatifsiz kadrosuyla ya da alternatifli de olsa diğer kadrosuyla konyaspor'un yamışması da öngörülable ve beklenir bir durumdur..

ve bu durumdağğ, bu maçı kendi evimizde rahat geçeriz..

yeter ki kart cezalısı, sakatlık, ceza vs iş almayalım başımıza..

biracıklarımı alıp cayır cayır izleyeceğimdir öhöm neyse..

not: istanbulun amına koyayım.. böyle şehri, trafiğini, insanını ayrı ayrı sikeyim..

teşekkürler..
oğuzhan ın yerine tolgay ın oynayacağı maç. medel oynarsa ancak atiba nın yerine oynar. ama o da zor bir ihtimal.
Beşiktaşın zorlanmadan kazanacağı maç olacaktır.
konyamın bir puanla bitireceği maç.
beşiktaş'ın dikkatli olması ve ekstra performans göstermesi gereken maç.
fabri
adriano pepe medel caner
atiba talisca tolgay
lens babel
negredo
bu şekil bir 11 le çıkıcağımızı tahmin ettiğim süper lig maçı. eğer negredo 11 başlarsa artık orucu bozar ve golünü atar. umarım hoca da bu şekilde düşünür ve bu 11 le çıkar.