bugün

insallah kazanacagımız mactır. trabzon daha hazır bir takım fakat beşiktaşta bunun üstesinden gelecek potansiyel var ve bu potansiyeli sahaya yansıtabilmesiyle dogru orantılı bir skor alacaktır.
trabzon kazanacaktır bu maçı ama gollü biter bilginiz olsun.
beşiktaşımın trabzonu hoplatacağı maçtır.
olimpiyatta oynanan benim gidemeyeceğim maç. ayrıca güzel bir tribün şovu olacaktır,maçın 0 bitme ihtimali yüksektir.
beşiktaşlı değilim ama maçı beşiktaşın , bağırta bağırta alacağını düşünüyorum .
beşiktaşımızın 2013-14 sezonuna mükemmel başlayacağı müsabaka. tahmini netice 3-1
besiktasin ne yapacağını çok merak ettiğim maç. bilic yarayacakmi bakalım.
3-1 beşiktaş'ımın üstünlüğü ile bitecek maçtır. belçika'da eniştem var kaynak sağlam. kirayı basın.
ilk yarı 1 0 trabzonun önde gideceği 2. yarıda beşiktaşın alacağı maçtır.
beşiktaşın 3-1 kazanacağı karşılaşma.
trabzonspor takımının 2-0 yeneceği maçtır.
fenerbahçe'nin kötü başladığı haftada puan kaybedeceğimiz maç. Ne zaman avantaj yakalasak onu tepiyoruz.
1-1 bitecek maçtır.
bir beşiktaşlı olarak beklentim trabzonspor açıklamaları. çünkü fenerbahçe maçlarından da bildiğimiz üzere saha dışında şahlanan trabzon sahada domalan trabzon oluyor.
beşiktaş 2-2 trabzonspor aha bunu bi kenara yazın. *
Trabzonun yüksek tempo ile erken gol bulacağı ve kazanacağı maç.
Trabzonspor'umun rahat kazanacağı maç.
Beşiktaşın kapalı kutu olduğu maçtır. iddaa da ts ye verilir bu maçta.
Hamsilere kobrayı salacağımız maçtır.

Edit: saldık.
Beşiktaş ın eneramo ve holosko gibi eksikler ile yeni transfer ömer ile almeida nın durumunun şüpheli olmasına rağmen kendi evinde kaybetmeyeceğini düşündüğüm maçtır. trabzonsporda bosingwa ayak bileğindeki sakatlıktan dolayı oynamayacak. tek merak ettiğim şey, oynarsa malouda nın ne yapacağı.

bol gollü geçmesini beklemiyorum ayrıca...
olimpiyat stadında 21.45'te oynanacak maçtır.
bu nedir arkadaşım ya? olimpiyat stadında bu saatte maç mı olur?
beşiktaşı kayırmayın artık yeter! olimpiyat stadı gibi şehrin merkezinde bulunan bir stadı beşiktaşa veriyorsunuz, yetmiyor saati de 21.45 yapıyosunuz. geçen sene inönü'yü bile doldurmayan beşiktaş taraftarı eminim bu maçta 80.000 kişi civarı bi katılım gösterecektir. bari gece 1'e 2'ye falan koysaydınız da insanlar çıkışta direk işine gitseydi.
rezillik!

beşik: nottaşlıyım.

(bkz: ironiden anlamayan nesle aşina değilim)
Renklilere göre büyük maç olmayandır.Madem önemsiz bir maç ne diye gelip burada ötüyorsunuz şeref yoksunları.Beşiktaşım kazanacaktır.
beşiktaşımın yeneceği tahminimce 2-1 sonlanacak maç.
henrique'nin dikkatleri üzerine çekeceği maç.
m3 başakşehir metro hattının yolcu sayısında tavan yapacağı gündür.