bugün

http://www.fenerbahce.org/detay.asp?ContentID=38573

yapacağınız yayını s*kerim, işinizi düzgün yapın diyerek verdiği ayardır.
sultan süleymanın şehzade mustafayı boğdurması gibi bir açıklama. lig tv fb tvdir zaten daha ne yapsın.
"hırsızın hiç mi suçu yok ?" lafının bir versiyonunu söyleyebileceğiniz açıklama.
Kurduğunuz düzen bozulalı çok oldu, yaptığınız algı operasyonlarıyla kahramanlaştırdıklarınıza sadece "yarattığınız kitle" inanıyor.
veysel giley
başbakan'ın fas'tan arayıp habertürk'teki alt yazıya karışması gibi bir şeydir.
zaten bu aralar pek bir içli dışlılar.

''benim futbolcum küfür etmiş, kusura bakmayın'' demek yerine ''bunları niye ekrana taşıyorsunuz'' tarzında bir açıklama yapmak her şeyden önce cumhuriyetin sözde son kalesine yakışmamıştır.
kabloları kesme vakti gelmiş çok uzadı bunlar manasındadır.
hangi öküz öldü de ortaklık bozuldu sorusunu akla getiren açıklama. fb ve ligtv beraberligi playoff doğurmamis miydi evvelden, ne çabuk unutuldu da birbirine ayar verir oldu bu iki ahlaksiz kurum?

şimdi ben buraya, emre için, anali avratlı, soylu soplu, bacılı kardesli bir entry girsem, küfrü yazdığım için ben mi kabahatli olurum, yoksa bu entryi referans alarak bana küfürbaz diyen sen mi?
ayar mı, rakip takımın bir futbolcusu, senin kulübene gelip, anali bacılı kaydigi gün ayarın allahını alırsınız. o zaman kime bok atıp, nerde yürüyeceksiniz şikeci ezikler?

not: fb spor klüplü değilim. olanlara allah şifa versin.
klasik aziz yildirim ataridir. bildirinin sonuna bir sonra ki atarda görüsmek hoscakalin yazmamalari olayin ne kadar basit ve ciddiyetsiz oldugunu gözler önüne sermektedir.
ayar zannedilen zeka yoksunluğu.

ps. güvenlik aracı piste lütfen...

(bkz: fener için opera)
(bkz: hırsızın hiç mi suçu yok)

çubuklu tosun milyonlarca insanın gözü önünde küfretsin ama yayıncı kuruluş bunu gösterdiği için suçlu olsun he? yok öyle yağma.
(bkz: 17 şubat 2014 fenerbahçe nin emre ye verdiği ayar)
haklı bir ayardır. ya kardeşim küfür etmek suçsa, küfürü yayınlamakta suçtur. açık ve net.
adaletli yayın yapın bizi kötü göstermeyin diyor.
yarın gene yürüyüşe çıkmasın bunlar.

çok komik bir açıklama.