bugün

21.45 / trt
görsel
Hollanda ya beraberlik yetmediği için saldıracak. Haliyle Portekiz de kontra ataklar yakalayacak. Ronaldo ve nani gibi hızlı oyuncular ağır hollanda defansına zor dakikalar yaşatacak. Diğer yandan hollanda nın hücum hattı bu maçta süper ötesi oynamak zorunda. Yani her türlü bol gollü ya da en azından bol pozisyonlu bir maç bizi bekliyor olacak. Turnuva başlayalı 18 maç oldu ama ilk defa bir maç için 1 saat önceden havaya giriyorum.
portekiz'in sol ve sağ kanattan maden bulacağı ve handikaplı yeneceği maçtır.
bol gollü geçmesini beklediğim maçtır. sanırım turnuvada ilk defa hollanda'yı adamakıllı top oynarken göreceğiz.
van persie bu sezon arsenaldaki performansına dönerse hollanda lehine sonuçlanacak maçtır. çok gol kaçırdı be.
hollanda nın kazanacağı maçtır.
Cristiano ronaldo bu sezon real madrid deki performansına dönerse portekiz kazanır. Kaçırdığı goller van persie nin kaçırdıklarını 3 e katlar. Hem van persie 1 gol atabildi.
trt spor ekranlarında canlı olarak 21:45 itibariyle gösterilecek maç.
hollandanın kaybedeceği maç. içimden de öyle geçiyor, sevemedim gitti şu hollandayı.
portekizin bırakmayacağı maçtır.
bazı iddaaseverlerin ronaldo nun gol atmasını beklediği maç.
Ronaldo harika girdi çaprazdan vuruşu çok iyi değildi ama direkten auta çıktı.
Yuzyılın asistine cok az kalmıstı.
Postiga karşı karşıya stekelenburg son anda kornere çeldi. Maç harika başladı. Şimdi de meireles vurdu yan ağlarda.
postiga'nın kaçırdığı golü almedia'nın daha güzel kaçıracağı aşikar olan maç.
postiga'nın almeida'dan daha kazma olduğunu ispatlamaya çalıştığı maç.
postiganın almeiadadan daha beter oldugunun kanıtlandıgı bir başka maç.
trt hd kanalının hangi maçı izleyeceğime benim yerime karar verdiği maç. dönüşümlü yayın nedir abi, maçları koyarsın iki ayrı kanala, isteyen istediğini izler. sırf bu saçmalık yüzünden maçı HD kalitesinde izleyemiyorum, bir gün de bir rezillik yaşanmasın şu güzel ülkemde nolur yani.
Cristiano ronaldo harika yükseldi , vurdu kafayı ama top kalenin ortasına doğru gidince stekelenburg için çıkarmak zor olmadı.
Cristiano ronaldo attı nihayet. Yalnız joao perreira harika bir pas verdi. Golün yarısını ona yazalım.
an itibariyle ronaldonun golüyle 1-1 eşitlik saglanan maç.
çok zevkli geçiyo lan. harika zevk aldım dk. 30 1-1.
Cristiano ronaldo az önce 45 metreden çektiği şutla stekelenburg u nerdeyse öldürecekti. Şimdi de kornerden gelen topa kafayı vurdu. top az farkla dışarı çıktı. Ronaldo şu an muhteşem oynuyor kısacası.
hollanda defansı can çekişiyor. o top oradan çıkmazsa hollanda yerinde sayar durur.