bugün

fenerin 10 kişilik konyayı hakem desteğiyle bile yenemediyi maç.
16 ıncı mı olmuş fenerbahçem küme düşme hattına mı gerilemiş. Çaykur Rizespor un gerisine mi düşmüş. 12 maçı mı kalmış. Galatasaray Beşiktaş Başakşehir trabzon ile mi oynamamış. 1. Ligimi özlemiş.

(bkz: 24 Şubat 2019 Beşiktaş Fenerbahçe maçı)
Fenerbahçenin golü ofsayt.
görsel
bu pozisyona kırmızı kart çıkmadı, var'a da gidilmedi.
Fırat Aydınus tarafından katledilen maç.Ayrıca Sadık denilen tiyatro oyuncusu rolünü güzel oynuyor.Fener eşek değilse kazanır maçı yoksa durum iyi değil.
Siqueira 1-1.
MiLLET GENE BAŞLADI YOK HAKEM YOK BiLMEM NE.
ya oğlum tut ki hakem. yarın senin takımına da aynı şeyi yapacak. o zaman susucan. bu bir gerçek.
öyleyse otur maçı izle. hakem etkisi varsa onu da kabul edeceksin. çünkü bugün bana yarın sana.
değişiyor mu değişmiyor. ağlamaya gerek yok.
işte top işte kale ne yapıyorsan yap.

not: ersunbahçe.
not2:fener hakem etkisiyle kaybettiğinde de hakemle ilgili yazmam, konuşmam. kazandığında da.
görsel

konyaspor resmi hesabı hakem eyyamcılığını eleştiren durum paylaştı.
lig boyuncu gördüğüm en rezil hakem kararlarının uygulandığı maç. skirtele sarı verip jahovice kırmızı kart vermek ne bileyim ben buradan utandım.
fofana içinden geçti fener savunmasının. sadık çıftpınar denen balon patladı.
skrtelin kırmızılık pozisyinunda var'a gitmeyip, konyanın 2 küçük faulunde vara gidip uyduruk kırmızı kart verdi fırta. afferin.sonra fener dogranıyor yersen.
Jahovic kırmızı kart. Konya 10 kişi kaldı.
Skrtel’in hareketine kırmızı vermedi, sadece sarı vardı.
VAR niye var ki o zaman, pozisyon adamın futbol hayatını bitirmeye yönelik, net kırmızı kart.
fenerbahçenin tek farkla kazanacağını düşünüyorum. artık fener toparlandı diyebiliriz. tabii şampiyonluk başka bahara kaldı fenerliler hemen sevinmeyin.
görsel

skrtelin kırmızı kartı verilmedi.
jahoviç takar.
Zajc ilk 11'de. Bu adamdan çok umutluyum.
ersun yanalın ya hurra ya murra kadrosuyla çıkacağı maç.
şahsım için iki teknik adamın güzel bir yetenek ölçeği olacak maç.
fenerliyiz tabi ama ersunlu fener.
Üst olur. Konya içinden geçer fenerin.

Aykut'un bir hesabı var koç'la.
fenerin en az üç atacagı maçtir. net...
Fener bugun kazanır.
Konyaspor zayıf rakibine acımaz ms 2 en iyi ihtimal fenerliler için ms 0.
Maça gelecek olan arkadaşlar cüzdanlara, telefonlara sahip çıksın dün verileri çalanlar bugün bunları da çalabilir belli olmaz önlemimizi alalım.
konyasporun kazanacağını düşündüğüm maç. fenerbahçe gerçekten bu seneyi nasıl unutacak bilmiyorum. ama sanırım stadda alex olacak be bu yüzden fenerbahçe moral kazanacaktır.
ama nafile maç tahminim 3-1 konyaspor kazanır. fener bu sene küme düşmez ama büyük bir hüzün içinde olacak ve tahminimce seneye bu hüzünlüğünü atamayarak yine kötü sonuçlar elde edebilir. ben galatasaraylıyım ama en güçlü rakibimizin bu kadar kötü duruma düşmesi hiç hoşuma gitmiyor.