bugün

Gece gece insanın içini cız eden askerdir. Buna müsebbib olan kim varsa götüne k*yayım. O askerin başında duran ibneye de koyayım. Fetöcü hainlerin ve onları besleyen hainlerin askerimize verdiği zarar tartışılamaz bile.. Gün gelecek, onlar bizden kaçacaklar.. Türk askeri bizim için değerlidir..
ülkücüleri mutlu eden ve sevindiren onurlu şerefli türk askeridir. bakın resimdeki ülkücü nasılda mutlu türk askerinin kafası kesildi diye mutluluktan resim bile çekilmiş.
https://pbs.twimg.com/media/CngNk27XgAA2DQa.jpg
Normal bir hukuk devleti olabilseydik zaten darbeye kimse teşebbüs edemezdi.öyle bir zemin oluşmazdı.
ayrıca Darbe teşebbüsünü yapanların yanında o gece darbeye direniş adi altında binlerce hukuksuzluk yaşanmış kurunun yanında yaşta yanmıştır.
ortadoğu kimliginden sıyrılırsak ancak güzel günler görebiliriz.
Bu ülke er yada geç kabuğunu kırmak zorunda.
ikrar var, kimlik belli, suç belli. bakalım türk adalet sistemi ne yapacak bu arkadaşa.
Bu kadar düzgün türkçe kullanması katilin dikkat çekici. Eğer bir embesilin trollü değilse eğitimli suikastçilerden biri neden diye soracak olursanız kurban kesmek bile zor bir eylem. Kaldı ki bir insanın kafasını kesmek, kesebilecek soğukkanlılığa sahip olmak için özel eğitilmiş olması gerekiyor. Bu kişinin kimliği araştırılmalı büyük ihtimalle ya ışidle ya da sadatla ilişkisi olduğunu düşünüyorum.
böyle bir olay olmasa da aynı hırsla başka bir askerin kafasını kesebilirdi çünkü bunlar ordu düşmanı, asker düşmanı.
çünkü ordu demek, asker demek atatürk demek.
Katili açıkça "ben yaptım" diyor, hiç bir yargı müdahalesi yok. Çünkü hepsi khk ile dokunulmazlık koruması altındalar. Bu nasıl bir cinnet halidir ki silahını bırakmış, teslim olmuş askerin kafasını kesebiliyorsun.
Sanırım bazılarımız darbeden yana? Orada benim mahalleden yan mahalleden ve bütün istanbul gençliğinden yüzlerce insan öldü. Sadece 8 kişi benim çevremde vardı şehit olan. Hal böyleyken insanların canavarlaşmasına nasıl engel olacaksınız? Kaldı ki ben ve benim gibi soğukkanlı insanlar o yakınlarını kaybeden kızgın kalabalığı çok frenledik.
O mesajı atan orospu çocuğu Böyle bir şeyi yapmamışsa bile sadece o mesajı attığı için yargılanmalı.
Ulan katil ben kestim diye yazmış bu ayi selim akiti ise hala yok bir şey diye kıvıriyor.

Işte ak köpeklik böyle bir şey arkadaşlar.
Böyle bişe hiç olmadı. Çeliktepe'den direnişe katılmış biri olarak söylüyorum. Köprüye tamamen hakimdik ben bile görmedim.
Askerler ateş açmadı diye götü kalkan yobazların yediği bok bunlar böyle işte

Haberi olmayan askerin boğazını keserler götünüz yerse ateş izni varken saldırsaydınız ya orospu evlatları.
Bunu yapan ve bunu savunan vahşilere şunu demek istiyorum.
O askerler istemese siz onları teslim alabilir miydiniz?
Isteselerdi o köprü üzerindeki tüm çomarları eşek cennetine postalarlardı.
Kendileri bu işin içinde başka bir iş olduğunu görüp silah bıraktı ve sizin gibi vahşiler onlara ancak silahsız ve savunmasizken dokunabildiniz.
Şimdi de bu soysuzluğu yaptığınız için kendinizi kahraman görüyorsunuz.
Ulan asker istemese siz değil tank durdurmak, sokağa adım atamazdınız.
görsel
20 21 yaşındaki çocukları işkenceyle öldürenler serbest ve biz bu konuda bile bir olamıyorsak diyecek söz yok.
ragıp ve murat sadece bilinen... bi de sesini duyuramayanlar var. suçsuz yere içerde olanlar var. var da var...
bi de hala yalan diyenler var. çocukların otopsi raporunu paylaştılar ismail saymaz haberini yaptı,abla ve yakınları her gün adaletin sağlanması için dil döküyor siz üç maymunu oynamaya devam edin.
Hani bu olaylar yaşandığı sırada "provokatör bunlar hüloğğğ yalan bunlar" dedikten sonra hiç alakasız montajlarla taaa van da yaşanan bir askeri kaza haberini caps yapıp paylaşan ve buna inanan milyonlarca embesil keko vardı ya işte onların yanında ebesini siksen yine kandırabilirsin " yok la ne sikmesi yanlış görmüşsün dua ediyorduk biz ehe"... Haha evet.
askeri öğrencinin boğazını kesen caniler hakkında hala soruşturma açılmamıştır.
görsel
Bu orospu çocukları köprüde asker öldürüp yedikleri bokun ciddiyetinin farkına varınca örtmek için böyle dezenformasyon haberi üretebilen şerefsiz köpektir bunlar bak işlerine lazım olunca boğaz köprüsünün çelik kaza önleme bariyerlerini taa van a kadar uzatır van da askeri araç kazası der bunlar ne allah ne kitap ne haya var bu dinsiz imansız makyavelist piçlerde ..siz hiç askeri araç kaza yapsa bu şekilde cenaze fotosu verilen haber gördünüz mü?
Ilk yeni akit paçavrasının duyurup sonra geri çektiği haberdeki askerdir.

görsel
bu habere götünü yirtarcasina yalan diyenler var yahu, adam olasilik payi dahi birakmiyor, ulan nerden biliyorsun yalan oldugunu kuyruklu orospu cocugu?
Ablası iyi baksın montajdır o.
Zaten dünya malına tamahtan allah korkusunu unuttu bu akpartililer eh ahrette meydana çıkar nasılsa her şey.
görsel
http://m.mehmetciktv.com....ledildi.html#.V_VO6vmLTIU
fetöcülerin ortaya attığı bir yalandır.
görsel
hani yalandı çomarlar? bu askeri katleden caniler neden tutuklanmadı?

http://www.millibirlikhab...erin-ablasi-konustu.html/