bugün

terörist ölülerine işkence yapan askerler diye günlerce yayın yapılan bir ülkede ve hakkında sayfalarca entry girilen bir sözlükte cok da dikkate alınmayan hakkında sadece 37. entryi girdiğim olaydır.
gerçek türk askeridir.
yılanın başı küçükken ezilmelidir, orada kafasını koparmaları ülke için daha hayırlı olurdu. 15 yaşında dağa çıkmayı bilen piç ölmeyi zaten göze almıştır,o oksijen israfı piçleri orada birbirine bağlayıp yakmak ve ateşlerinde ısınmak en doğrusu olurdu.
O orospu çocukları bizim askerlerimize pusu kurup arkadan vururken, teröristin biri üşümesin diye paltoyu çıkarıp vermek Türk askerine yakışmaz.
yapılması gerekendir.gerçek askerdir.şiddetle bir yere varılmıyor ki arkadaş.
vatanını korurken hainleri cezalandıran askerle aynı vatan evladıdır.
pkkya esir dusen askerlerde ac acik birakilmamis serbest kalincaya kadar misafirperverce agirlanmislardir. onlarin resimleri de firathaber ajansinda boy boy yayinlanmisdi ,

ayrilikci teror gibi koku toplumun derinlerine islemis bir sorunu turk askerinin insanligi gibi argumanlerle basitlestirmek sorunun cozumune bir katki saglamaz ,
bu gozler tanklarin altinda cignenen suruklenen tekmelenen pkk militanlarinin cesedlerini de gordu , ona ne diyecegiz turk askerinin barbarligi mi?

ulkenin bu kanayan yarasini bitirecek olan , demokratik insan haklarina dayali reformlardir, gerisi propagandadan ote gecmez.
ancak türk askerinin, polisinin yapacağı davranıştır. takdir edilesidir, alkışlanasıdır. akıllara bombacının evinde çocuğunu sakinleştiren polisi getirmiştir.*
http://youtu.be/VJMKx_o44zU
insan evladıdır. anadolu çocuğudur. şefkati, merhameti bilir.
kahraman askerdir. insandır. helal olsundur.

askerin canavar olduğunu düşünen çocuğun yaşadığı utancı ve pişmanlığı düşünün.
insanlıktır, olması gerekendir. fatih sultan mehmet'in hikayesi geldi aklıma kutu açılıyor pis koku, sonra o da kutu yolluyor güzel koku, herkes yediğini falan filan.
ey, bu topraklar için toprağa düşmüş, asker!

gökten ecdad inerek öpse o pak alnı değer.
bizim bildiğimiz, şaşırmadığımız askerin resmidir. bilmeyen asker düşmanlarına gösterilmesi gerekmektedir.
(bkz: taraf)
(bkz: bdp)
sigara da vermiştir.
iyi niyetli olan askerdir.

(bkz: ben yapmazdım)
(bkz: Allah belalarını versin)
bir osman pamukoğlu değildir. osman paşa olsaydı görürdü ebesinin fotoğrafını. osman paşaya görünmesin.
allahın dağında belki
kar revan
bir insan
bir insana
böyle bir,
sözlerim kesildi
ağlıyormuyuz ne.
merhamet etmiştir. bu yüzden askerdir zaten, vicdanlıdır... aynı şeyi bir terörist bir askere yapar mıydı? yapmazdı biliyoruz. çünkü dedim ya biri asker diğeri terörist... aralarındaki fark bu.
örnektir. alnı öpülesidir. bu ülkedeki zorbanın, suçlunun ve haklının kim olduğunun kanıtıdır.
bu fotoğrafın el ilanı yapılıp güneydoğu da dağlara atılması lazım.
henüz beşikteki yavruları acımadan vuran insanımsı şerefsizlere kıymayıp o soğukta neden çırılçıplak gezdirilmek yerine parkasını verip onu ısıtmaya çalışılır bilinmez ama bir şehit ailesinin o durumdaki bir terör yandaşına nasıl davranacağını hepimiz az çok bilmekteyiz. yaşının söylenmesi ile olayı dramatize etmek tamamen hatadır. 15 yaşında kendi isteği ile giden vatandaşın o örgütün işlediği suçlardan en yüzeysel şekilde dahi haberi vardır. onlar insan değildir! türk askerleri insanlara merhamet gösterir.
''insan''dır.. karşısında ki (bkz: orospu çocuğu) olsa yine de ''insandır.
askerdir ki onun ataları canakkale de yaralı düşmanının yarasini sarmistir. ama düşmanlık ve hainlik birbirinden zıt konular. ben bu asker gibi yapamazdim herhalde.
teröristin ayakkabısı yine mekaptır, sponsor mudur nedir bu ibnelere...
geç ve az biraz da olsa amerikalılardan propaganda konusunda birşeyler öğrenmeye başladığımızı gösteren askerdir.

kimse yanlış anlaşılmasın art niyet olduğunu düşünmüyorum tabiki iyi niyet eseridir askerin karşısındaki nede olsa henüz 15 yaşında bir çocuktur terörist etiketi dışında onun bir çocuk olduğunu görebilen yürekli insanların yapabilceği birşeydir. bazı şerefsiz mahluklar da az biraz insan olsalardı bir hiç uğruna dershaneye giden rıdvanlar, serap eserler bombaanmaz yakılmazlardı.

propaganda kısmına gelirsek bu bir propagandadır çünkü birilerinin gözüne sokulması gereken ve sokulmaya çalışılan bir niyet vardır arkasında ki o yüzden belgelenmiş fotoğraflanmış ve servis edilmiştir.