bugün

millete birlik beraberlik duygusunu yerleştirdi. meb de açıklar oluştu bu sayede daha fazla kişi işe alınacak.
Ben bi faydasını görmedim. Lütfen birlik beraberlik naraları atmayın, oyarım.
içerideki hainlerin bir kısmının deşifre olup silktir edilmesi.
yeni bir dere ve bu sefer dereyi geçmek için elinde en az 2 deve var. biri stepne olur digerine biner.
http://trthaberstatic.s3-...esimler/298000/298555.jpg
http://galeri13.uludagsoz...nin-faydalari_1143967.jpg
geçici ve aldatıcı bir durumdur. geleceği aydınlatıcı, sağlıklı kararlar alınmıyor. hala kafalar, gezide kışla ayağına cami yapmakta ısrar ediyor.
iktidar partisi ve onun başında bulunması anayasaya aykırı olsa bile hala fiili olarak bulunan kişi haricinde hiç kimseye olmayan faydalardır. sadece ona ve ailesine yaradı en azından 10 sene daha kimse hakkında soruşturma açamaz ve istedikleri gibi at koştururlar.

adam telefon üzerinden halkını ölüme çağırarak baş komutan oldu amk böyle bir saçmalık var mı ? oğlu yok meydanlarda kızı yok hanımı yok eşi dostu akrabası yok kendisi 1000 koruma ile güven altında ancak mevzu bitiyor baş komutan oluyor..
ilk defa rte nin katıldığı bi mitingde m.kemal atatürkü gördmemize vesile oldu.

görsel
laik türkiye cumhuriyetinin kıymeti anlaşılmışmıdır ? yoksa, daha maceralara, hülyalara, rüyalara devam mı ?
1-bu batıda demokrasi nöbeti tutan hamsalakların sadece yüzde yirmisi doğuya gitse ne ışid kalır ne pkk ama giderler mi? pkk karadenize kadar sıçradı. her gün size doğuda 3-4 kişi ölüyor diyorlar ama doğru değil çok daha fazladır. yakın tarihte gerçek darbe gerçekleştikten 2 gün sonra bir tane aq parti destekçesi kalmayacak. bakın ilki darbe değildi türkiye'de darbe girişimi olmadı. oradaki amaç türkiye'yi yemene çevirmekti. ülke iç savaşa götürülmek isteniyordu, kabak geri zekalı fettullahçıların başına patladı. avrupa ve amerika bunun için yeteri kadar kamuoyu oluşturduğunda harekete geçti.
hükümet adam gibi çalışır ve görevini yaparsa hiçbir şey olmaz ama ben güvenmiyorum, daha şimdiden ranta çevirdiler.

2-hulisi akar'a da hiç güvenmiyorum. bu adam tam bir şeytan iyi mi kötü mü bilemiyoruz. kendini üsteğmene dövdürttü ve birkaç subay kışkırtılıp bir işe kalkışıldı ve tayyip ölüp iç savaş çıksaydı darbe ortamı oluşacağı için ordunun geri kalanı da çıkacaktı o zaman bu adam emri ben verdim deyip başa geçebilirdi ama olmayınca masum oldu.

3-10 sene boyunca abilerine çalışan rte en son vazgeçip ülkeyi teslim etmesi gerekirken büyük kazık attı. bir sene içerisinde suikast ile öldürülebilir. başa geçme sürecini araştırırsanız amerikanın evladı, israil'in hizmetkarı olduğunu görürsünüz.

4-tamamen reisin işi ise ve fetoş ile devleti paylaşmak istemeyen rte ortağını satıp tamamen fişi çekmek için bunu kendisi eniştesiyle birlikte planladıysa helal olsun daha ölene kadar oradan inmez. düşman yarat - devleti ele geçirmesine izin ver - yok et ve kahraman ol, iyi taktik. bu sırada aynı kaptan yiyip içtiklerini unutmamak gerekir.

t: hiçbir olasılığa göre olmayan faydalardır.
Düşüncelerime yakın olanları iki yazar arkadaşımız belirtmiş. Tekrarı gibi olasın diye yazmıyorum.

Mel mel bakan Gibson .

Kilise şarpçısı.
suriyeli, vatandaşlara verilecek haklar ve diploma olaylarından dolayı erdoğandan soguyup sorgulamaya başlayan ve '' erdoğan acaba iyi mi ? '' diye arada kalmış tüm herkesi kendi tarafına yeniden çekti ve '' gerçek kahraman halktır '' diyerek öz güven aşılatıp; 10-15 gün sokağa çıkartarak içlerindeki erdoğan sevgisini kaskatı bir erdoğan fanatikliğine dönüştürdüler.... bu da artık erdoğanı sevenler sorgulamayacak , sevmeyenlerde sorgulamaya cesaret bulamayacak anlamına geliyor..

bunda fayda var mı yok mu düşünün !! ama lütfen düşünün.. başınız ağırmaz düşünün !
toplu taşıma bir süreliğine de olsa bedava olmuştur.
işsiz kalan 70 bin kişi için duyar kasan arkadaşlara rağmen, bu girişimin en güzel yanı gerçekten birlik beraberliktir. kadroların arındırılması da ikinci fayda olarak sayılabilir. nitekim, o 70 bin kişinin aslında hak etmedikleri yerde oldukları da ortaya çıkmıştır. askeri liseden atılıp pazarda balık satan adam nasıl hayatta kalmışsa, onlar da bir yolunu bulacaktır.
Umarım hükümetler devletin içinde yapılanmalara daha dikkatli olur...

Olursa bu musibet bin nasihatten değerli olacak...
Cok faydali oldu 2,3 darbe daha olsa memleket super toparlanir, o derece faydali.
suriyelilerin akşamları beslenmesi.
hiçbir faydası olmadı on binlerce vakıf üniversitesi öğrencisi mağdur edildi. yazık değil mi o insanlara hepsi boşta kaldı şimdi.
biat kültürünün ne kadar tehlikeli boyutlara ulaşabileceğini göstermiştir.
doğum günümün unutulmasının imkansızlaşması.
Yapılan hatalardan asla ders alınmayacağını görmek. Bugün fetö, yarın menzil...
(bkz: Beleş metro)