bugün

ülke daha ne kadar geriye giderdi insanın aklı almıyor.
Kimsenin canı malı ırzı namusu güvende olmayacaktı. Evet.
15 temmuz askeri bir darbe değildi. akp'nin eski ortağı fetoşun devletimizi ele geçirme çalışmasıydı.

asker eğer gerçekten darbe yapsa evinizden dışarı burnunuzu çıkaramazdınız. ah şu yeni nesil akpli veledler. erdoğan'ı dinleyip siyaset öğrendiklerini zannediyorlar.
he he tabi 8 bin askerle darbe komutanda akılsız ya ben bu darbeyi 80 milyona yaparım dedi, başkanlık için referanduma gitmek için sahte darbe şarttı.
ondan daha önemlisi (bkz: darbe olmasa tsk daki fetöcülerle ne yapılacaktı) sorunsalıdır.

her kurumda olduğu gibi tsk'da da akp dönemine kadar liyakate göre yükselme söz konusu idi. peki bu kadar fetöcüyü tsk'ya yerleştirenlerin planı neydi? darbe mi?
liboşlar ve eski solcular bu sefer fetö yalakalığı yapacak erdoğana küfredecekti. hatta erdoğana yakın bildiğimiz kişiler erdoğanın nasıl bir alçak olduğunu amerikan mason uşağı olduğunu söyleyeceklerdi bizde iğrenerek hayata küsecektik. erdoğanınbu kadarda değildir artık diye yanında bizden başka kimse olmayacaktı. diyanet erdoğanın deccalliği hakkında hutbeler yazacaklardı. bu ülkenin en büyük sorunu ne aşırı sağcılardı nede aşırı solcular enbüyük sorun aşırı yağcılardaydı. Ben bunu Evrende yaşadım ikinci Atatürk diyenler methiye düzenler bu gün küfrediyorlar.
biraz daha üzerinde düşünülmesi gereken bir yaklaşım.

akepe kapatılmazdı.

tüm geçmiş kayıtlara söylemlere fotoğraflara bakınız.

halka sorunuz;

fetöyü nasıl bilirdiniz?
akepeyi nasıl bilirdiniz?
akepe +fetö dostluğunu nasıl bilirdiniz?

akepelilerin çoğu fetö ile eskiden aleni bağlantılı. o gece sonrası karşısında olduğunu söylüyor pozisyona geçti.

halk buna inandı mı?

akp içindeki fetöcülere dokunulamıyor hala.

başlıktan yola çıkılarak devam edersek yine akp içindeki isimler daha güçlü yerlere gelmiş olacaklardı.

tek gerçek var
tıpkı şimdi olduğu gibi halk mağdur olacaktı.daha çok mağdur olacaktı.

halk her halukarda mağdur.
her zaman olduğu gibi.
15 temmuz darbe girişimi başarısız olmak üzere planlamış bir hareketti. Siz gerçekten akşam saat 10 da koskoca türkiyenin 3-5 ilinde en fazla 30 tankla darbe yapılabileceğine inandınız mı. 15 temmuz un amacı halka oyalanacak birşeyler vermekti. Kimbilir 15 temmuzdan sonraki süreçte halk darbeyle ilgilenirken arkaplanda ne görüşmeler oldu, ne anlaşmalar yapıldı. Uyuyun güzel halkım. Tatlı rüyalar...
güzel olurdu. siyaset fabrika ayarlarına döner ordu kısa bir süre sonra kışlaya çekilirdi nasılsa... hep öyle olmuştur çünkü
Prime-time darbe olurdu.
Akp'nin planı başarısız olmuş olurdu çünkü en başından beri 15 temmuz başarısız olmak üzere kurgulanmıştı.
kendi çapında oldu zaten:
(bkz: 15 temmuz çocuk müsameresi)
Fetoş yalakaları boy gösterirdi.
dolar 4 lirayı geçerdi. benzin 6 lira olurdu allah korumuş.
herkez fetocu olurdu,

fetocular ölü taklidi yapmazdı.
Akp lağv edilir, tayyip hain ilan edilirdi.
Bugun yalandan feto karşıtı gibi görünen kadin kolu, genclik kolu vs. Vs. tüm akp teskilatı fetonun kuracagi partiye transfer olup iktidarin keyfini surecekti. Tayyip belki de Nazliya mektup yazacakti beni bu zindandan kurtarin diye. Ama nazli oyle kolay insafa gelmezdi.
Günümüzdeki siyasal islamcı rejimin Amerikan destekli versiyonu ülkeyi yönetirdi.

Darbe başarılı olsaydı ülkede iç savaş çıkacağını düşünmüyorum.Akp'li siyasetçiler yargılanır ve cezalandırılırdı.Darbeyi fetönün yaptığını bile bilmezdik.Fetö lideri Türkiye'ye gelmez ama başa geçireceği kukla başkana verdiği emirlerle Amerika'dan Türkiye'yi idare ederdi diye düşünüyorum.

Darbe girişiminde fetöcüler Atatürkçü maskesiyle darbeye kalkıştığı için,darbeden sonra 3-4 yıl boyunca Atatürkçü ve laik düzende yaşadığımızı zannederdik, bazı kişiler de "ihtilal yapılması gerekiyordu" derdi bu sebeple.Ama ilerleyen yıllarda fetöcülerin daha da kemikleşmiş bir şekilde yapılanmasıyla fetö kendi düşüncelerini propagandalarla halka empoze etmeye başlardı.

Amerika'nın emriyle güneydoğu Anadolu bölgesini kaybedebilirdik.
Sonumuz iran gibi
Afganistan gibi olurdu
Gerçi olma ihtimali var
Çünkü AKP'nin yanında Hüdapar var
Ve Hüdapar koyu şeriatçı bir partidir
Yani AKP kazanırsa laiklik ölür.
Olmasa daha iyi.