bugün

Fb lilerin ağladığı maç.
Fenerlileri kudurtan maç. Tibriklir cinconcon. Swh.
(bkz: penaltısaray). Swh.
ilk entryde ne demiştim hahaahaha. Lan neyse bir şey demiyorum. Hakem + sidik zoruyla yine yeniden tek fark. (bkz: swh)
Ben kazancıma bakarım.
Balıkçıda filan Rakı paramız çıksın yav.

görsel

görsel

Tşk gs.
Yine hakem desteği ile skandal bir haram penaltı ile 3 puanı göt zoruyla sidik zoruyla aldılar. Sizin götünüzü kesicez biz bok gibisiniz bok. Adil bi yarış olsa şu an en az 10 puan farkla gerimizdeydiniz. Dün o penaltıyı veren ve buna alet herkesin allah belasını versin. Malum takımı yarışta tutmak için bizim ve diğer takımların hakkına girip emeklerini çalan herkesin çoluğundan çocuğundan çıksın, en büyük acıları yaşasın umarım Orospu çocukları.
bu yavşak ağladığına göre 10 numara top oynamışız. henüz izleyemedim.

edit: Tek kale oynamışız.
he he hakem desteği skandal penaltı. amına kodumun yerinde smackdown ya bu zaten müdahale normal...9 haftadır ardıl penaltı atanlar diyor bunu bir de... dün kayseri de attı penaltı ama kaçırdığı için bunu hiç konuşmazlar nedense.

böyle iyi olmayan oyunla tek tek kazandıkça daha güzel oluyor ayarları bozuluyor iyice kendilerini kesecek duruma geliyorlar komedi gerçekten.

en çok da şu adil yarış olayı komik. lan yarış adil olsa rizeyle 5. lik mücadelesi veriyordunuz şimdi neyin peşindesiniz siz...töbe töbe ya.
barış alper in penaltı pozisyonuna trio hakem yorumarı;

https://www.msn.com/tr-tr...9752e7e7ffc4727&ei=38
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar