bugün

akşam 8den beri babama diyorum, baba maçı 4-0 alsak mükemmel olurdu dimi, cevap vermiyor. rahat 10 kez dedim. adam umutlanmak istemiyor her halde. ben futboldan anlamam ama tanım olsun; çok umutsuz maçmış.
iyi başladık iyi başladık..
caner erkin'in kırmızı kartla atılacağı garantilenmiş olan maç.

edit: durum farkedildi oyuncu imha edildi. hiddink mobile us kullanıcısı sanırım.
korkucak tabi adamlar, euro 2008'de onlarla oynadığımız maçı ve çek cumhuriyeti maçını düşününce...
he kadr aynı mı? değil.
belgrad ta yapılan ve büyük ihtimalle kaybedeceğimiz eleme maçıdır.
ilk yarı 2 gol atsak müthiş olur ama bakalım hayırlısı.
sinan çok hızlı be kararsız kalmadı hiç topa çıkarken. umarım böyle gider.
5.dakikada yüzde yüzlük golü kaçırmayı başardık.
insan şu 15 dakikayı görünce üzülüyor. türkiyede şu oyunu oynasak 3-0 kaybetsek zerre üzülmezdik, yetenek kadar yüreğinde önemli olduğunu bize gösteren maçtır.
ilk maçtaki 3.0 hezimetinden sonra bu gece tesadüfen rövanşının oynandığını gördüğüm maçtır.
Dakika 17 itibari ile iyi basladigimiz ama artik bir gol gelsin dedirten mactir.
Takimin tamami hirslidir,inanmistir.
Haydi hayirlisi.
ilker yasin bile daha keyifli anlatırdı şu maçı.

arkadaş ne ruhsuzsunuz siz ya. ölüler resmen.
spiker zayıf, yorumcu ise berbat...

ancak biz iyi oynuyoruz.
dakika 18 ve bir serbest vuruş esnasında hamit'e yakın plan girdi kamera. hamit bildiğin götünden soluyordu. çok iyi ve sahanın her yerinde bir milli takım görüntüsü var ama zannetmiyorum ki bu tempo maç boyu devam etsin.

ilk dakikalarda kazım denen futbolcu o golü yapsaydı. belki tur bile gelebilirdi. ama zaman hızlı akıyor.
ilk yarı gol atmamız lazım. şu ara paslardan biri olsa!
bir defans oyuncusu bacaklarını tamamen açıp savunma yapılmayacağını bilmeli.

atlatalım şu pozisyonu.
caner ve selçuk şahin'in yerine, mehmet topal ve gökhan töre oynasaydı şu an 1 ya da 2 gol bulmuş olabilirdik. kısfmet.
atv'de yayınlandığı için arada spikerler tarafından dizi reklamı yapılan futbol maçıdır.
ilk 20 dakikası itibari ile bir gol bulursak bu hırvatlar yusuflar maçıdır!
içimi yakan ne kadar istekli oynamaya çalışıyoruz geçen maçtaki gibi rezalet değiliz ama işte maça 3-0 yenik başladık. ah ulan ya.
bir gol atsak ilk yarıda eminim futbolcuların kafasında olabilir mi acaba ışığı yanacaktır.
ilk vuran kazanır, sonra araya girerler zaten.
ilk gol lazım olan maç.
atv spiker ve yorumcusunun sikimsonik anlatımıyla devam eden maç.
ne olursa olsun ilk yarıda gol bulmalıyız. gol bulursak kazım'ın yerine de gökhan töre girerse tur gelir ya ahh ahh.
caner çıktı..
gökhan töre girdi.