bugün

öncelikle neden 14 ağustos olduğunu bilmeniz gerektiren husustur.

adalet ve kalkınma partisinin kurulduğu gün 14 ağustostur.

amaç kurulduğu gün partiyi bitirmektir.

ama böyle bir amaç varsa bile artık söz konusu değil çünkü bu kadar yayılan bir muhabbetin üstüne yine aynı riski alıp bir darbe girişiminde bulunmazlar hatta bulunamazlar.

eğer gerçekten yine denerlerse yine hüsran olur onlar için.

bu tarih 14 ağustos olacaktır fakat 2016 olmayacaktır *
Bence yaşayıp gideceğiz, ciddi ciddi bir şeyler yapacak olan insan tarih vermez..
topluma korku salmak için çıkan boş lakırdı olduğuna inanıyorum. olursa bişey şaşarım. korkuyla yönetiliyoruz farkında mısınız?
kanmayın bunlara. ölmek zaten kaderimizde var. neyine korkucan be. korku duygusuyla yönetiyorlar, bu selalar da bunun için, korku kodlaması yapmak ve kolayca yönetmek için. yutmayın bu zokaları.
bi bok olmayacak...
görsel
Bir bok olmayacak. En fazla efkan alanin falan 31 videosu gelir.
iç savaş ihtimali vermiyorum zira tayyip orduyu fetoculardan epey temizledi..
olacak tek şey tape falan açıklama yada mevcut hükümetin ecnebilerle kömürlüklerde imzalamış olduğu bazı gizli anlaşmalar olabilir..
Bir şey söylemek istiyorum.
Hiç sikimde değil.
Abd taraflı komplo teorilerinden gına geldi.
Ananızın amına kadar yolunuz var.
Kardeşimin doğum günü ona hediye alıcam.
pkk'lıların beklentisine göre iç savaş.
görsel
ulan böyle göstere göstere biz geliyoruz derler mi bu sinsi köpekler. hiç bir şey olmayacaktır 14 ağustosta.
ancak öncesi veya sonrası bir şeyler olabilir. amaç insanların içine korku salıp meydanları boşalttırmak. ulan korkacak olsaydık 15 temmuz günü korkar çıkmazdık orrrroooossppuu evlatları.

it ürür kervan yürür aga.

edit: 22 ağustos ve 5 eylül tarihlerine dikkat edilmesini rica ediyorum. buraya yazmış olalım. umarım yanılırım.
Herhalde bir yazarın tahmini şans eseri o gün yaşanırsa, onu hemen yakalarlar.
Turk halki silahlanmali oro oro oro orospu evlatları içsavaş vs çıkartacak olursa pkkli vurmak gerekir. pkk eliyle bi çatışma olabilir. Bu serefsizler gerçek bir vatanhaini. Dolu dolu vatanhaini. Sikerim ideolojisini gün vatan millet sakarya günü.
allah dualarımızla koruyor bu ülkeyi. fetö ibnesi bi bok yiyemeyecektir.
herşey olabilir.
hiçbir şey olmayabilir.

ama ülkece komplo teorisyeni ve paranoyak olduğumuz kesin.

bu tarihe dair benim tahminlerim şunlar;

1)abd türkiye'ye ultimatom verecek.

2)türkiye'de bir ya da birkaç yerde terör eylemleri olacak.

3)fetö, erdoğan ve/veya akp ile ilgili bir kaset, bir tape paylaşacak.

4)reza zarrab'ın her şeyi itiraf ettiği bir kaset yayınlanacak.

5)türkiye'de bir suikast olacak.

6)ahmet davutoğlu, abdullah gül, bülent arınç gibi sansasyonel isimler birşeyler açıklayacak.

7)evet, geldik son ve en can alıcı komplo teorimize...

hakan fidan ve hulusi akar 15 temmuz'un karanlıkta kalan tarafları.
bu konuya daha önce defalarca değindik;
görsel
mit'in istihbaratı başbakan ve cumhurbaşkanı ile paylaşmayıp, hulusi akar ile paylaşması ve bu konuda hala sessiz kalınması ve bir yaptırım olmaması benim midemi ta ilk günden beri bulandırıyor.
bence konu gayet net.

ama, mit ve hulusi akar erdoğan'ı bir şekilde tehdit mi ediyor?
hakan fidan'ın "istihbarat zaafiyeti"ne rağmen hala görevde olması.
hulusi akar'ın adı darbeciler tarafından zikredilmesine rağmen genelkurmay başkanlığına devam etmesini içime sindiremedim ben.

bence cemaatin son kozu, büyük turbu hakan fidan-hulusi akar ikilisi.
hulusi akar'ın abd genelkurmay başkanı ile verdiği samimi görüntüler de fevkalade midemi bulandırdı.
görsel
gördüğünüz üzre darbeciler tarafından bombalanan meclisimizi gezerken ne kadar da mutlu bir şekilde gülüyorlar.

ayrıca erdoğan'da bu işten rahatsız.
bu yüzden mit ve genelkurmay'ı direk cumhurbaşkanlığına bağlamayı istiyor.
hulusi akar ve hakan fidan da erdoğan'ın kendilerinden rahatsız olduğunu çok iyi biliyorlar.
ama erdoğan bunlara şimdilik dokunmuyor, ya da dokunamıyor.
fakat sıra bunlara da gelecek.
bunu da çok iyi biliyorlar.

bakın şu bir tesadüf olabilir mi?
mit, darbeci yaverler için "temiz" raporu vermiş.
buyrun:
http://m.abcgazetesi.com/...-raporu-vermis-23890h.htm

bu sizce normal mi?

sözün özü 14 ağustos'ta bir pislik çıkacaksa ben bunlardan bekliyorum.

dilerim 14 ağustos'ta bir şey olmasın.
ama şöyle bir şey daha var son olarak bunu da ekleyelim;
görsel

hakkımızda hayırlısı inşallah.
hicbirsey olmayacak. cemaatin bundan sonra suikast yapmaktan baska yapabilecekleri bir olanaklari kalmadi. ona da macalari yemez.
Bu şerefsiz terör örgütlerine pabuç bırakmayacağız. hiç bir şey olmayacak. ne kadar korku tohumları ekseler de bu ülkede etraf bombalanırken sigarasını hala içmeye devam eden güzel insanlar var. rahat olun. https://eksisozluk.com/entry/61902886
14 ağustos 2016 aynı zamanda ak parti'nin kuruluş yıl dönümüne denk gelmektedir. kanımca bir şey olmayacak, hedef şaşırtma falan.

görsel
doya doya sucuk yiyeceğim pazar kahvaltısı yapacağım. sonra film izleyip yeniden uyuyacağım. sonra kalkıp oyun oynayıp, yeniden film izleyeceğim. pazar günü darbe olmaz. derbi maçı mı pazar gününe denk gelsin.
Eşşeğin penisine su kaçacak. ne olabilir acaba? cürmün kadar yer yaktığın şu evrende kime ne olacak? yine birileri doğacak birileri ölecek. birileri yaşlanacak. yeni dostluklar olacak, yenileri eskiyecek. düşmanlıklar olacak ve ölüm.
bu tarih masonik bir tarih. ve fetö tek başına çalışan bir illegal örgüt değil, diğer masonik yapılarla ilişkili; müslümanların illuminatisi denebilir.

örgüt evlerine " ışık evler" denmesi, hangi tarihte olduğunu bilmediğim bir türkçe olimpiyatlarındaki " yeni bir dünya" şarkısının ismi ve içinde yine bolca geçen " ışıkların yağması" vs, masonik örgüt yapısı, diğer masonik yapıların diğer ülkelerdeki devlet içi yapılanma amacının aynen fetö'de bulunması, fetö mensuplarının gizliliğe çok çok önem vermesi yani secret society olması fetö'nün illuminati( aydınlanmışlar) örgütünün müslüman kolu olduğuna dair ciddi kanıtlar.

bu bahsedilen tarihte ciddi olayların olacağını bir nümerolog belirtiyor. http://www.dailycrow.com/...august-14-2016-tisha-bav/

araştırmacı, gizemli georgia yazıtlarından(ki illuminati yazıtları olarak bilinir) yola çıkarak bu tarihi keşfediyor. ne olacağına dair net birşey söyleyemiyor ancak israiloğullarının sıradaki tisha bav gününün bugün olacağını tahmin ediyor.

çok ilginç. ne olacağını bekleyip göreceğiz... benim fikrimse büyük çapta birşey olmayacağı ancak illuminatinin sevdiği montajlı ses kayıtları tarzı skandal yaratma çabaları olabilecektir. çünkü bunlar bu kadar güçlü olsalardı ikinciye bırakmazlardı; böyle fetönün destek kaybetmesini istemezlerdi.
Polis içinde de güçlü bir fethullahçı yapılanması olduğu için aklıma bir tek o geliyor...
sözlük formatı sikilecek soru başlığa cevap entry girenlerle tek tek cima yapılacaktır.
fetö namı diğer kim olduğunu biliyorsun, cinleriyle ve ruh emicilerle büyük şehirlere havadan saldıracaktır.
(bkz: high frequency active auroral research program)
(bkz: haarp)
(bkz: aydoğan vatandaş)
(bkz: haarp - kıyamet teknolojisi)

siz bunları okuyup birleştirin kafanızda.