bugün

maçı izlediğim fenerbahçe li bir arkadaşımın ''aga 2. yarı barcelona gibi oynadı lan beşiktaş'' sözünün duyulduğu maçtır.

bir an panik olduk tabi, o da şaşırdı ama, lafını değiştirmedi, helal olsun!
Besiktaşım beni utandırmamıştır. Özellikle ikinci yarı mükemmel bir oyun oynadık. Fernandes türkiye standartlarının üstünde bir futbol oynadı. Tribünler her zamanki gibi muhteşemdi. Beni yanıltan tek şey edu' ydu. Golün dışında iyi alan boşalttı, koşular yaptı. Traş yaramış Adama. Sıhhatler olsun. Carvalhalde hem takımı hem de kendini. Son olarak carvalhal pektemeki ilk onbire alsın bi zahmet. Güzel günler kartalımı bekliyor.
besıktas kralıce elızabethı temsıl eden stoke cıty karsısında elızabet yaptı.

3-1
beşiktaşımızın maçtan galip gelip, gruptan lider olarak çıkmasının yanında dozi ve şahsıma en güzel yıl dönümü hediyesini verdiği karşılaşma olmuştur aynı zamanda.*
kiev-tel aviv maçının 60. dakikasına binaen:

(bkz: kievden gol haberi var)
(bkz: 2 2 mi 2 2 mi)
tribündekilerin izleyemediği maç.
maçın son 20 dakikasında ne gördün de, bi cacık görmedim.bi defansta top çevirirlerken oley oley yapmak için baktım.asdgghjs
o değil tramvaya bindim baktım millet de abi goller nası oldu ya falan soruyor birbirine.asdahdf

ama taraftar maçın altına imzayı attı yine.tribünler anlatılmaz yaşanır cinstendi.

evimizde avrupa maçlarında 4'te 4.vaov!
handikaplı iki yazanların maç sonu kalemlerini dik konuma getirdikleri maçtır.
çok keyif veren maçtır.
maçta olduğum için anca yorum yazabildiğim müsabakadır kendisi..

ne yalan söyleyim, penaltı hariç diğer golleri izleyemedim * bağırmaktan ve sağa sola " bağırın ulan " demekten maç falan izlenmedi. sesimiz kısılana, götümüzden nefes alana kadar bağırdık..

bir an olsun ümitsizliğe kapılmadık..

futbolcular bir kenara " saha dışının " yani tribünler ve teknik direktörün bir maç nasıl kazandırılır isimli tezine şahit olduk *

beşiktaş gerçekten 1 değil, 30.000 kişi fazla oynamıştır..

son olarak..

bir gün değil her gün beşiktaş
sonucunda beşiktaş grup lideri olmuştur iyi de olmuştur zira uefa avrupa liginde çok güçlü takımlar var bu sene.
taraftar desteği ile birlikte beşiktaş bize keyifli bi maç çıkarmıstır.
beşiktaş'ın iyi oyunla hakederek kazandığı mücadele. grup birinciliği de işi pekiştirmiştir. yolları açık olsun.
not: maç alt biter tahminim de kıçımda patlamıştır o da ayrı bir mevzu.*
türübünden izlediğim maç, yok böyle bir şey. çıkan sesten hala kulaklarımın içinde uğultu var,

bir kez daha anladım bu taraftar hiç bir taraftala karşılaştırılmaz.

teşşekürler lider.
güntekin onay ın söylediğine göre ercan taner in maç arasında "bu maçı 3-1 ile alırız" diyerek doğru tahmin yaptığı maçtır. beşiktaşlı olmamama rağmen güzel maçtı. beşiktaşı tebrik ederim bir fenerli olarak.
15 futbolcuyla inönüye gelen stoke city'nin, çoğaltılarak geri gönderildiği karşılaşma.

(bkz: zifaf gecesi)
sevmediğim tüm takımların 3in 1ini aldığı maçlardan biri dahadır.*.
maça gelecek olursak bir galatasaraylı olarak beşiktaşı izlemekten acayip keyif alıyorum hele ki q7 varken. ama o olmadan da ingilterenin orta halli takımını da siketrtmesi taktir edilesi.fernandes de en iyi maşlarında birini çıkartmıştır. pektemek de iyi bir forvet olduğunu göstermektedir.
beşiktaşımın maçı 30 bin+11 kişiyle oynayıp kazandığı maçtır.emeği geçen herkesin Yüreğine sağlık.
fernandes reyizin ''patron'' lakabını hakettiği maç. artık kendisine bu saatten sonra fernandes denmesini istemiyom. onun adı patron dur.
Fenerliyim ama cidden o gole şapka çıkarılır...