bugün

eduya hayran kalmama sebep olmuş maçtır. tabiki fernandesin hakkınıda yiyemem. ama egemeni beğenmedim bu sefer. daha iyi oynuyordu bu genç herneyse sonuçta kazandık koyduk mu koyduk oleyyy.
bir fenerbahçeli olarak, beşiktaş ın performansıyla, istekli, baskılı, sikertici üstünlüğü ile oyunu her yönüyle domine eden son dakikalarında gözlerimi dolu dolu eden maçtır. evet stoke city belki ingiliz futbolunun en taşaklı takımı değil, hatta aksine en boktan premier lig takımlarından biri olabilir ama yine de şu gruptan lider çıkmayı son maçta aldığı beşiktaş yenilgisiyle kaçırdı artık şu ayrımcılığı bir kenara bırakıp uluslararası maçlarda türk takımlarını, takım, renk ayrımı yapmaksızın devam ettirilmesi gerekiyor. siktiğim ingilizleri noldu? siktiler mi? tebrikler beşiktaş!
merak ediyorum da bu maçta bir de quaresma ile simao olsa neler olurdu??
ilk yarıdaki kanserden sonra ikinci yarı gösterdiği gayretle beşiktaş'ın hak ettiği sonucu aldığı maç. grup lideri olarak üst tura çıkmanın keyfini ve avantajını yaşayalım biraz da.
beşiktaşımızın 0-1 geriye düştüğü maçta, 3-1 yenerek gurubu lider olarak tamamladı ve kuralara seri başı olarak katılacak.mustafa pektemek gol demek. fernandes yine iyisin, yine iyisin. edu' ya şimdiye kadar sövdüklerimi geri aldım. harika bir maçtı. çok iyi oynadık ve kazandık. çarşı yine üzerine düşeni fazlasıyla yerine getirdi. beşiktaşım uçuyor.
beşiktaş stoke city'i aşağılamıştır. ingilizlere kapak olsun. tebrikler beşiktaş.

not:galatasaraylıyım.
Beşiktaş'In stoke city taraftarını * göt ettiği maçtır. Galibiyete Türkiye olarak seviniyoruz.

Not: Galatasaraylıyım.
(#13953565)

öncelikle içime doğan her şeyin gerçekleştiği maç. goller geldikçe çılgınlar gibi holde bulunan boks torbasına zıplayıp sallanmamla babamın küfürleri bir oldu. bursa maçından beri bu kadar sevinmemiştim. bu arada alves'e pes 2012'de takımın uğuru kartı verilmeli.

ek bilgi :
kroç göt oldu.
kievliler göt oldu.
beşiktaş avrupa takımı değil ya diyen pulis göt oldu.
o jamaikalı gıcık lavuk göt oldu.
(bkz: manuel fernandes)!
iyi koyduk.
ilk yarıdaki şanssız 45 dakikanın ardından ikinci yarıdaki -holosko-pektemek- değişikliği ile bir anda dönen maç. fernandes'in etkili oyunu ve arapası ile almeida penaltı yaptırdı. rakip oyuncu da kırmızı ile oyun dışı kalınca herşey tersine döndü. kornerden fernandes'in ortasına kafayı çakan pektemek golünü yazdı ve 2-1'e getirdi. edu'nun süper golü de kaymak oldu. beşiktaş avrupa kupaları tarihinde ilk defa 12 puan topladı ve lider olarak gruptan çıktı(13 puanla 2. çıktığımız zamanlar da olmuş). stoke city'nin 9 maçlık yenilmezlik serisi de bitmiş oldu. gerçi onlar seri derdinde olmadıklarını türkiye'ye 15 futbolcu ile gelerek gösterdiler. grup birinciliği yine de çok önemliydi. 32 takımlı turda ilk torbada yer alıyoruz. manchester united ve city ile eşleşmeyeceğiz. bundan sonraki turda ilk maçı 16 şubat 2012, rövanş 23 şubat 2012'de.
rakibi ingiliz ligi uefa olan macta Fenerbahçe futbolcusuna küfür edilen maçtır.

neyin kafası lan bu, emre size ne yaptı?
beşiktaş'ın tayfur havutça'ya hoşgeldin hediyesi verdiği maç. eyvallah be kartallar. grupta 13 gol atıp, birincilikle diğer tura çıktınız. ingiliz kasaplarını inönü'den çıkarmadınız. bir de edu öyle gol attıysa kazanmamak olmazdı zaten.

kankuli ve rasyonel sosyalist'in de götüne girsin bu maç. istediğiniz kadar eksileyin.
beşiktaşın quaresmasız işinin zor olduğunu söyleyip bık bık edenlere cevap nitelediğinde olan ve beşiktaşımızın grubundan lider olarak çıkmasını sağlayan maçtır. ayrıca sözlük ahalisi önünde edudan özür dilerken söylediğim tüm laflarımı yuttuğumu belirtmek isterim.
no pasaran !
beşiktaşın son golünde öyle bir bağırdım ki, emekli subay komşu amca kapıya geldi, biraz azarladı.

fenerbahçe'li olmama rağmen büyük bir heyecanla izlediğim maç, fernandes aga ne yaptın sen.
beşiktaş tam bir takım oldu artık. gerçekten organize oynuyorlar, kadro derinliği çok iyi. yüzüncü yıl kadrosundan beri en iyi beşiktaş diyebilirim. güzel oynadılar hakettiler, helal olsun kartallara.
şanlı beşiktaşkımızın şanlı taraftarlarına bayram yaşattığı maçtır.
--spoiler--
tony pulis : türkiye'nin avrupa'da olmadığını söylediğim için özür dilerim.
--spoiler--
işte goller;

http://uludagbesiktas.blo...e-city-1-iste-goller.html
quaresma olmadan almeida nın bir hiç olduğuna artık herkes kanaat getirmiştir umarım . q7 bu adamın pili mübarek biri çalıyor diğeri anca öyle oynuyor ...
uefa'nın "beşiktaş stoke'un kafa derisini yüzüp grup e'yi kazandı" manşetiyle duyurduğu maç.

http://www.uefa.com/uefae...stmatch/report/index.html
beşiktaşın güzel oyunla 3-1 kazandığı maçtır.o değilde fernandes adam yemin ediyorum.haa bide o elemanın pozisyon neydi lan öyle ?
not:trabzonsporluyum.
Beşiktaş maçın başından beri maçın hakimiydi. Bir çok pozisyon kaçtı. ilk yarıda herkes görevini eksiksiz yaptı. Gol olunca korkmadım ama rüştü den sekip havalanan top direğe çarpınca içim bi fena oldu. ikinci yarı fernandes iyice ortaya attı kendisini. Önce penaltı pozisyonunda süper bir pas attı, ardından golü attı. Ardından 6-7 dk da 2-3 net pas ve bir de vole çekti. Pektemek'e gol attırdı. Kısacası maçın adamıydı fernandes

Edunun golünden sonra resmen orgazm olduğumu hissettim.

(#13955184)

Beyaz ulan!
bir galatasaraylı olarak ali sami bey'in "maksadimiz ingilizler gibi toplu bir hâlde oynamak, bir renge ve bir isme mâlik olmak ve türk olmayan takımları yenmek" sözünü hatırlatıp tebrikler beşiktaş dediğim maçtır.
koyduğumuz maç. stoke city maccabi falan skimde değil de en çok şu dinamo kiev denen mallara hadlerini bildirdik ya ona sevindim. sen misin lan bize inönüde 4 atan. na böyle çıkamazsınız gruptan ahahahah.

(bkz: intikam soğuk yenen bir yemektir)