bugün

kalabalıklığıyla şaşrtmış mitingdir. cidden canlı yaında izliyorum şaşırdım. oğlum bu adam 3 saat önce ankara da değil miydi? metro açılışı yapıyordu.
son 3 gündür yaşanan olaylar yine akp ye yaramış sanırım.
an itibariyle başbakanın mhp'ye yüklendiği miting.

ya amk sağduyulu olsak da olmasak da ihale bize kalıyor anlamıyorum ki.

göz göre göre yalan söylüyor.

mhp sana genel merkezi dinleme olaylarında isim verdi adres verdi ne yaptın?
ak partinin artık daha güçlü olduğunu gösteren mitingtir.
Başbakanın telefonumu dinliyorlar,insanın mahremine girilmesi benim dinimde yoktur diyerek kayıtların doğru olduğunu dolaylı olduğunu kabul ettiği miting.Katil olup,hırsız olup,provokatör olup nasıl bu kadar rahat olunur,anlamış değilim.Allah ıslah etsin.
Çevre illerden otobüsle toplanmış kalabalıkdır. Mersin çoğu ilçeleri chp li ve mhp lidir. Bundan dolayı toplanan kalabalık adanadan dan filan getirilmiş olabilir.
Adamin dinini acayip merak ettiren miting. Calabiliyorsun ama dinleyip sucu bulursan suçlu oluyorsun. Kirk yillik deistim boyle kafa görmedim AMK.
kişi başı 20 tl + tantuni olandır.
bazılarını çatlatan mitingtir.
-bugün mitinge geliyorsunuz di mi hilmi bey ?
+kaç para ?
-anlamadım ney kaç para ?
+kaç para vercen kaç
-100 lira yeterli sanırım.
2011 seçimlerinde akp nin mersin de birinci parti olduğunu bilmeyen beyinsizleri kızdırmış mitingdir.
inşallah diyince tüyleri diken diken yapan adamın mitingidir!
iktidar kim olursa olsun, yapması gereken şeyleri icraat gibi anlatıyor bu da ayrı bir iğrencliktir..
kalabalık olması da bu ülkenin utancıdır!

beddua seanslarını kim yapıyorsa çıksın adam inim inim inliyor. *
mersinin gelecekteki başkanı akparti olursa şaşırmayın.
oyları %29'a kadar düşmüş ve arttırmak için her türlü konsolidasyon oyunlarına başvuran ''ne yazık ki siyasi'' partinin mersin mitingi. memleketin ağzına ettiniz. bi defolup gider misiniz ?
giderken paraları bırakınız.
kıskananları çatır çatır çatlatan mitingdir.
mersin'de dengeler değişecek. chp nin mersin merkezi dışında oyu yok gibi bir şey.
2011 seçiminde akp Mersin'de MHP ile aynı oyu aldı. mersin chplidir ancak Macit Özcan hıyarı yüzünden chp mersini daha da alamaz.

(bkz: burhanettin kocamaz)

büyük ihtimalle MHP alacak mersini ki zaten Mersin'de mhp'nin sağlam oy topladığı bir şehirdir.
Ağzımi açık bırakan miting. Ayni zamanda cogu kimseyi catlatan bir miting oldu. Yolsuzluk, çatışmalar vs. derken seçmen oranında düşüş beklerken daha da artmış gibiydi. Nerede o yürüyüş yapan çadır kuran milliyetçiler, nerede?
miting alanına çok yakın ikamet eden biri olarak söyleyebilirim ki tv de görüldüğü gibi mahşeri bir kalabalık filan yoktu. olsa trafiğe yansırdı trafik gayet normal akışı sürdürdü. belki helikopterle çevre illerden taşımışlardır o kadarını bilemem. malum mersin akp li değil. *
oncelikle $oyle bir tespit yapayım herkes duysun: mersin halki chp den nefret ediyor ama ideolojik olarak vermek zorunda kaliyorlar. cunku belediye ba$kani denen $i$man adamin tek bir icraati yok. akdeniz oyunlari var diye onemli yollar daha gecen sene bitirildi. ama hala yukari cevre yollari berbat halde. akdeniz oyunlari olmasaydi mersin utanilacak haldeydi. bu anlamda yerel secimlerde akp burdan yuksek oy alabilir ama genel secimlerde du$ecegini soyleyebilirim.
komik miting.
2011 seçim sonuçları:
http://tr.wikipedia.org/w...%A7im_sonu%C3%A7lar%C4%B1

dengeler değişmeyecek o kalabalıktakilerin çoğu çevre illerden ve suriyeliler. plakalardan gördük çok şükür.