bugün

merak edilen sorunsal.
erector ne sevişmesi yahu hahaha dedi.
Güreşir sadece.
Biz nerden bilek bilader. Soruya bak. Hahaha.
cevabı '' sevişemez '' olan soru. çünkü kadınlar hem arkadaş hem sevgili hem de cinsel partner olarak, hem de ezici biçimde önceliği yakışıklılık, uzun boyluluk, iri yarılık, fit olma, güldürme özelliğini taşıyan erkeklere verirler. diğerleri çoğunlukla yalnız kalır. istisnalar varsa da ben henüz denk gelmedim.
104 kilo olaraktan denek olabilirim.
Pişman olur da bir gün dönersen bana geri
Gönül kapım açıktır, sığabilirsen gir içeri.
90 kiloyum ve sevişebiliyorum. 10 kilo daha alsam fena olmaz. Gene sevişirim heralde.

120 kilo insan 1.90-2.00 arasında bir boya sahipse sıkıntı olmaz da 1.75 falansa yukarıda yazıldığı gibi sevişmez ama güzel güreşir.
Sevişir kardeşim 69 bile yapar.
120 kiloyu bilmem ama bizim yazlıkta kilolu bir abi var ve çocuğu da var.
kanka sen begendiysen cocugu teklif et, sonra buraya feedback yazarsin.
Sevişesin gelmiş bahane arıyorsun sayın yazar...
Tlc de " ağır yaşamlar" seyretmemiş kişi sorusu.
Yani tövbe bismillah hatta maazallah, 350 kilo olup sevişen, o da yetmezmiş gibi hamile kalıp çocuk doğuran terminatör ablalar bile var! Sen ne diyorsun?!
120 kilo bir erkek kaslı ve fit olmadığından, yani kadınların ideal partnerde aradığı özelliklere sahip olmadığından cevabı '' kesinlikle hayır '' olan soru. yakışıklı ve fit, biraz da iri ol, uzun boylu değil de orta boylu ol, yalnız kalmazsın. iç güzellikle ilgilenen yok çünkü.
Yapmayın arkadaşlar. Biz bunları, piknik tüpüyle, baskülle, hulahopla ve korseyle tek tek anlattık. Rica ediyorum. Lütfen sormayın böyle sorular bir daha. *
Vücut kitle indeksi normal *
erecto kızların burnundan fitim fitim getiriyor şu kilosuyla...
1.90 ve sporcu bir kisilikse neden olmasin.
Ulan burada bile ebbırı mağdur etmeyi başarmışsınız. Elli sefer dedik birader kaşımayın şu adamı...
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar