bugün

eğer sözlükten 3 kadın yazar tarafından imzalanmış "bakirliğine bi zeval gelmeyecek" yazılı anlaşma tarafıma ulaşırsa, neden olmasın dediğim zirvedir. izmir'i severim. boyoz muydu o?
yav aslında zirve tato barda olabilirdi gibime geliyo. hem müzikleri güzel hemde bira ucuz ve şişe. olsun ya zeus'sa zeus razıyız yani yanlış anlaşılmasın.
maç için yapılacak etkinliğe katılacak arkadaşlar bana haber versinler çünkü mekana yer ayarlaması için sayı vereceğiz. sonradan vay ben neden dışarıda kaldım vay ben niye ayakta kaldım olmasın.

kesin katılıyorum diyenler;
1 gece uykusu
2 ünsal
3 didiguu
4 sinemam1986
5 bitlibitirim
6 butterflybb
7 hakigiyenadam + 13 glorkpixels
8 nickim ne olsun karar veremedim
9 alkolik oldum
10 hakigiyenadam
11 iserken kicini gidiklayan adam
12 spitneybears +2 ile geliyor.
14 troponin
15 cromagnon
19 sir kahin * * *

nick alımı kapanmıştır baylar ve bayanlar.
maç günlerinde yapılan zirvelerden biri dahadır.
ushan ablayı da istiyoruz.
diğer bayan yazarlarımızın katılıp katılmamasına bağlı katılıp katılmayacağıma karar vereceğim zirvedir.
şayet sap olmak istemiyorum derbi var diyorlar.
bayan erkek karışık olacak zirvedir. 4. sayfaya ulaşmış zirve başlığıdır.
cumartesi gününe denk gelen zirvedir. bu sene yapılacak olan üçüncü izmir zirvesidir. gelecek sezon zirvelerimizi bornova, bostanlı, alsancak ve konak başta olmak üzere farklı semtlere taşıyacağız.
10.05.2012 tarihinde akşam vakti bir duyurumuz yayınlanacak. zirveye gelecek arkadaşların mutlaka bir bakmasını istiyorum sonra ben duymadım olmasın. herkese mesaj ile haber verilecektir. katılım listesine nickini yazdıran arkadaşlara haber verilecektir.
zeus rock bar'da ki etkinliğimizden sonra retro garden'da (maçı izleyeceğimiz mekan bornova sokağındadır.) bizimle maç izleyecek arkadaşlar aşağıdaki gibidir. bu listeye ek olarak nick yazdırmak isteyenler için son 1 gün. ayın 12'sinde başlığın altına yazacağınız ben de geliyorum ben de gelicem mesajları bir bildirim kabul edilmeyecek. ayrıca zirve günü mesajlarıma da cevap veremeyebilirim. yarın bana maç için nick yazdırırsanız mekana son rakamı vereceğim. iyi sözlükler.

1 gece uykusu
2 ünsal
3 didiguu
4 sinemam1986
5 bitlibitirim
6 butterflybb
7 hakigiyenadam + 13 glorkpixels
8 nickim ne olsun karar veremedim
9 alkolik oldum
10 hakigiyenadam
11 iserken kicini gidiklayan adam
12 spitneybears +2 ile geliyor.
14 troponin
15 cromagnon
19 sir kahin * * *
+2 olarak katılacağım zirvedir. an itibarıyla 19 kişi olan katılımcı sayısını 21' e yükseltmiş bulunmaktayım. *
kanatimce son günlerin en heycanlı zirvesi olmaya adaydır .
+3 diyerek artırdığım zirvedir. **
matiz olmaya geliyoruz dediğim zirvedir. bu seferki başka olacak canım. *
tanıdıklarımdan başka birilerini de görmek istediğim zirve. bu kadro değişmiyor hiç.
neden başka illerde yok denilen zirvedir.
diğer zirvelerde olduğu gibi yine yağmur altında geçecek olan zirvedir.

http://capsgaleri.com/caps/000013.jpg
An itibarı ile uğruna, gözümü acar açmaz kendimi trende bulduğum zirvedir. Birisi de hava nasil söylese bari...kışlık giyer yanarız, yazlık giyer donariz alimallah..
az sonra uğruna yollara düşeceğim zirvedir. saat 15:00 gibi zeus'tayım gençler.
bu yağmurda gidilmesi kolay olmayacak zirvedir.
cenabet misiniz nedir arkadaş? diye kendi kendime sormama neden olan soruları kafamda canlandıran zirve. her zirvede yağmur mu yağar amk. bırak zirveyi, yanımdan geçerseniz sopayla dalarım.
su anda katilacagim ilk zirve, gidiyorek bakalim.
havayı soran arkadaş eksipozitif e mesaj mahiyeti taşımaktadır.

hava gün içerisin de açık/kapalı ve sağanak yağışlı geçmektedir. ama bu hava kimsenin gözünü korkutmasın. yaz yağmuru gibi bir yağış var. herkesi bekliyoruz.
ben de çıkıyorum evden .
akşamki maçın bu etkinliğin bir parçası olması muhtemel.
eksipozitifle tlfnda konusurken arabaya arkadan vurdular. Tutanak tutturup gelıyorum.
katılımı beklemekte olduğumuz zirvedir.
güncel Önemli Başlıklar