infantino'nun yer alacağı kuradır. evet.
inşallah italya'nın grubumuzdan olacağı kura. 15 senedir karşılaşmıyoruz. Gelsinler artık.
c grubunda yer alacağız.

Türkiye
italya
Bosna Hersek
Arnavutluk

aksini iddia eden kafirdir.
Fransa
Galler
Polonya
Biz

Şampiyonanın açılış maçını fransa ile oynarız. Icime böyle doğuyor.
a : fransa, avusturya, macaristan, türkiye
b : almanya, isviçre, slovakya, arnavutluk
c : ingiltere, hırvatistan, polonya, k.irlanda
d : belçika, ukrayna, romanya, irlanda
e : portekiz, italya, isveç, galler
f : ispanya, rusya, çek cum., izlanda

şeklinde gerçekleşeceğini tahmin ettiğim kura çekimi
Belçika, Avusturya, Romanya diyorum ben de. Bu burada dursun. Çerez gruba düşeceğini kuradır.
1.torba: sen
2.torba:ben
3.torba: bizim
4.torrba:oğlan.

uefa:torbacı.
oğlan:türkiye v.b.
kura nasıl olursa olsun, bu oyuncularla gruptan filan çıkamayız. doğru dürüst bir vurucu santrforumuz yok, almanya'nın bize bıraktığı alamancılar son derece kalitesiz -iyisini kendileri alıyorlar tabii-, kalede de babacan olduktan sonra başarı çok zor.

bence milli takım şu çapsız alamancıları bırakıp doğru dürüst devşirme oyuncu almalı 3-4 tane kilit mevkiye. Her takımda varken bizde olmaması anlamsız. bir çok milli takım devşirme dolu, brezilyalı dolu. almanya milli takımının, fransa'nın içinde kaç tane o ülkenin gerçek vatandaşı var ki, çok az... madem öyle gel böyle diyeceksin...
Ne olursa olsun hepsini yenebilecek güçte bir kadromuz olduğu için dert edilmeyecektir. Ama ilk torbadan özellikle ingiltereyi istiyorum. Üçüncüden de romanya gelsin götleri kalktı.
3 gün kalmış kura çekimidir. Tahminin su şekilde:

italya, portekiz, isveç ve Türkiye.
Muhtemelen fransa'nin da grubumuzda olacağı kura çekimi.
ingiltere'nin grubumuzda olmasını istediğim kura çekimi. Ulan yeter bunlarla hiç eşleşemiyoruz hep aynı takımlar oluyor genelde. San marino hep buna gidiyor zaten delirecem.
kurayı figo veya infantino çekmesin aq ya

bunlar çekerse almanya banko bize düşer
B grubu :Almanya- rusya- slovakya- türkiye
türkiyeye güçü rakipler gelmesini dilediğim turnuva.

zayıf rakiplere karşı görüyoruz takımın halini.
portekiz, rusya, slovakya, türkiye.
Rusya ile aynı gruba düşme isteği ile çekilecektir.
ingiltere-hırvatistan-romanya-türkiye
artık ingiltereyle maç yapalım da golümüz gelsin artık.
bu grupta ikincilik şansımız yüksek olacaktır.
rusya ile eşleşirsek olayların gelişeceği kuradır. *
ışid 'in damga vuracağı organizasyon olacaktır.

bakalım hangi gruba düşecekler...
Tahmin sayfasımı amk sitesi, ne bi saat yazan var ne yerini yazan var. Ustteki arkadaş yazmasa bi sayfa kufur hazırlamıştım lanet sozluğun lanet yazarlarına. Bre amına koduklarım önce bilgi verin.
rusları istiyorum sözlüüüük rusu verin bana.
sikmek için rusya, sevmek için de ukrayna, polonya, macaristan olsun.
ne isveç'i lan, ibrahimoviç var orada, ağzından yel alsın... dediğimiz başlıktır.
ingiltere bile gelse 3 atar yollarız . kadromuz bayağı iyi oldu artık onlar düşünsün.