bugün

kendi ba$lığında ayar contası olduğu için ba$lığı ba$kalarına bırakak arkasına bakmadan kaçan uuser.

(bkz: bakire kız ile bakire olmayan kız arasındaki farks)
(bkz: ve zall info yu yarattı)
bi anda insanın kendisini şarkısını mırıldanırken yakaladığı bilinmeyen numaralar servisi.
(#9977444) nolu entrysi ile güldürmüştür.
reklamlarından ötürü aramamak için and içtiğim numaralar birlikteliği...
Reklamı her çıktığında iyi dileklerle andığım telefon numarası.
11880 reklamında oynayan 2 kişi türkiyenin en çok küfür yiyen 2 adamıdır.
reklamları sayesinde acil durumlarda aranması gereken 112,110,155 gibi numaraları unutturan numaradır.

24 yaşındaki delikanlı parmaklarını dalgınlıkla 11. katta kat asansörüne(vinç) sıkıştırır.kan damlamaya başlayıp ne olduğunu anladığında cebinden telefonunu çıkartıp acil servis numarasını aramayı ister.
ama aklına gelen tek numara "yüz on sekiz seksen seksen seksen" olur.
bir süre düşünse de aklına acil servisin numarası gelmez. giriş kattaki bekçiyi arar ve yardım ister.*
"Yine mi ortaya çıktınız, sizden kurtulamayacağız mı?!"
dediğim şeyler.
-alo 118 80 mi
-evet buyrun
-hepinizin ağzına sıçayım o zaman.
artık kabak tadı veren bir reklam kampanyası ile çoğunluğun tepkisini üzerine toplamış sözde hizmet sağlayan numaradır.
son reklamında bir kürsüde herkesin sorularını yanıtlayacaklarını iddia ediyorlar.
kalabalığın içinde bir teyze sesi:
-çocuğum nerde? bulamıyorum, diyor.
ne alaka anlayamadım. bilinmeyen numaralar mı yoksa sosyal hizmetler kurumu mu?
iki yavşak bitişikken okunabilen tamsayı.
''reis kanal yok mu, kanal?'' diye sorduğumuzda da bir güzellik yapsa ya! işte o zaman öperim ellerinden. yoksa bu haliyle tam bir fiyasko. tırt yani!
bıyıklı amcanın bir taksici bir çilingir olduğu saçma reklamdır.
hedeflediğini başaran reklamlardır. amaç zaten bu numaranın insanların aklında bir şekilde kalmasıydı nitekim kaldıda. bir numarayı insanların aklına kazımak hiçte kolay olamazdı. bunun için reklamın iyisi kötüsü olmaz politikası güdülüp en sinir bozucu olanı seçildi. başarılı olunmuştur.
reklamları yasaklanması gereken bilinmeyen numaralar operatörlerinden biridir.
inanılmaz kısa sürelerde, inanılmaz antipatik reklamlarla bilinçaltında inanılmaz yer etmiş bilinmeyen numaralar servisidir.
reklamları bezdiren bilinmeyen numaralar servisidir.
11880 i aradım kendi numaramı sordum, kayıtlarımızda yok deyince, dedim yaz veriyorum...Afalladı kızcağız.
yeni reklamıyla sevenleri kavuşturma işine girdiğini de gösteren numara.
Az once dikkatimi çekti, o iki gıcık elemandan kisa saçlı ve pörtlek gözlü olanı sürekli olarak "marangoz, doktor, çilingir" vs vs derken hep sag alta mı sol alta mı ne bakiyor. Heralde ordan kelimeler geçiyor ezberlememiş eleman da belliki. Öbür kıvırcık çat çat sayıyodu ama naber ahaha.
allah rızası için birisi artık dur desin dediğim en nalet reklam , yahu adamların ne kadar parası varmış yahu.
kusturan numara.
onca 118 .. numaralarından sadece birisidir. ayrıca reklamı en saçma olan 118 numaralarından birisidir.
insanlara gerizekalı muamelesi yapan reklam. ilk çıktığı dönemde orda burda herkesin dilindeki sekseeen seksen repliğinin şimdilerde duyulmaya bile tahammül edilmeyecek bir hal alması. baydı, kusturdu, tak ettirdi. bundan aylar önce, birsen çıldırmışken bitirselerdi reklamı vallahi merak bile ederdik, ama şuanda milletin bilinmeyen numarasını öğrenesi bile gelmiyor..
dünyanın en aptal, en banal, en yaratıcılıktan uzak reklamı olmasından mütevellit, gines rekorlar kitabına acilen girmesi lazımdır..
güncel Önemli Başlıklar