bugün

appiah olsa defanstan dönen topların hepsi goldü şimdi amk.
başakşehirli futbolcu orta açarken hakem ilk yarıyı bitirdi bu kadarı da pes doğrusu güzel tiyatro açık ve net.
ikinci yarı çok farklı olacak izleyin. Başaksehir yüklenecek fener yaslanacak.
Başakşehir orta açıyordu hakem ilk yarıyı bitirdi diyen yavvşşak tinerciler siktirsin gitsin.

(bkz: uzatma bittiği halde korner kullandıran hakem/#38845686)
aziz yıldırım niyeti bozdu sanırım galatasaray'a 5. yıldızı taktırmadan bırakmayacak başkanlığı.
Bir beşiktaşlı olarak Fenerbahçe nin kazanmasını canı gönülden istiyorum.
Bir Beşiktaşlı olarak fb kazanmasını istiyorum fb liler neye dayanarak rahatsız olduğumuzu düşünüyor anlamadım. Fb yi rakip olarak görmüyoruz şimdilik bşk yi rakip görüyoruz ve fb nin kazanmasını istiyoruz bunu mu yediremiyosunuz bu mu kompleksiniz anlamadım. Neden bizim fb galibiyetinden rahatsız olduğumuzu düşünüyorsunuz lan fenerliler. Jaushshsgs
dirar'ın çeşitli dövüş sanatlarını sergilediği maç hakem faul bile vermedi. anlaşılan hafta başında hakem diye ağlamaları sonuç vermiş açık ve net.
Galatasaray'a ne kadar antipatim olduğunu beni tanıyan herkes bilir. Ama Başakşehir GS'ye beş attığında en az GSliler kadar üzüldüm.

Bu toplama, siyasi kirlilik içinden evrilen, ne idüğü belirsiz, taraftarsız. neye hizmet ederler belli olmayan, kara para mı aklıyorlar nedir bir türlü anlayamadığım toplama takımdan (Başakşehir) öyle nefret ediyorum ki Fener her maçını kaybetsin ama bunu kazansın havasındayım şu an.
goooooolllll amına koduklarımm!!!

hadi şimdi siktirin gidin!

statta taraftarı olmayan takımın sosyal medyada binlerce gizli taraftarı çıktı.
Fernandao 2-0 yaptı.
fernandaoooooo.
başakşehir tam üstünlük sağlamışken ne hikmetse abdullah avcı'nın defans çıkarıp forvet soktuğu maç. sanırsın dakika 85 amk. bu maça normal demesin kimse fenerlilerin hepsi yeniliriz diyordu maç öncesi açık ve net.
fenerbahçeli oyuncunun şutu elle kesmesi sonucu ofsayt kararı çıkan maç. tarihte böyle komik bir karar görülmemiştir açık ve net.
Hakemin penaltı bekleyen başakşehirlilere bilek salladığı maç.
Bazılarının Götüne giren maç,bu kadar korkmayın ya hem korkunun ecele bir faydasida yok
Fenerin penaltisinin verilmediği maç.
Sahsim adina keyif veren mac olmustur.

Zira kadikoyde bir kez daha kupa kaldirma ihtimalimiz ortaya cikacak gibi.
Alper düştü hakem penaltı vermedi.
fenerbahçe nin penaltısı verilmedi.
Volkanın yine birilerine küfrettiği maç.
koyduk;

görsel
Aykut Hoca’nin sistemi Basaksehir’i bozar.. Basaksehir favori cikiyor ve bu tarz lig maclari bizi hep kamcilamistir..
kendilerini büyük takım falan sanmaya başlıyorlardı ufaktan yine kesen fenerbahçe oldu. hepiniz biat edeceksiniz oğlum kafanıza sokun bunu bu ligin sefiri biziz.
Abdullah Avcı maç sonu açıklamasında şampiyon gibi oynamaya devam edeceğiz demiş. iyi de şampiyon gibi oynayan Fenerbehçe'ydi hoca, takdir et, yerini bil, hikayeden özgüven yapma...