bugün

izledigim maç. Çok heyecanlı geçmedi bence.
görsel
Karun kadar zengin bütçeye sahip olup 2 hafta önce mali krizle boğuşan karabükspor'a 45 dakiakada 5 gol atıp güç göstergesi yapan yavşakspor un okkalı bir tokat yediği maç. 1 hafta önce konya maçında da berbat bir top oynamıştı bunlar. Darısı cimbomun başına. 3-4 maç daha kaybetse bu gerizekalılar 4. Hatta 5. Olur. Bir de şampiyon olacaklarını düşünenler var.
fenerbahçe iyi değil başakşehir kötüydü bu maçta. o defans ne lan öyle, hele gökhan inler... piüü... gökhan inler gidince biraz sitem etmiştim ama şenol hoca haklıymış press yediği zaman direk top rakibe geçiyor. hele hele arda turan'ın pas atmaya mecali yok. iyi oldu, üst taraf daha çok kıracak birbirini.
başakşehiri hiç böyle görmedim, Fenerbahçenin emeğine laf edemem. lakin perde arkasında bir şeyler konuşulmuş, Bir şeyler üzerine anlaşılmış gibi hissediyorum. Bunu Fenerbahçe özelinde değil, lig kızışması, demirören Beşiktaş ilişkisi, başakşehir antipatikliğini kırmak gibi de düşünmüş olabilirler. Bu bir komplo teorisi tabi ki.
bunun haricinde Fenerbahçe'nin sahada avcının dediği gibi rakibi oynatmadan, kıra Kıra kazandığı bir maç oldu.
21.yüzyılın En kötü kadrolu Fenerbahçesi hala yarışın içinde. alın terinize sağlık gençler.
f*nerbahçe'nin g*latasaray kankasını şampiyon yaptırmak için kazandığı maçtır. şampiyonluk sözde üç büyüklerin dışına çıkmasın diye yapmayacağınız şey yok. hani ezeli rakiptiniz?
başakşehir, yıllardır oynamayan Aurelien Chedjou ile maça başlayarak direk ayağına sıktı. yanında da diğer kazma attamah vardı. zaten maç boyu press yedikçe top kaybettiler, adam kaçırdılar, yanlış pozisyon aldılar.

başakşehir bir de elia yerine arda turan ile başladı mı, bir de adebayor fazla özgüvenden saçmaladı mı? zaten emre belözoğlu geçen hafta oynamamak için kırmızı görmüştü.

yani fenerbahçe kağıt üzerinde olmayan bir avantaj ile başladı ve iyi değerlendirdi.
Abdullah Avcı maç sonu açıklamasında şampiyon gibi oynamaya devam edeceğiz demiş. iyi de şampiyon gibi oynayan Fenerbehçe'ydi hoca, takdir et, yerini bil, hikayeden özgüven yapma...
kendilerini büyük takım falan sanmaya başlıyorlardı ufaktan yine kesen fenerbahçe oldu. hepiniz biat edeceksiniz oğlum kafanıza sokun bunu bu ligin sefiri biziz.
Aykut Hoca’nin sistemi Basaksehir’i bozar.. Basaksehir favori cikiyor ve bu tarz lig maclari bizi hep kamcilamistir..
koyduk;

görsel
Volkanın yine birilerine küfrettiği maç.
fenerbahçe nin penaltısı verilmedi.
Alper düştü hakem penaltı vermedi.
Sahsim adina keyif veren mac olmustur.

Zira kadikoyde bir kez daha kupa kaldirma ihtimalimiz ortaya cikacak gibi.
Fenerin penaltisinin verilmediği maç.
Bazılarının Götüne giren maç,bu kadar korkmayın ya hem korkunun ecele bir faydasida yok
Hakemin penaltı bekleyen başakşehirlilere bilek salladığı maç.
fenerbahçeli oyuncunun şutu elle kesmesi sonucu ofsayt kararı çıkan maç. tarihte böyle komik bir karar görülmemiştir açık ve net.
başakşehir tam üstünlük sağlamışken ne hikmetse abdullah avcı'nın defans çıkarıp forvet soktuğu maç. sanırsın dakika 85 amk. bu maça normal demesin kimse fenerlilerin hepsi yeniliriz diyordu maç öncesi açık ve net.
fernandaoooooo.
Fernandao 2-0 yaptı.
goooooolllll amına koduklarımm!!!

hadi şimdi siktirin gidin!

statta taraftarı olmayan takımın sosyal medyada binlerce gizli taraftarı çıktı.
Galatasaray'a ne kadar antipatim olduğunu beni tanıyan herkes bilir. Ama Başakşehir GS'ye beş attığında en az GSliler kadar üzüldüm.

Bu toplama, siyasi kirlilik içinden evrilen, ne idüğü belirsiz, taraftarsız. neye hizmet ederler belli olmayan, kara para mı aklıyorlar nedir bir türlü anlayamadığım toplama takımdan (Başakşehir) öyle nefret ediyorum ki Fener her maçını kaybetsin ama bunu kazansın havasındayım şu an.
dirar'ın çeşitli dövüş sanatlarını sergilediği maç hakem faul bile vermedi. anlaşılan hafta başında hakem diye ağlamaları sonuç vermiş açık ve net.
güncel Önemli Başlıklar