anadolu comari bir ittir.

agzi burnu kirilirsa belki akli basina gelebilir, o da belki.

aci cekerek olur umarim.

bir sey daha ekleyecegim. escinsel yuruyusunu engelleyip bunun gibi olaylara goz yumanlar. kapali kapilar ardinda her turlu pisligi yapan yobaz itler.

gozumde en assagilik ve serefsiz yaratiktan daha serefsizsiniz.
Kusura bakmayin ama 10 yasinda cocuga telefon verir, internete basibos salarsan her bok olur kardesim.

Ben yillardir gotumu yirtiyorum, 15-17 yasindan once cocuklarinizi internetten uzak tutun diye. Bunlar her gun olan seyler. Ulan hayvanlar bile sizden daha iyi cocuk yetistiriyor be!

Ver telefonu, ver interneti, cocugum cok zeki! Nah!!! Cocugun bu ve bunun gibi pisliklerle basbasa. Seninle oturup her seyini paylasamadigi icin de, boyle olmaya devam edecek...
"Yani 10 yaşındaki çoçuk cinsiyet ayrımının bile farkında değildir sen ne biçim mide taşıyorsun ki hayvanoğlu hayvan böyle birşeyle çoçuğu bulandırıyorsun" demek istersin ama desen ne olacak bu sadece bizim duyduğumuz örneklerden biriyken duymadıklarımız cabası. Allahım geri kalan günlerimizde yar ve yardımcımız olsun.
bi tür türk linçlemesi.kızın 10 yaşında olmasıyla 15 yaşında olması arasında büyük bir fark vardır.

Burada kızın kaç yaşında olduğu kesinlikle belli diildir. 10 yaşında olduğu konusu sadece aptalca bir iddiadır.

Buna rağmen bu şahıs telefon numarası ve resmi afişe edilmek suretiyle gösterilmektedir.

Bu suçtur.inşallah burada resmedilen şahıs burada bu suçu işleyen Uludağ Sözlük yazarını dava eder.
Psikoloji bölümü okuyorum
Geçende pedofili ile ilgili bi konuşma yaptık.
Psikologlar, pedofiliyi hastalık olarak gormuyor.
Yani: hastalık merhameti gerektirir ama pedofili merhameti haketmiyor.

Bence de adamlar direk infaz edilmeli.
Bir çok çomar göre batının ahlaksızlığını almıştır. Yoksa bizim ülkede öyle insan çıkmaz ahaha.
profilinde bolca dini sayfalar yer alan müslüman sapıktır.

bir kere de şaşırtın lan. her yerde neden siz lan?
Kızın 10 yaşında olduğu nerde yazıyo kardeşim...göster haklısın,gösterme suçlusun...

Gosteremiyosun.

Yalancı ve ırkçı bi düşünceden yola çıkarak insanları itham ediyosunuz.götten uydurma palavralarla.

Başlıkta kızın 10 yaşında olması çok önemli. Adam 10 yaşında kız çocuğuna asılıyosa pedofili olur; di mi?

Ama başlıktaki iddianın bi sağlaması yok.18 yaşında olmayan bi kız 16,17 yaşındaysa adam pedofili olmaz Di mi?

O yüzden analarınız sizi sıçarak dünyaya acaba iyilik mi yapmış, diye soruyorum kendime.

ithamcı yalancı ve kötüsünüz. Allah topunuzun belasını versin. Kanıtlayamadığı şeyi burada bütün dünyaya ifşa eden tiplekler derhal sözlükten uçurulsun.
aramızdaki pedofil severleri pek bir celallendirmiş şahıstır.

hemen küçücük çocukta telefon olur mu'cularla yalan bu yeaa diye üfürmeye başlamışlar. ulan milletin bir bildiği var ki paylaşmışlar. bak ana kaynağından link verelim de bu sapık koruyucu orospu evlatları anlasın durumu.

kaynağa göre anne kızın elinden telefonu alıyor ve bir süre sapıkla kendi yazışıyor. yani ortada bilinçsiz aile vakası yok. paylaşan da kızın annesi zaten. bir anne neden kızını ortaya atsın yalan söylesin lan?

zihniyetinizi sikeyim lan. harbi alayınız potansiyel pedofilsiniz. kabataş'taki türbanlı kaltağa hemen inandınız ama değil mi?
hiç acaba yalan mı diye düşünmediniz değil mi?

https://www.facebook.com/...74584/?type=3&theater
beynimden vurulmuşa döndüm. kanım çekildi. tansiyonum düştü. böyle yaratıklar varken ben nasıl çocuk sahibi olayım? çocuğumu okula parka dışarıya nasıl götüreyim? allah belasını versin demekle de olmuyor.
Bu orospu çocuğu 18 yaşında falan değil. itin evladı. Bu nedir arkadaş böyle.
yazışmaları okudum aklımda şu sorular var

1-bu çomar kesinlikle malûm partili. ulan memleketinde kiz mi yok, bebeye musallat oldun.

2-10 yaşındaki çocuğun watshapp ile hatta (oyunlar haric) cep telefonu ile ne işi var. anne babasının suçu. .

3-adam çocuğa aşkım canım bilmem ne falan diye. (ulan ben yasitim kıza demeye utanıyorum ) çocuk niçin anne babasina şikayet etmiyor.bu adam bana aşkım dedi diye.
buda televizyonlardaki o vıcık vıcık aşk kokan dizilerin suçu.
sen gidip saçma sapan aşk meşk dizileri yaparsan çocukta bu dizilerden etkilenip oda neden benim sevgilim yok tribine girer.

daha soyleyecek çok söz var ama neyse..
(bkz: kürt)
Elim ayağım titredi yeminle. Ulan böyle orospu çocuklarını bi yere bağlayıp kapatıp yakacaksın. Sabun yapacaksın bu orospu çocuklarından.

Bu nasıl bir kansızlıktır ya...
Bu ülkeyi yönetenlerden bu şerefsizliği yapanlarla ilgili bir kınama duyamazsınız.
Anca eyyyy cehape, eyyy ebesi, onlar atayis, biliyorsunuz ermeni..
Ülke pedofili, tecavüzcü pislikle doldu.
Alperen denen erkekler! Tepki koysanıza lan. Bu ecdadınıza uygun bir davranış mı yoksa?
eksiye bogsaniz da benim düşüncem şudur, adam bence polis tarafından takip edilen bir sapık, bir olta atılmış bir şekilde ve o da dusmus, 10 yasinda bir çocuk yönlendirici cvp,lar falan veremez la, çocuk işte, konuşmanın geçtiği gidişat zaten yönlendirmeye yönelik amk, bence bir manyağın polis takibi sonucu yakalanması olayıdır. umarım da öyledir ki bir çocuk o yazılanları okumamış olur en azından.
ikiyüzlüce ve karalama amaçlı geldi bana. Günlerdir çocuk tecavüzü haberleri paylaşılıyor. Ses getiren 10 kişi çıkmıyor.

10 yaşında olup olmadığı belli olmayan biri ile yazışma ifşa ediliyor. Herkes doluşuyor... tabi adamın urfalı olması da etkili bunda.

belki kız 16–17 yaşında. Ya da adam öyle zannetti.
Sasirtmamis kurttur.
Uyanır uyanmaz beynime kan sıçradı. Orospu çocuğu kürt.
iyi güzel sesimizi duyuralım da yalnız paylaşılan sayfa hdp sayfası kobanelerden bahsedilip özel harekatçılara laf edilmiş hep.
ulan millet olarak hemen aşıyor kesiyoruz. la bir adamı dinleyin. yargısız infazda sona gelinmis.
bence karşısındaki 10 yaşında kız filan değil. fotolara iyi bakın. yazıyor diyor. 10 yaşındaki kızın hicbir şeye aklı yetmiyorsa bu adam yazarken nasıl kayıt ediyor.
dikkat edin arkadaşlar bunların hepsi oyun. güya bu genç kurt oluyor biz de genelleme yaparak tüm kürtlere urfalılara küfür ediyoruz.
oradakiler namusuna bizden daha düşkün unutmayın.
Orospu çocuğudur derhal idam edilmelidir hatta halka verilip infaz edilmelidir.
arkadaşlar bu bir oyun. oyuna gelmeyin. kürtlerle türkülerin arasını açmak için serefsizler her türlü oyunu oynuyor.
Başlığı ben açtım ama gördüğüm iq oranları beni tatmin etmediği için sildim entry'yi.

Ya niye teşhir ediyorsunuz ki ama :s. Hiç oldu mu? Başınız bela falan filan.

Sil hocam sil.

Haa bir de photoshop falan ya. Bir de niye dava etmek yerine başlık açtınız değil mi? Ne kadar yanlış...
Facebook profilinden açık havaya, sahillere inmiş şahıs ve lardır.
Ailelerinin üstsüz ve bir başlarına denize saldıkları çocukların etrafında yarı bellerine kadar denize girip elleriyle aşağıda bi haltlar karıştırırlar.
Bunların başına gidip yandan boynuna bi tekme koycan denizi kirletecek haysiyetsiz!

Neler oluyor Türkiye, senin aklın başında mı?