bugün

galatasaray'ın adana demirspor'u gol manyağı yapacağı ztk 3. tur maçı.
Dostluk maçı.
yayın hakkı hangi kanaldadır diye merak ettiğim maçtır.
a-haber tarafından yayınlanacak karşılaşmadır.
parelel evrende biten maç. galatasaray 3-1 almıştır. hayırlı olsun.
adana demirspor un adana da oynanmasını istediği maçtır. büyük ihtimalle kabul görmeyecektir, maç arenada oynanacaktır.
şehrin asi çocuklarının tribündeki yerini alıp tüm türkiyeye taraftar showu yapacakları maçtır.

şimdiden demirsporumuza başarılar dileriz.
adanada olması için galatasaray'a teklif götürülen ama kabul olmamış maçtır.
galatsarayın bi' kaç gün öncesinden davet edildiği maçtır.
sonucu çok önemli değildir lakin adana demirspor'un galatasarayı ağırlamak istemesi sevindiricidir.
Şehrin asi çocuklarının asla tribünde teslim olmayacağı maç...
bazı oyuncularımızın dinleneceğini varsayarsak 2 farklı galip geleceğimiz maçtır.
a2 takımından başka yetenekleri görmek istediğim maç. umarım mertan gibi oyuncular oynar. biz de bakalım neler geliyor diye izleyip, yorum yapabiliriz. umarım güzel bir oyunla kazanırız. skor çok önemli değil bence.
sabri sarıoğlu'nun oynatılacağı ve maç disiplini altına girmesini sağlayacağı joker maç.
atv ve atv hd de verilmesi ve antreman maçı olması sebebiyle taraftarın pek gitmeyeceği maç olacaktır.
devrimci kardeşlerimizin takımı adana demirspordan süpriz istediğimiz maç.
bir adanalı olarak ve aynı zamanda bir galatasaraylı olarak galatasarayın galip gelmesine en az sevineceğim maç olacaktır. fatih terim açısından da duygusal bir karşılaşma olacağı kesin, kendiside bir adanalıdır ve futbola adanademirspor da başlamıştır.
şehrimizin takımından her ne kadar rakibimizde olsa başarı beklediğimiz karşılaşmadır. adana demirspor dan sürpriz beklenmektedir. son olarak

(bkz: adana turuncudur)

edit: rüyamda adana demirspor 4-2 kazanıyordu lan! ohş.
mertan caner öztürk berk yıldız be okan derici gibi gençleri görmek için önemli bir fırsat olacağını düşündüğüm maç. ikinci yarının başından beri aldığı süreleri çok verimli kullanmaya başlayan rieranın ve ilk golünü samsuna atan sercanın havaya gireceği maç olabilir.4 gollü bir galibiyet bekliyorum galatasaraydan.ama herşeyden önemlisi eğer forma şansı bulursa mertandan etkileyici bir performans bekliyorum ki ilerisi için kadroda alternatif olabileceğini göstersin hepimize. kadro olarak:
ufuk-sabri-servet-gökhan-çağlar-mertan-ceyhun-ayhan-engin-riera-sercan bekliyorum.belki hoca iyice havaya girsin diye emreyi 11e koyabilir. bakıcaz görücez.
ama en önemli ayrıntı geçen seneki efsane defans dörtlümüzü uzun bir aradan sonra tekrar bir arada göreceğiz. duygulanmadım değil hani.barışla sarp da bi maçlık dönse keşke nostalji yapsak. bu sene çok gevşeni sinirler sövecek adam kalmadı takımda.eskiden hangi birine ne sayacaz şaşardık.*
galatasaraylı taraftarın galibiyet beklentisinin yüksek olduğu maç. fatih terim in kadro rotasyonu yapacağı maçtır aynı zamanda. olası kadro:
Ufuk- Sabri, Gökhan Zan, Servet, Çağlar- Aydın, Ayhan, Ceyhun, Riera, Merthan ve Sercan
iddaada galatasaray galibiyetine 1,02 verilen maçtır.
selçuk inan'ın dinlendirileceği maç.

Terim'in rahat olduğu buradan belli.
Mertan'ın Kazım'dan formayı çalmasını dilediğim ve beklediğim maç.
Adana Demirspor kuradan sonra maç Adana da oynansın diye teklif yapmışdı, demek ki kabul edilmemiş Adana süper lig e hasret hoş bir jest olabilirdi.
galatasarayın yedekler ile çıkacağı maç.
adanadan 26 otobüs adana demirspor taraftarı tribündeki yerlerini almak üzere yola çıktılar çoktan.

edit:eksi oy verenin zoruna gitti herhalde.22 sanıyordum 26 otobüsmüş.