Bugüne dek hep MHP'ye dönün çağrısı yapmakta idiler.
Ancak bugün partinizi güçlü tutun, MHP de sallantılı süreçler yaşadı minvalinde bir açıklama gelmiş. ilginç.

Sanki ilerleyen günlerde son seçim sonrası akp - MHP ayrışması olabilir gibi geldi, olası bir MHP - iyi parti yakınlaşması ufukta olabilir.

iyi parti'ye yapılmış bir çağrı içeren açıklamalardır.
"bizden ayrılmış olan bir siyasi partinin haberlerini görüyorum. bizden ayrılmış bir grup arkadaşlar iyi parti'yi kurmuşlardır. meral akşener'in ayrışma kararından vazgeçerek partinin başında olmasını düşünmekteyim. mhp 55 yıllık siyasi hayatında bu tür davranışları yaşamıştır. sonuç itibariyle mhp ulu çınar gibi ayakta kalabilmeyi başarmıştır. basından takip ettiğim kadarıyla iyi parti'de önüne gelen aday olmaya çalışıyor. küsmeler kırılmalar partide ayrışmaya neden olabiliyor. sayın meral akşener hanımefendinin ayrışmadan vazgeçerek partinin başında, onu destekleyen ve projelerine katkıda bulunan arkadaşlarının da etrafında olması gerektiğini düşünüyorum. geleceğe yönelik güçlü bir türkiye için siyasi partilerin de güçlenmesi gerekiyor."

https://twitter.com/bengu...;t=F-S7w6LJEUBX1RNcM6oASA
Eylulsabahi enteresan öngörülerde bulunmuş. Ben aynı hastaya başka teşhis verdim ama sözlerini de dikkate değer buldum…

Ben hala, afyonkarahisar ve keçiören’in chp’ye nasıl geçtiği, bahçeli’nin buna nasıl izin verdiği üzerinde duruyorum.
Daha dün sandık mandık zırvalamadı mı bu yürüyen cenaze.

Neyse kim bilir kimlerin lideri.