bugün

gereksizdir bir gunde 15 tane sehit verdigimiz zaman yas ilan etmeyenler 96 dumbuk oldu diye vermesi anlamsiz ve gereksizdir .
yas ilan eden akpye oy vermezsiniz olur biter diye akıl verme olayımdır. mantıklı dimi?
mit IN patlamadan henuz haberi yok. Olunca bir araya gelip bir seyler dusunurler.
Şehitler için ilan edilmedi yas. Elin komünisti ölüyor 3 gunluk yas ilan ediliyor.Acimiz büyük tabii. Mlkp'nin barış yürüyüşüymüş. Vah vahh.
Dağlıca saldırısında 16 şehit verirken edilmesi gereken ancak edilmeyeb ancak yüzde doksanı pkk sempatizanı 90 kişi olunce edilendir. Benim yaşım değildir.
benim yasım değildir. şehitler ölürken yas ilan etmeyenler, niye şimdi yas ilan eder oldu. oy işi bunlar hep.
Üç gün süreyle ilan edilmiş olandır.
Telef olanlar için yas mı tutulur mk? Selo kürt itlaf etmiş şunun şurasında.
şehitlere de yas ilan edilmeliydi bunu yaparak milliyetçi kesimi gaza getirmeye çalışıyorlar gaza gelmeyin ülke suriye gibi olmasın.
ülkemden utanma sebebidir.

suudi kralı ölür biz yas ilan ederiz.

terör örgütü pkk kendi sempatizanlarını öldürür gene yas ilan ederiz.

ne zaman şehitlerimize yas ilan edeceğiz acaba.

akp'ye oy verenler hâlâ milliyetçiyiz ayakları çekerek şerefsizleşmeyin. liberalizm, demokratlık, muhafazakarlık gibi kavramlar sizin olabilir ama milliyetçilik ile ilginiz yok. bırakın o bize kalsın yeter.
skandal ilandır.

kimin için yas tutacağız?
terör örgütü sempatizanları için mi?

alın size yas. tutuyorum bak, siz de tutun.
https://www.youtube.com/watch?v=E3w0hHzhPe0
Senin ülkende nasıl 86 kişi canlı bomba ile öldürülüyor onun hesabının sorulması lazım.
Yas, bizim yasımız. Sizlerse yargılanacaksınız. KatilDevletHesapVerecek
''arap kralı öldüğünde yas ilan edenler şimdi nerde?'' anlayışına fırsat vermemek amacıyla, belki de böylesi uygun görülerek, ilan edilmiş yastır. fazla muhalefet etmeye gerek yok işte. bir şeyi de beğenin ulan. hayır, ben de biliyorum, bunlar katlettiler memleketin içine ne zaman ne yapacaklarını, ne diyeceklerini bilmiyorlar hatta. ama şu boktan zamanda bari şunu tartışmayalım.

roboski, reyhanlı, suruç... işte geldiğimiz katliamlar listesinde son durak ankara.
çözüm var mı çözüm?
Kürtçüler ölünce yas, askerimiz şehit olunca flash tv.

Bunları unutma ey türk!

Kinini, nefretini asla unutma...
Ağla Türkiyem ağla, ve ardından uyumaya devam et...
şaka mı? şakaysa da gerçekse de hiç komik değil.

ulan onca şehit oldu ilan edilmedi de, bu leşlere yas mı ilan ediyorsunuz?yuh.
ölenler içinde arap kralı da mı vardı? diye sordurtan durum.
doğruysa ilk kez yerinde ilan edilmiş yastır. şaşırtmıştır.
suudi kralı, karılarından biri, oğullarından biri, kayınbiraderi, görümcesinin eniştesi,amcasının daysnın oğlusunun kızının eşinin yengesinin eşi, vb. ölseydi olurdu da, şimdi olmaz.

edit: oldu ama, neyse ya...
görsel
olması gereken. iki polis memurumuz ankarada şehit düştü
(bkz: de siktir lo)
ölen Suudi prensi veya kralı olmadığı için olmayacak gelişmedir.
Olması gerekendir.