bugün

Şehitlerimizin kanı yerde kalmaz ey it sürüsü.
Bilesiniz.
Burda belanızı bulamasanız da allah size rahat vermeyecek. Bu kadar söylüyorum.
Allah kahretsin sizi.
Kanları Yerde kalmaz denilince yerde kalmayacak sanki. hep olduğu gibi iki saat sonra unutulacak.

Bu millet her şeyi hak ediyor çıkın çomarlar sokağa bitirdiniz ülkeyi, boğazınızda kalsın, şu gencecik çocukların ruhu peşinizi bırakmasın.
5 ailenin günü artık aydın değil.
8 yaralı varmış. Umarım şehit sayısı artmaz. Terörü lanetlemek dışında gerçekten bitirmeye yönelik girişimlerin yapıldığını umarım bir gün görürüz.
kimsenin sikinde olmayan saldırı.son birkaç gündür askerimiz yoğun çatışmalara giriyor.şehitler var yaralılar var,bir yılda verdiğimiz şehit sayısı darbe gecesi ölen insan sayısından fazla.birisinin halka şu orospu çocuklarının bitmediğini hatırlatması şart.

şehitlerimize allah tan rahmet ailesine başsağlığı diliyorum.
bu kefenini giyenleri lütfen uludereye alalım. Bir de geçen kalkmış biri neden uluderede eylem yapmıyorlar ha? diye hesap soruyor.

Biz de sana soruyorduk aynı şeyi neden kefenini giyip oraya gitmiyorsun.
Yeter ulan harbiden yeter, hainlik yapmaktan bikmadiniz mı ?
Şehitlerimizin ruhu şad olsun. yaralılara acil şifalar diliyorum.
Yürek dayanmıyor bu haberlere artık. Ne zaman son bulacak? 35 senedir şehitler, gaziler.
Türkiye'nin önündeki en büyük engel pkk terörü. Kökü kazınmadan bir adım yol alamayacağız.

Düzeltme : başlığı açan dahil başlamışlar yine aynı terane tayyip tayyip. Kininizi şehitlerimizin haberleri arasında kusmayın Bari.
başımız sağolsun. allah ailelerine sabır, güç versin. böyle zamanlarda insan yazacak pek bir şey bulamıyor. artık şehit haberlerini kanıksar olduk maalesef. ama görüyorum ki bazı zeka yoksunları 15 temmuz darbe girişimini protesto için sokağa dökülen halka şimdi niye pkk nın üslerini basmıyorsunuz diye bok atıyorlar. sayın zeka yoksunları pkk ile savaşak olan askerdir. halktan elinde bıçakla dağa terörist avına çıkması mı bekliyorsunuz ? yoksa milyonlarca kişinin erdoğanı desteklemesi size çok battı da hala kuyruk acısıyla mı bunları yazıyorsunuz merak içerisindeyim.
neden bu bölgelerde topluca operasyon yapılmıyor. hava destekli kapsamlı ve geniş bir operasyon düzenleyeceksin sırasıyla terörün yoğun olduğu yerlere temizlemeden de çıkmayacaksın. hergün şehit haberi geliyor daha ne bekleniyor anlamıyorum.
yollarda askerlerin güvenliğinin sağlanamaması tam bir fiyaskodur.
defalarca aynı şey oluyor; aynı yöntemle devriyeye çıkılmaya, sevkiyata devam ediliyor.
batıdaki helikopterler, uçaklar da oraya sevk edilse, sevkiyat, devriye öncesi havadan yol güvenliği sağlansa belki daha az kayıp verilebilir.
savaşı tercih ediyorsanız, sonuçlarını da göze almalısınız.
gencecik çocukları kurban verip, bunu siyasal iktidarlarını pekiştirmek için kullanmaya kimsenin hakkı yok.
kendi güvenliğinizi değil, cephe hattındaki askerin güvenliğini düşünün.
şu sucuk ekmek içim meydanlara doluşan bedava metro seferi için işlerini 19:00 a göre ayarlayan vatan savunucuları güneydoğuya kadar alsak sizi.
Onemli degildir. Yeter ki Allah hukumetimizin basina bir bela vermesin. Bir mehmet olür 10 mehmet gelir. Bir tayyip daha gelmez ama. Bunu goren akp secmenim iste o yuzden ne zaman tepki verecegini, meydanlari dolduracagini, ne zaman ses cikarmayacagini iyi bilir.
söz konusu sucukçu muhasebecisi olunca sabaha kadar 10 dakikada bir selâ okuyan müezzinler, neredesiniz?
Şimdi bu adamlara Artık Rusya ile de aramız iyi ise kuzey Suriye - ırak A ihaları gönderelim ki gerçek görevlerini yapsınlar.

Menzile göre obüs ya da topçu roketi ile psikolojik dejenere yapmak gerekiyor.
Ulan ben daha bugün istediğim üniyi kazanamadım diye üzülüyordum. Tekrardan düşündümde şehit olan askerlerin ailelerinin yanında benimki dert mi lan harbiden?
10 agustos uludere sehitleri bayrami ilan ettim. Meydanlara cikip sarki soyleyip, oyunlar oynayabilirsiniz. Hadi bakalim.
Piçlerin gerçekleştirdiği eniklerinin ise bu sayede siyaset yaptığı saldırı.
AMK çocukları ona buna laf sokacağınıza buyrun siz inin meydana siz miting yapın. Ama yok siz anca ergen ergen entry yazın.
Sözün bittiği yere daha önce geldiğimiz için kimsenin konuşmadığı saldırıdır. Başımız sağolsun.
Şırnak'ta 5 şehit...

Rakam söyleyip geçiyoruz. Oysa hepsi bir can yüzlerinde hüznün donup kaldığı...

Yaşadım; en zoru da yakınlarına evlatlarının şehadetini haber vermek...

Gözyaşlarımız merhem olsa sürsek o yaralı yüreklerin acılarına...

Onlar Rablerine yürüdüler...

Geride kalanlar ise acıdan paramparça...

RABBiM şehitlerimiz hürmetine ülkemizi parçalanmaktan muhafaza buyur...

Amin.
Rte sevenler birde şu saldırılara sessiz kalmayın çıkıp reis diye bağırmaya benzemiyor bu işler başımız sağolsun Allah rahmet eylesin şehitlerimize.
bu ailelere maaş bağlanacak mı?hayır.

15 temmuz gibi üzerinden yıllar geçse de konuşulacak mı?hayır.

neden?çünkü getirildiğimiz hal itibariyle şehit olmak için 15 temmuz da ölmek gerekiyor.

yaşasın demokrasi.yaşasın millet.(!)
Koyunları meydanlara alalım, biraz da şehitlerimiz için yürüyüş yapsınlar.
Şehitlere selam olsun, ruhları şad olsun.