bugün

miyoptur.*
yanında eli sopalı bir sevgili olan erkektir.
kör bir erkek olabilir.
Kendi kardeşine vb. bakılmasını nasıl istemiyorsa, başkalarının kardeşine vb. bakılmasını istemeyen delikanlı bir erkektir.
bacaklarına bakmakla meşguldür.
karısına /sevgilisine deli gibi aşık ve sadık erkektir. tenezzül edip bakmaz.
baksa kabahat, bakmasa kabahattir amk.
(bkz: minili bayanla konuşurken pipisini tutan trabzonlu)
(bkz: minili bayanın bacaklarına bakan trabzonsporlu)
çadır daha çok yükselmesin diye bakmıyordur. zaten kurmuş siz konuşun daha.
kötü bir niyet olmasa bile, bacaklar dikkat çekeceği için illa ki gözü takılmıştır. ancak yanlış anlaşılmak istemez. yoksa kızlar bile derinden bakaraktan inceleme yaparken, bir erkeğin bakmaması mümkün değildir.
oğlandır.
olmayan bir erkek.
aşıktır. gözü aşkından başkasını görmüyordur.
ya muhafazakardır, ya aşıktır, ya eşcinseldir, ya dalgındır, ya da o miniyi kombine eden bacaklar bacaktan başka herşeye benzemektedir.
"bir kadının bacağına bakmanın felsefesi nedir?", "neden memeler çekicidir?", "bir bayanın kalçasının bir erkeğin kalçasından farkı nedir ki de sadece bayanlarınki ilgi çeker?" gibi soruları cevaplamış olan erkektir.
ya da elinin altında yeterince vardır artık ilgisini çekmiyordur veya da bilinçli olarak o havalarda takılıyordur.
ya da namahremdir diyip kafa çeviriyordur.
belki utanıyordur, belki kendi derdindedir, vs vs.
kısacası birçok sebebi olabilir.
lakin, tavsiye ederim ki baksınlar: efendime söyleyim bakılmasını isteyen, baksınlar diye açan bazı kızlar vardır* onların egolarını tatmin etmek için bakmak gerekir. bunu da bi iyilik olarak nitelendirirsek; bakmak sevap olur. o halde sevabına bakın canım nolcak sanki?
hayatında bir kadın varsa ve bakmıyorsa işte o adam gibi adamdır efenim. helal olsun ona.
baksaydı şöyle olacaktı.

http://img.thesun.co.uk/m...334/bosingwa_1334748a.jpg

daha mı güzel şimdi he, söyleyin!*
kendisi range rover'la hareket halindedir efenim. minideki bayanın camlarıda siyahtır.

(bkz: mini cooper)
hemen yanındaki mini şortlu bayanı mıncıklayan şahane insandır.
benim efenim bu.
küçük yerde geçti çocukluğum, babam da şehrin önde gelenlerinden tanınmış zengin bi adamdı.

ne zaman mini etekli dar pantolonlu vs. görsem hep başımı öne eğip yürüdüm ailemize laf söz gelmesin diye.

hatta şimdi farkettim halen daha taksim mekanlarının o daracık, 89 derece eğimli merdivenlerinden çıkarken ne zaman önüme süper minili falan birisi çıksa başımı öne eğerim.

ulan bi kere bile başımı kaldırıp bakmadım sokayım böyle şartlanmaya.

istikbal göklerde olm. mal mıyım ne.
yanında mini etekli daha güzel bir bayan olabilir.
Adam aslında bakmak istiyordur ama belki kızın tipi tip değildir.Bazı erkekler tipe bakar sonra orasına burasına bakar.
sevgilisini seven erkektir. sevgilisi yanında olmasa bile bakmaz.
erkek evli olabilir. karşıdan karısı bakıyor olabilir.
iradesinin hükümdarıdır.
müslümandır. göz zinasından sakınır. ibnelikle ilgisi yoktur. siz ibne diyeceksiniz diye adam günah mı işlesin.
(bkz: siktir git liseli)