bugün

bir şarkı sözü.
2 side sarmıyor.
Tüm emekçi kardeşlerimin bayramını kutlarım.
Dünya üzerinde en çok çalışıp en değer görmeyen sınıfın bayramı...

Devran dönecek elbet...
görsel
Beyaz yakalıların pek çoğunun kendilerinin de işçi olduğunun farkında olmadan üstten üste kutladığı değerli bayramdır. Kutlu olsun tüm emekçilerin bayramı.
işçi ve emekçiler için "sözde" bayram. Sadece işçi için anlamı bu gününün mesaisinin çift sayılıyor olması, başka bir olayı yok. Bu çark , bu devran patron yanlısı olduğu sürece biz işçiler için sadece bundan ibaret kalacaktır.
ah be gençliğimiz, devrimci zamanlarımız.

başta cem işçiler olmak üzere tüm işçilerin bayramı kutlu olsun...

https://youtu.be/fFIDEv1b4F0
işçi ve emekçiyi istismar etmek isteyenlerin uydurduğu saçma sapan bir gün. Bir işçi çocuğu olarak, memur durumunda olsam da benim diyen işçiden daha çok çalışan ben böyle saçma sapan günler uyduranlara ve onlara uyanlara lanet ediyorum.

Bir mayıs, işçinin arkasına sığınanların ve işçiyi sömürenlerin kandıranların bayramıdır.
devrim sevdalısı solcu gençlerin ve marjinal örgütlerin gözaltı, adli işlemler ve fişlenmelerine rağmen azim ve kararlılıkla işkenceyi de göze alarak kendi davalarının propagandasını yapmaya yönelik eylem günüdür.

tamamen zıt dünya görüşlerimiz ve fikirlerimizin tamamen birbirine aykırı olmasına rağmen, bana göre batıl davalarında olan samimiyet ve kararlılıkları istisnalar hariç bir çoğu takdir edilir.
yasasın!!
biz de emekçi sayılırız.. kutlu olsun herkese.
selefi teroristleri Türkiye sınırını yürüyerek geçmesine izin verilirken, memleketin öz evladına yürümemesi için etten kurmuşlar

tabi ki yargılanacaksınız, bunları reva gördüğünüz vatansaş mı yargılanacak.
istanbul büyükşehir belediye başkanı Taksim'e gidemiyor fıkra bu kadar.