bugün

Arda kardeşler tam bir ruh hastası. Feghouli'ye yapılan net penaltı. Sio, Donk'a faul yapıyor, üzerine donk da kart görüyor.
Saçma sapan pozisyonlarda iki takımın da aleyhine fauller çalıyor.
Bi bırak oynasınlar amk ne biçim hakemsin.
Feghouli falan fair play kasıyor iyice taşağa bağladı galatasaray.
emre akbaba berbattı bugün.
67' Galatasaray 2-0 Gençlerbirliği

Hakem, Galatasaray lehine korner kararı verdi. Feghouli, topun kendisinden çıktığını söyledi ve hakem kararını "aut" olarak değiştirdi.
Temiz işçilik ile bitirdik.
Gençlerin kaleci o topu nasıl tuttu ya.
galatasaray'ın üst üste 8.galibiyetini aldığı maç. 2019-20 sezonu galibiyet serisi rekoru kırılmıştır.

galatasaray son 8 maçta 24 gol atıp 3 gol yemiş.
galatasarayımız 3-0 kazandı, maçı izleyememiştim demin özeti izledim, 5-0 rahatlıkla bitebilirmiş maç, olsun 3-0 da çok net güzel bir skor..

ryan donk'umuz gene '' donk '' diye kafa vuruşunu yaparak golünü atmış, dünyaca ünlü golcümüz radamel falcao 2 tane gol atmış, iki gol de çok güzel, 2 tane kaçırmış, hat trick yapabilirmiş 4. golü atabilirmiş, olmamış sağlık olsun..

hepimiz biliyoruz ki radamel falcao'nun gençlerbirliğine attığı goller sadece gençler'in kalesine girmedi *

feghouli'nin düşürüldüğü pozisyonda çok net bir penaltımız verilmemiş..

neyse, muslera'mız çok önemli bir kurtarış yapmış, muslera bu modu açınca hepiniz mayıs ayında ne olduğunu biliyorsunuz dimi kuşlar ? *

mekanın sahibi imparator fatih terim,

babanız galatasaray *
iyi ki galatasaray'lıyım dedirten maç. insanın içi huzur doluyor.
Şehitlerimize üzülsekte kafa dağıtmak için izliyoruz maçı. Keşke bütün sorunlar spor ile çözelse.
Falcao 2-0.
(bkz: hamza hamzaoğlu)
gençlerbirliği sürpriz yapabilir diye düşünüyorum ama bu sadece bir ihtimal. yinede galatasaray kazanır çünkü olası bir kayıpta trabzon ve başakşehir farkı açacaktır. skor tahminim 3-1 gs alır.
(bkz: 8 mart 2020 Sivasspor galatasaray maçı)
Falcao 3-0.