bugün

uyurdum.
kutuplara yerleşirdim orada bir gün 6 ay sürüyormuş.
iyi forumlar. Hocam ben ilk başta kesinlikle amerikaya gidip mavi işi yapardım muahha ;-)
Başlık açardım.
RTEyi indirirdim. benden sonrakiler rahat yasasin bari.
Gider ayak bir leonardo diCaprioya bakayım içim açılsın diye ağlaya ağlaya titanic izlerdim. Ölüyom anam bi şunun gibisini bulamadım.
sözlüğe yazardım. küfretmek isteyenlere haber vermek lazım. rahatça etsinler. arkadan edince duyamıyorum da.
Sevmediğim insanları vurur, canımın istediğini yiyip, en sevdiğim şarkıları dinlerdim. Ve tabii bir el katarina oynardım.
Normal bir gün yaşardım. Etrafımdakilere de söylemezdim. Bunu bilmesem nasıl olacaksa öyle bir gün olsun isterdim. Sarılırdım sevdiğime, aileme. Ağlardım biraz. Yarın ölmeyeceğinin garantisi yok. Boşuna hayaller kurmayın. Gününüzü yaşayın. Sanki hergün son gününüzmüş gibi. Sarılın sıkı sıkı teletabiler sizi...
(bkz: hoşlanılan kıza açılmak)
Stres yapmazdım. Nasılsa yapmak istediğin tüm şeyler yetişmeyecek.
Kabullenmek bazen mutluluktur.
ölümüne ibadet ederdim.
milletin ağzına s.çardım.
paramı ve eşyalarımı ihtiyacı olan insanlara dağıtırdım.
full sex hep sex yapardım başka çare yok.
Sokağa fırlardım diycem ama, zaten sokaktayım.
Yine normal hayatıma devam ederdim. Dolu dolu geçirmeye kalkışsam günahım daha da artacak. Son dakikalara doğru da vasiyetimi yazarım:
" Çeşme yaptırın, ama benim adıma değil. üzerinde bismillahirrahmanirrahim ve içilir yazsın"
Namaz kılar Kur'an-ı Kerim okurdum 1 gün ömrümüz kalmış borumu
Faturamın konuşma tarifesi bitti, ölümüne sağı solu arardım.
Bankalardan alabileceğim tüm kredileri alıp son 24 saatimde o parayı herkese dağıtırdım şaka lan şaka o parayı adeta bir dan bilzrianmışcasına yatlarda çatır çutur yerdim.
Sevgilimin sehrine gider tum gunumu onunla gecirirdim. Hayatimda gerceklestirmek istediğim en onemli şeylerden biri onun gozlerine bakıp elini tutarak ölmek.
Bu başlığı gorunce huzunlendim bir an.
Sonra yapmak istediğim şey geldi aklıma, imkânsız lan imkânsız...o yüzden daha da huzunlendim.
herkese tecavüz ederdim.
ailemle vedalaşıp atlar taksiye sevdiğime giderdim.
acayip kuran okur namaz kılar tövbe ederdim küs olduklarımla barışırdım helalleşirdim.