bugün

Fox tv de yayın hayatına devam edecek deyorlar, foxun tutmayan dizileri alıp tutturduğu çoktur. Sevindik.

Ancak star tv modeli değil umarım ki turkmax modeli ile kısa kısa hafiften güldürürler. Starda süreyi uzatıp içeriği boklamışlardı. Turkmaxta reklamla beraber 20dakika güzeldi. Arz ederim.
uzun iliskiye özenilesi dizidir..............
onlar da evlendi.
eskiden güzel olan sonra bayan dizi. ama güzelliği hala aynı olan seks abidesi demet evgar başka.
Güldürme ivmesi ilk başlarda giderek yükselip sonlara doğru dibe vuran dizi. Yinede iki usta oyuncuya sonsuz teşekkürler.
Haftaiçi her gece 00:05te tlc de yanınlanan dizi. Özlemişim valla, bu gece denk geldi.
Tlc de yayınlanan dizi. iki oyuncu da çok tatlı ya.

Ozanın cimrilikleri, zeynebin herşeye rağmen vurdum duymaz tavrı. ikisinin de sevgi dolu oluşu falan ne bileyim hem komik hem de eğlenceliler ya.
1 saattir kahkaha ata ata izliyorum ya. Kadın erkek ilişkilerini anlatmada çok doğallar.
Muhtesem bir sitkomdur. Demet evgar var oloooom.
Arkadaş demet evgar ile ozan karayel nasıl birlikte değiller yahu? Yani kaç sene bu kadar yakın, sevgili rolünde olup nasıl birbirlerine karşı bir şey hissetmiyorlar anlamıyorum. Dizideki rollerinden midir nedir birbirlerine de gayet yakışıyorlar.
kadın erkek ilişkilerini konu alan güzel bir dizidir. hatta şu anda tlc'de yayınlanan bölümü en sevdiklerimden biridir.
son derece boş ve saçma bir diziydi bittiği iyi olmuştu açık ve net.
Bitmesinden uzun yıllar geçmesine rağmen hala izleyecek bir şey bulamayınca otomatik olarak bu diziyi açıp izliyorum.
Şu an olduğu gibi.
Kısa bölümleri bile onu izlenilesi yaparken Zeynep ve Ozan gibi son derece gerçek iki karakter ve onların ilişkisinin gerçekliği ile izlemek daha bir keyifli.
Benim için bir bağımlılık gibi artık.
Normalde böyle dizilerden hoşlanan birisi değilimdir ama buna güldüm valla. Ozan ın talihsizliği Zeyno nun durumu toparlaması komik oluyor. Star TV nin eski dizisinden birisidir.
kendimden (aile hayatı flört nişanlılık sevgililik) çok şey bulduğum dizi.
Kuşkusuz güzel diziydi. Yeniden çekilmelidir.
güncel Önemli Başlıklar