bugün

''1.80 den kısa olan kendine erkek demesin diyen kız'' şeklinde olacaktı başlık. malum karakter sınırı...

t : büyük ihtimalle bunu diyen kızda 1.55 boylarında. kısa boylu erkeklerin yaşamaması gerekliliğini savunan algılar oluşturuyorlar ya nefret ediyorum bu ülkenin kızlarından.

kendi isteğimizle mi kısa kaldık amk? 1.90 lık arkadaşlar mümünse alın hepsini sikin de rahatlasın amk orospuları.
vay amk 1 79 boyum var allahtan ucuz yırttık.

yine durduk yere erkekliğimiz gidiyordu.

bak sen şu işe.
metrik sisteme neden bu kadar güvenildiği merak konusu olmuştur.
(bkz: Beni tanıdılar sen kaç)
önemli olan penis boyudur. penis boyu 18 cm den kısa olanlar kendine ben kızım diyebilir.
Buna benzer bir ifade inci sözlükte okumuştum ama o ifadede 1.85'ten kısa olan kendine insan demesin gibi geçiyordu.
Diyebilir tamam.
1,85le yırttım *
lan o degil de boyunuz 180-e geldiginde ben kısaymışım lan diyorsunuz gerçekten öyle bir şey var.

bir tek bende mi oluyor bilmiyorum. ama nedense koskoca evrende, evreni bırak lan şu yandaki binalar bile benden büyük diyorum. uzaktan bana küçük gelen duvarlar aslında benden daha büyükler. kendimi aşırı bir şekilde kısa hissediyorum. uzaktan gördüğüm 190 herifler bana küçük geliyor yaklaşınca büyükler ama yine de benden büyükler ama normalde onlar da kısaymış gibi. yani nedense karıncaymışız gibi.... ne bileyim oglum.
Boyum kısa olduğu için erkk diyemiyorum lütfen benim yerime der misiniz?
Kendime niye erkek diyeyim ki benim bir ismim var.
tahta götlü neredeyse hastalık derecesinde zayıf kadınlarda kendilerine ben kadınım diye ortalıkta dolaşmasınlar o zaman.
*boy 182
ben 192 ile kendime mahmut diyorum uygun mudur ağam ?
orospu kadınların beyanıdır. uzun boylu erkek olunca da ne olacak

sanırsam büyük penis istiyorlar.

ama bunun vücut büyüklüğüyle çokta bir alakası olduğunu bilmiyorlar.

ekvador erkek boy ortalaması 1,67 ile penis boyu ortalamasında dünya birincisi.

tam tamına 17,6 cm. bizzat istatistiklerden görebilirsiniz, evet kızlar gördünüz.

artık kendinizi uzun erkeklere becertme hayalinden vazgeçin lütfen.
Kendisi 1.55 lerdedir ama hanımımız maşallah 1.80 ister. Birde o kadarla da yetinmez kaslı ve sempatik isterler. Acaba o adam sana bakar mı onu düşünmezler. Hep bunlar işte cesaret hapından.
allah bir boy vermiş gerisini koy vermiş... note : bende ikisi de var.
Terör örgütü bu kızlar alüminyum.

Saygılar sunuyorum azizim…