bugün

entry'ler (192)

dış güşleri de allah yaratmıştır

son yaşadığım deneyimlerden sonra doğru olma ihtimali yüksek olgu. iç mizrahlar, dış mizrahlar, ben ve bu sözlük dahil herşeyi o yarattı.

futbol sevmeyen erkeklerin ılık olması

bir insanın hobileriyle baskın olup olmamasının alakası yoktur. aşırı sert bir erkeğim ama futbol da sevmem, araba markalarıyla da ilgilenmem, askerlikle de pek alakam yoktur. futbol yerine bir zamanlar satranca ilgi duyardım -sonuçta bu da taktik ve strateji-, araba yerine kendi tasarladığım taşıtlara binmek beni daha mutlu ederdi -sonuçta benim de bir konfor zevkim var-, silahşörden çok silahı tasarlayan adam, olduya da nizam veren yönetici olmak isterdim -bu da benim savaşçı yönüm-... ki hepsini olacağım... ne olamadım ki?

kitapların çok pahalı olması

istediğiniz kadar güncel bedava kitap indirmek istiyorsanız ve inglizceniz varsa şu siteyi google'dan aratın : Library Genesis

kendine söylemek istediklerin

doğru yoldasın. projelerine tam gaz devam. sakın pes etme, başarıya yaklaştın...

anarşist

varolan düzeni beğenmeyip alternatifler sunuyorsa mantıklı, her türlü düzene karşıysa süper egodan, disiplinden yoksun bir zavallıdır.

beyni örümcek ağı bağlamış faşist ırkçı

ben eskiden her insanı kendim gibi kapasiteli sanırdım. bir çok aşırı çalışan salak insanla karşılaştıktan sonra aşağı ırk, aşağı genler diye bir şey olduğunu farkettiğimden birbirimizi tutmamızın gayet mantıklı olduğuna kanaat getirdim. sen ırkçılık yapmazsan; elin arab'ı allah adına seni arkadan vurur, 2 haneli IQ'suyla sana üstünlük taslamaya çalışır; ingiliz'i barbar der, hristiyan misyonerliği yapıp siyahilere yaptığı gibi uyutarak topraklarına, doğal kaynaklarına el koymaya çalışır. aşağı genlere sahip olduğu için ancak bencil olarak hayatta kalabilen kanı pis yahudinin örümcek beyninden türemiş arap masallarına inanmayacak kadar gerçekleri zorgulayan, zeki ırkdaşlarımın sayısının artması beni oldukça keyiflendiriyor. (gülücük)

budizmin süper olması

meditasyon ve iç gözlem yoluyla aklının sınırlarını zorlamak isteyenler açısından faydalı öğrentiler barındıran din. anlayamadıkları tek şey, aydınlanmanın ego'yu öldürmeyi zorunlu kılmaması, karmanın -en azından bu dünyada- geçerli olmaması. Öldükten sonma ne olduğunu bilmiyorum ama ispatlayamadığım bir şey yüzünden de kendimi sınırlandırmayı anlamsız buluyorum.

aşağılanmaktan zevk almak

eski ben... BDSM'de subspace'in ne olduğunu çok iyi bildiğim için dişi köpeklerimi bu kadar iyi domine edebiliyorum.

deizm

çoğu dinden daha mantıklı. cehennemin, cezalandırmanın, karmanın olmadığı en mantıklı görüşlerden biri.

tengrizm mi islam mı anketi

kırpılmamış asıl versiyonu detaylarıyla birlikte gelince tüm türklerin yeninden döneceği dini, tabi ki tengrizmi seçiyorum.

açım ama ezanlar susmadı

bu şekilde aç kalmayı sürdürdüğün müdetçe, sonunda ezanla birlikte sen de susacaksın.

esrar içip kadın döğüp şarkı söylemek

uyuşturucu almayıp, sert sikip, türkü söylemek. alkol, sigara, haplarla işim olmaz. kadını döverek domine etmeyi sevmem. dövsem de hassas veya önemli noktalarına zarar verecek kadar düşüncesiz değilim. en fazla kadına şarkı söylettirip orasını burasını mıncıklarım, o kadar.

gerçeğe dönüşmesini istediğin bir şeyler yaz

her millette olduğu gibi salakların çoğunluğu oluşturduğu türk milletinin de, evrene mesaj yollamayı, dua etmeyi bırakıp, olmasını istediği şey neyse, gerçekleştirmek için harekete geçmesi... yapmazlarsa zorla eğitim sistemine sokacağım şey.

eğitim sistemi

benim tasarladığım bir sistem var. çocukluktan da yetiştirsem, sonradan da geliştirsem polimat oluyorlar. yakında bileceksiniz...

siyasal islam

kendim sunacağım, bana göre daha iyi bir alternatif : siyasal tengricilik

sadece türklerden oluşan bir devlet kurmak

benim büyük katkılarımın olacağı türkistan projesi...

ortamlarda eski başarılarını anlatan tip

sadece geçmişe odaklananlar zaten "olmuştur". gelişime açık değildir. gelecekte de neler yapacağını anlatıyorsa kendisinden öğrenilecek çok şey vardır. her ben merkezli kişi gerizekalı değildir, insanları kötü hissettirdiğinin farkındadır. hedefe giden yolda bazı insanları bilerek harcayabilir, mantıksız olduğunu göstermez, hayat görüşü farklıdır.

makyaj güzeli

doğuştan güzel olmasa bile güzelliğiyle övünmevi hakediyor. sonuçta çabayla elde edilmiş bir sonuç. tabi ben zaten mükemmelim. yine de şekil değiştirici olduğum için ortada bir çaba var. başka güzelliklere benzeme yeteneğimle övünebilirim.

neye inanıyorsun

ben ve bana inananlara...

türkiye de hiç pet domuz bulunmaması

bir tane var... başımızda...