bugün

sürekli dalga konusu olan kızlardır. onlarla dalga geçen gerizekalıların tipini merak etmekteyim.
Türk kadınının boy ortalaması düşünüldüğünde Çok da fena sayılmaz. Ayrıca kadın dediğin topuklu da giyer. Gene türk erkeklerinden gidersek 1.80 boyundaki bi adamın yanında topuklu giyip 1.70 olan kız gayet idealdir abartmayalım .
Bu kızlara hergün hakaret edenler bu boyda bir kızla evlenirler inşallah..
Uzun boylu erkekler: lutfen boyle kızlarla evlenin yeni jenerasyonun boy ortalaması artsın. Kızlarımızın yüzü gülsün artık, yazıktır.
Kısa olan kızdır.

Geldim lan öperim hepinizi. *
155 boyu olandan farksızdır.
tatlılar tatlısı kızdır hem sevimli hem seksi olabilir.
Standart turk kizi.
Benimdir.
benden 8cm uzun olan kızdır.
(bkz: lastikte pirelli kadında bir elli) sözünü akıllara getirmiştir bu başlık.
Yanınızdayken kaybolabilir. Elini sıkı sıkı tutmak gerek.
uzun boylu kızları dışlama çabasındadır. (bkz: ah ne çektik bu 1 60lardan)
Türkiye'deki klasik erkek kız oranı muhabbetine göre bize oda düşmeyen kızdır.
makul boyda ki kızdır. Kız dediğin minik olur lan, alır kedi gibi seversin. ne o öyle, "at gibi" afedersin...
(bkz: önemli olan boyu değil işlevi)
biri açıklasın please boyu 160 170 arası olanlar ne oluyor?

ya hu 170 üstüne at gibi altına da kısa diyorsunuz derdiniz boyu olsun allah başka dert vermesin kardeş.
mini mini bir kuşun ablasıdr. çünkü mini mini bir kuş ablasından da kısadır, 1.50. bir büyük abla da 1.70 boyunda. en büyükleri de 1.80. onun adı da "dört nala giden at gibi kadın". bunlar, kızılderililerin "solmayan benizlilerden solduran cümleler" kabilesinden bir aile.
sevişmeliktir. bunlardan 3-4 tane olsa ne eyi olur.
aramızda 20 cm olan kızdır.
evet 1.80'ım, ama boy önemli değil, hatta 1.60 boylu kızlar favorimdir, mesajlarınızı bekliyorum, görüşmek üzere *.
Tam kucak çağındaki kızdır.
çoğu şirindir,kafa dengidir,muhabbeti iyidir. (gözlemlerime göre)
ideal hatundur.topukluyla 1.70'e yaklasir ki tam kivaminda olur.

Ne o öyle 1.75 kadin.insan sevecek bunu insan.
Turk erkekleride selvi boylu degildir.Tencere kapak misali...
sempatik, iyi huylu ve tatlıysa problem olmayacak kızdır. her türlü gideri vardır beni arasındır.