bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    1985 izmir doğumlu güzel mi güzel sunucu kızımız. çeşitli tv kanallarında sunuculuk deneyimleri vardır. şu sıralar kanaltürk te yayınlanan dünyayı geziyorum programında arz-ı endam etmektedir.
    5 -4 ... besilent
  2. 2.
    sempatik olmaya çalışıp da olamamanın kanlı canlı kanıtıdır bu arkadaş, çok aramışlar mı acaba, ingilizcesi de en az taylandçası kadar başarılı bu arada.
    8 -1 ... diskapininmandali
  3. 3.
    Kanaltürkde yayınlanan 'Dünya'yı Geziyorum' adlı programı hazırlayıp sunuyordur.Severek her hafta takip ediyoruz.*
    3 -4 ... filinta
  4. 4.
    an itibariyle estonya' da badem ezmesi görmüş ve 'ayyyy çok şeker' demiştir. nesi şeker afedersin? böyle yapmacık türk kızı triplerinden bık-tık!
    5 -2 ... herakleitos
  5. 5.
    hoş hatun. güzel program yapıyor. aynı kanalda başka bir versiyonu için gülhanın galaksi rehberi.
    3 -2 ... saskin ordek yavrusu
  6. 6.
    bir gülhan şen değildir.
    6 -1 ... limonlucay
  7. 7.
    gülhan şen'den sempatiklik dersi alması gereken sunucu.
    3 ... 1365423646
  8. 8.
    hoş hatun ayrıca bilgi birikimini arttırıyor şanslı cidden.
    1 -1 ... saskin ordek yavrusu
  9. 9.
    dünyayı geziyorum adlı programla gönlümü fetheden sunucu hatun. çok sempatik bir şey. seninle dünyayı beraber gezmek vardı be yewrum. beni de al yanına!
    -4 ... rivne
  10. 10.
    ingilizce bilmeden de dünyanın gezilebileceğine en güzel örnekleri veren tatlı kadın.
    Özgüvenine hayranım bu kadının. Mesajı şudur: "Korkmayın, gezin amk, dil bilmeye gerek yok, valla bak."
    3 ... atsiz01