Advertisement

 1. 1.
  çorlu-istanbul arası taşıma yapan otobüs şirketi. eskiden koyma kasa mercedes 0303ler kullanırken şimdi 0403ler ile daha iyi hizmet sunmaktadır. fiyatı çorludaki diğer şirketlere göre biraz daha ucuzdur.
  ... zlatan1937
 2. 2.
  çorlu-istanbul istikametinde truva, istanbul seyahat, metro gibi ünlü şirketler arasında ayakta durmaya çalışan nacizane otobüs firması. kendilerine ben bile ihanet ederek artık başka firmaları kullanıyorum. yeni o403ler aldıklarını görünce içimde garip bir sevinç oluşmadı da değil. ama diğer firmaların setra ve travegoları yanında çok da sönük duruyorlar.
  1 ... eagle is free
 3. 3.
  çorlu'nun şehiriçi minibüs taşımacılığı ihalesini olaylı bir şekilde kazanan firmadır.
  ... eagle is free
 4. 4.
  çorlu'nun şehir içi taşımacılığını ihale ile kazanan firmadır. sahibi ali bulut zamanında şu an şehir içi taşımacılığı sürdüren oz gozde birlik kooparatifi'nin kurucusudur. ihale'nin nasıl kazanıldığı bilinmez. ancak şu anki kooparatif ihaleye dahi girememiştir. çorlu halkı ise pek bilgisiz olmakla birlikte durumdan memnundur. çünkü oz gozde birlik halka illalah ettirmiştir. gerek hizmet gerek güzergahlar adına hiç bir iyiliştirme yıllarca yapılmamış olup, bir de şoforlerin kotu muamelesi halkı bezdirmiştir. rakibi olmadığı için meydanlarda at koşturan oz gozde birlik hakettiğini bulmuştur. ayda 5-10 bin ytl kazanıp gozu doymadan halkı somuren ve şu aralar son günlerini yaşayan kooparatif şoforleri isyana gelmiştir. iddialarıda ekmek kapıları kırılmış!!! ekmek kapısı mı? fırınlar yediniz yahu!!! rakamlar da sallama değildir. sadece şoforluk yapan bir arkadaşım günde sadece kendi için 70 ytl kazanmaktadır. minibüs sahibini siz düşünün!!!
  ... browninni