bugün

sean o'pry diyorum başka da bir şey demiyorım... bizim kıvancı, kenan'ı, çağatay'ı hepsini toplasan bunun gibi olmaz.

http://covermenmag.com/wp...an-OPry-by-Kat-Irlin-.jpg

http://3.bp.blogspot.com/...JTTA/s1600/sean_o_pry.jpg
mehmet günsür.
Nıck bateman... Herif ağır yakışıklı... Yakışıklılığını kıskandığım tek hemcinsim.
görsel
Bu çocuk taylor swift'in blank scape klibinde oynayan taylor'un dudağınu ısırdığı çocuk değil mi.

Şanslı kahpe.
francisco lachowski. En yakışıklı erkek değildir ama iyi birine benziyor.
benimdir.
benimdir, kimse heveslenmesin, evet.
Kadir inanır.
ilk gördüğümde dibim düşmüştü.
Allahımm sarışın, yeşil gözlü, atletik yapılı. Hatta öyle ki bu bana bakmaz diye içimden geçirmiştim.
Şimdilerde saldı az kendini, göbeği çıktı iyice, hoş ben de eskisi gibi uğraşamıyorum kendimle. evlilik bize yaramadı.
nostaljik kalp çarpıntıları yaratacağı kesindir.
görsel
Tom ve Brad
benimdir. boy 1.60, afganistan göçmeniyim, ten kavruk, gözler kafferengi. çok kızın canını yaktım. peff.

arkam enkaz dolu.

edit: beğenemedi premsesler. afganistan dediysek köyünden göçmedik herhalde amk. kabil'den göçtük. otobüs filan bile vardı. baya gelişmiş bi yer .s.s
xavier serrano.
(bkz: david beckham)
(bkz: charles manson)

görsel
görsel
(bkz: lee pace)
benim için, cüneyt abinin gençliğidir. üstelik bu bizi kıskandıran bi yakışıklılık değil aksine ailemizden biri gibi görüp imrendiğimiz samimi bi yakışıklılıktır. türkan şoray bi röpörtajında cüneyt arkın için, " döneminin en yakışıklı erkeği, bütün kızların aşık olduğu adeta ilahi bir yakışıklılığı vardı " tabirini kullanmıştır.
Güzellik göreceli bir kavram olduğundan, cevabı olmayan başlıktır.
Fakat Cüneyt Arkın, Ayhan Işık gibi üstatların gençlikleri efsanedir.
görsel
görsel
görsel
Görülmüşü bilemem ama görülmemişi benimdir :d.
bu kadar içine oturduysa git tekrar arayı bulmaya çalış arkadaş. 80 olmuştur şu bulgaristan göçmeni yeşil gözlü afetle alakalı entry okuduğumuz.
(img:#1829076)
Şudur.

Tabii ki de ismini vermem kızlar.
Sabah aynaya baktım.
2019 da güney sahillerinde görebilirsiniz yada fethiye yollarında.