bugün

haykırarak içten söylediğim sözlerdir. yeter artık ülkemi rahat bırakın. adam gidi duracaksanız durun durmuyor sanız yallah yunanistana yada rusyaya. evet...
Kemalist görmek istemiyorsan o zaman aç götüne bak.
pamuk arasında büyüttüğün fasülyeyi ülken say; sen rahat biz rahat.
Ülkemde ampul kafalı insan görmek istemiyorum bende. Sizde yallah gidin yerin altına. Gerçi sizi toprakta kabul etmez. *mk çomarları.
kemalistlerden nefret eden er kişinin haklı isyanıdır. evet...
Yallah Arabistana.
dedi arapçı. arabın yanına git de başını sevsin bi.
Gına geldi lan. Siyasiler sizin kadar yemiyor birbirlerini.
hımm! daha çok cihangir tayfasında görülen, kemalistlerde asla ve kat'a görülmeyen, "bu memlekette yaşanmaz, siktir olup gitmeli" modu yobazları sarıvermiş...

alamettir, sucukçuya yol göründü zaar...

yahu yobazlar, değil 16 yıl tek başına iktidar olmamız, iktidara gelme ihtimalimiz bile sizi bu hallere düşürüyorsa vah halinize... lan yılların yılı yemediğiniz boku, etmediğiniz zulmü bırakmadınız ama bak biz yine buradayız...

neyse, de hadi size iyi yolculuklar (bkz: yallah arabistana)
Kemalizmin altlığı sekülerizm yani tanrı tanımazlıktır. Bunu savununca modern olduğunu düşünen minicik zihniyetiniz şunu biraz olsun idrak etmeli. Batı bugünkü gelişmişliğini sekülerizme borçlu değildir. Çünkü batının gelişiminin altlığı bundan çok eskilere dayanıyor. Ve hatta fıtratlarına. Bu yüzden ab, abd ve israil hepsi kendi çapında amaçlar güderek bu gelişimi yakalayamaması için farklı beldelere farklı oyuncaklar verdi. Afrikaya bira saçıp sarhoş edip uyuttu, arapların zaaflarını kullanıp kendine köle etti, güney doğuyu terörle mühürledi, islam medeniyetinin en uygar en diri en zinde toplumuna da içi kof ideolojiler ile parçalayıp böldü. Siz de eşek gibi düştünüz. Ne uyanıklık, ne zeka, ne mantık, ne akıl tek efendiniz iblis.
Haklı bir talep.
Yavşağın teki sınır kapıları mevcut çıkabilirsiniz demiş. Kim kimi nereden nasıl kovuyor?. Bu topraklar 600yıllık muasır islam medeniyetinin helaliyle alıp hükmettiği topraklardır. Sen kim kancık nereden kimi kovuyorsun. Osman atamın sultan fatih atamın islam neferlerinin kanıyla canıyla savaşarak aldığı topraklarda bir elinde rakı bir elinde sigara yellene yellene oturuyorsun siktir olup gitmeli olan sensin.
chp trolünün açtığı başlığa üşüşen 30 farklı diğer chp trolünün 'yallah Arabistan'a diye tempo tuttuğu başlık. körler sağırlar birbirini ağırlar. isteyen, istediği yerde yaşar, kimse de karışamaz. bir Müslümana yakışan, Müslüman olmayanın da can ve mal güvenliğini sağlamak ve ona da eşit koşullarda hayat standardı sağlamaktır. boşuna Müslüman taklidi yapıp, algı yönetimi kasmayın muhterem chp'liler.
Ben de ülkede şeriat istemiyorum. Gelirse dakika durmam. Kimse giydiğim, içtiğim, sevistigime karışamaz. Bunu kafanıza sokun.
Bir mal beyanı.
Cariye yavrularının kendini ülkenin sahibi sanmasıyla ortaya çikan anirti. Osmanoglanin oglan hareminden kaçmış çomar yavrularina karşi biz demokratlar her zaman diyeceğiz ki; gökyüzü hepimizin.
Kardeş senin kemalistten kastın ne ? diye sordurtan fikir beyanı.

Edit: tanım.
realist ülkesine pozitif bakarner kişi isteğidir. evet...
ülke seninmi diye sorulması gerekir.senin sevmediğin adam sana insan gibi yaşama imkanı verdi.sen ise araplaşmak istiyorsun çünkü bunu yapınca cennette huri sikeceğini düşünüyorsun.siktir git Arabistan'a.
antartikaya siktir olup git. vatandaşlığına geç. böylece ülkende 1 tane bile kemalist olmaz.
Arabistan'da kemalist yok ki. Çocuk tecavüzcüsü mümintolar var...
Kemalistler olmasa kiminle taşak geçecez amk. Hiç bir yere gitmesinler.
valla bizde size bayılmıyoruz
siktir olup gidinde kurtulalım birbirimizden
(bkz: yallah arabistana)
(bkz: siktir git ne olursan ol yine siktir git)
(bkz: vatan haini)
(bkz: araplara laf söyletmeyen şakirt)
(bkz: orospu çocuğu olduğunu belirtme yolları)
muhtemelen askerlik yapmamak için götüm götüm kaçan bir bordo klavyelinin haykırışıdır. diğerleri de alt alta sıralanmışlar. kendi ailelerine bile faydası olmayanlar "ülkemde" diyerek ülkenin kurucusu olan mustafa kemal in fikirlerini benimseyen takipçilerini istemiyor. gerçi kurtuluş savaşı zamanında bunların dedeleri kemali de istemiyorlardı uçaklardan yunana direnmeyin ingilize karşı gelmeyin diye bildirge attırıyorlardı. değişen pek bir şey yok dedelerinden gelen nesil torunlar.
bu ülkeyi istemediğin adam kurdu. o nedenle bu ülkeden gidecek biri varsa o da sizlersiniz..hiç bir işe yaramayan asalak gibi yaşayan sizler.. utanacağınızı bilsem yüzünüze tükürmek isterdim ama ondan da anlamazsınız ki siz.