entry'ler (32)

ingiltere vizesi

12 günde çıkmış vizedir.alan kişiyi hiç kasmadılar desem yeridir.

ne düşündüğünü bilmemek

herkeste oluyomu bilmiyorum ama bende olan durumdur.mesela rte hakkında kimi zaman sevdiğimi kimi zaman nefret ettiğimi düşünüyorum.herhangi bir meselede kesin bir düşüncem yok.bugün türbanı savunup yarın karşı çıkabilirim.bazen aile en önemli şey diyorum bazen tesadüfen biraraya gelmiş sürekli birbirini aşağı çeken insanlar diyorum... ergen saçmalığı değil, 10 yıl oluyo ergenlik geçeli.ama olmuyo işte kesin kararlarım yok.bugün yolda namaz kılan bir insan hakkında şovenist yobaz diyorum,yarın görsem ne var canım adam inandığını yaşıyor diyorum.karaktersiz de değilim...anlamıyorum...bir tek hangi yemekleri sevdiğim hakkında kesin fikirlerim var.hiçbir düşüncem güvende değil.özeniyorum sabit fikirli insanlara bazen...

adını feriha koydum

son derece gerçekçidir.özel okulda okumayanların özel okul hakkında pek bir bilgi sahibi olmadıklarını ortaya koymuştur.

üniversiteli bir kızla sevgili olmak

ayrıcalık değildir...

mango da en fazla 10 dakika oyalanan kadın

erkeklerin kadınları iyi tanıyorum babında içinde mango geçen cümleler kurmasına neden olan kadındır.hep ezik erkekler bulur.gerçek erkek karıyla alışverişe gitmez.

sözlük yazarlarının itirafları

nasıl bir insan olduğumu annem değil ben bile bilmiyorum.

belçika

sevemediğim ülke...

kurbandan sıçrayan kanın üstü başı batırması

arielin problemidir hacı...

erasmus orospusu

erasmusa gitti diye bütün yapmadığı şeyleri yapan kezbandır, yapmaya çekindiği herşeyi dener.nasılsa 10binlerce km uzaktadır artık...nasılsa vegasta olan vegasta kalır...

erasmus la yurt dışında okuyacaklara tavsiyeler

efendi olun adam olun lan!!

ateistlere yöneltilen garip sorular

-cehennemden korkmuyomusun?
-peki dünya nasıl oluştu diyosun?
-allah'tan korkmuyomusun?

sözlük yazarlarının favori filmleri

shawshank redemption
kara büyü
mustafa hakkında her şey

hıncal uluç u eleştiren yeni yetme özentiler

hıncal uluç'u entellektüel kabul eden zihinden daha üst düzeyde olduklarına kalıbımı bastığım kitledir.yıllar yılı erken doğmanın kaymağını yemiş fularlı gözlüklü kendini bir halt zanneden,yanındaki 20likleri artist yapma vaadiyle kendinin pr dediği bizde başka birşey denen bir uğraşı meslek edinmiş bir formdur bu adam.hıncal uluçu eleştirmek yeniyetmelikse en yeni yeten benim.

seni seviyorum sorusuna verilecek komik cevaplar

-seni seviyorum?
+sonunda niye soru işareti var lan bunun?
-ne bileyim seni seviyorum sorusu denince...
+o bu değil de ne olacak fener'in hali?

okunmayan es geçilen gazete köşe yazarları

ayşe özyılmazel özellikle,huban ayşem,rauf tamer,ayşe arman,hıncal uluç,hıncal uluç,hıncal uluç...bir de kanat atkaya vardı.

hıncal uluç

hakkında ardarda entry girilince öldü diye sevindiğim yaşam formu.ya da amorf yaşam şekli.sübyancı.

gereksiz akrabalar

bir aile haricindeki tüm akrabalarım.bu kadar kötü kalpli,bu kadar kötü niyetli,entrikacı insanlarla aynı genetik kodda olduğuma inanamıyorum.dna testi yapsalar bana dünyadaki diğer insanlardan daha yakın çıkıyorlar.hasbelkader akrabayız yani.gereksiz olsalar ona da yanmıcam,direkt olarak zararlı ve kötüler.

hayatın istenildiği gibi gitmemesi

an itibariyle içinde bulunduğum durumdur.samimiyetle; herşey b.k gibi gidiyor desem yeridir.ölmek için gencim belki ama harbiden yaşamak için de çok güçlü değilim.aptal ergen saltoları atmak istemiyorum ama çok zor be.düşündükçe offf diyorum ne çok yaşamışım ne çok yorulmuşum.herkesten herşeyden ne çok sıkılmışım.zor be.10 yaşındayken bile daha gerçekçi hayallerim vardı benim.hayal ettiğim hayatın 10000km hakettiğim hayatın 1000km gerisindeyim.kişi ne hakettiğine kendisi karar veremez ama çok zor be."kalbini temiz tut,içini ferah tut".beni bir sıkıntıları için arayanlara sürekli kurduğum cümle ama benim kalbim temiz değil,içim ferah değil şu an. gün doğmadan neler doğar da demiyorum artık.gün doğmasın istiyorum.bu bir intihar notu değildir.intihara meyilli de değilim.sadece doğal yollarla ölmek isteyen bir zavallıyım.ve harbiden yazmasam çıldıracaktım.

sevgililer günü katliamı

kıç gibi filmdir.hiçbirşeye benzememektedir.izleyen ve beğenen varsa sabrından ve hoşgörüsünden mütevellit derviş ilan edilmelidir.

sanattan anlayan kızlar

dikkat çekmeye çalışan kızlardır ekseriyetle.van gogh derler picasso derler farid farjad derler,kafanızın ırzına geçerler.