bugün

hayatı boyunca allah' ın ve dinin doğruluğundan en ufak şüphe bile duymayan yurdum insanının karşılaştığı inançsızlara sorduğu ilginç sorulardır.

- hiç mi inanmıyosun?
-cehennemden korkmuyomusun?
-peki dünya nasıl oluştu diyosun?
-allah'tan korkmuyomusun?
ölümden sonra hayatın olmadığını düşününce hayat zaten ölüm gibi gelmiyor mu ?
üç harflilere inanıyo musun?
hiç mi inanmıyorsun? zaten bu hiç mi ile başlayan soruların hepsi bir saçma, bir garip.
allahiniz yok mu lan sizin?*
ya varsa ? *
peki ya varsa ?

- sen bile "ya" diyosan ......
genetikmi?*
eksi üzerine edit:cevabı aldım. değilmiş
kaç yaşında başladın ?
mümin : aslında sizin bize sormanız lazım değil mi?

ateist : a a ..bakiyim.aaa harbiden.
-öldükten sonra yanmak bile yok olmaktan iyi değil midir? yok olacağına nasıl inanabiliyorsun?
-peki sen de bana allahın kendinden büyük bir taşı yaratıp yaratamayacağını izah et.
-hassiktir gene mi bu soru!!
hadi kitabınız yok ulan allah ınızda mı yok?

(bkz: ismail kılıçarslan)
itaat etmemek zor degil mi lan ? rasyonel olmaya calismak, her olayin belirli bir nedeni ve sonucu olduguna inanmak, pozitif bilimleri takip etmek, sadece fiziksel ve bilimsel olarak kanitlanmis dogrulara inanmak.. zor degil mi olm ? biz mis gibi, kafa rahat; egil takil falan, cemaatle okey cevir, her bi siki allaha yik rahat rahat takil. kafa raad valla.
benimde bir olyım var bu konuda emekli olan teyzem inançsız ve son dereceye gelmiş bir kan kanseri kemoterapi görüyor...
ben: teyze moralini yüksek tut, allah acil şifalr versin takma kafana..
teyzem: allah dediğiniz bana bi şey vermedi bu zamana kadar zaten istemiyorum size versin..
ben: malladım cevap veremedim 45 yaşındaki bir ögretmene ne diyebilirsinki ölmek üzere ve bu zmaana kadar inanmamış..
bunca şey yoktan varolabilir mi?
klasik sorulardandır.
kendinide mi görmedin ?

(bkz: ayna)

(bkz: tik tak tik tak tik)**
Bu Tip Ne Lan!
Kaç Tane Delik Var Sende?
hangi yıldayız? (ve göt olmak)

edit: ateist arkadaşım hemen eksileme! bu soruya bir deist olarak bende yanıt veremiyorum.
abdestin var mı?
-korktuğunda yada üzüldüğünde kime yada neye sığınıyorsun ?
+ illa birşeye mi sığınmam lazım.
- evet
+peki..... pufuduk ayım var benim ona sarılıyorum.
burdan ateist kardeşlerime sormak istiyorum; hadi dağı, taşı, suyu toprağı geçtim de taşak gibi mükemmel bir organ nasıl kendiliğinden oluşur bana bunu bi açıklayın.
çok kız düşürebiliyor musun?
kıble ne tarafta hocam?
çok para var mı bu işte?