entry'ler (67)

şuan online olan 94 kişi ne yapıyor

çok gereksiz biri tarafından dile getirilmiş aşırı gereksiz ve nahoş bir sorudur. işsizlik başa bela cidden. yalnız bazı dönemlerde ben de işsiz takıldım* ama böyle saçma sapan ve trollvari soru/sorular sormadım. ne gerçek hayatta ne de sanal alemde.

dikkat çekme hastalığı[trolllük müessesesi] ne zaman türedi bu memlekette tam olarak hatırlamıyorum lakin son zamanlarda boku ziyadesiyle çıktı. hobi olarak dahi yapılması engellenmeli hatta hatta düşünce halindeyken yakalanmalı ve ajan simit tarafından o aşamadayken imha edilmeli. o da olmuyorsa insepşınvari kıvrak hareketler bütünüyle bertaraf edilmeli.* * o da olmadı hayko'ya teslim edilip tehlike uzaklaştırılmalı..

bu da böyle bir anımdır..

babanın hep söylediği ilginç şeyler

(bkz: götveren)

ezan başladığı an 31 i yarıda bırakan adam

''şüphesiz ki kasık ağrısını tadacaktır.''

sucuklu yumurta pişirirken seks yapmak

hormonlarına boyun eğmiş bir zihniyetin bok yemesidir. seks yapmak elbette hoş bir şeydir lakin sucuklu yumurta ne lan?

mutfakta işi varken gidersin ve orada olaylar gelişir. artık bulaşık taşında mı sevişirsin, duvardan duvara mı yaparsın, hatta hızını alamayıp balkona mı taşarsın orasını bilemem. güzel bir anıyla bitirmek isterdim fakat şu an hiç içimden gelmiyor yazmak..

ek: şatoda yaşıyorum amına koyayım!

en güzel özet geçişler

''Cehalet mutluluktur.''

zombinin kalbine kazık çakmak

yapılmaması gereken davranış. besleyin onu ve saygı duyun. isteyerek mi zombi oldu o? neler yaşadı kim bilir? onu da öyle kabullenmek gerek. hem de kalbine!

tavsiye edilen filmin gayet boktan çıkması

zevklerin farklı olduğunun kanıtlarından sadece bir tanesidir. çok iyi tanımadığınız birine; ''bu filmi mutlaka seyretmelisin'' demeyin..

mirzaga

yazar adayı, ev arkadaşım aynı zamanda. hoş gelmiş..

jonktrelda

hayal dünyamın ismi. halen yazdığım fantastik romandaki varlıkların yaşadığı diyar..

kendini mutsuz etmenin yolları

fazla düşünceli davranmak.. karşındakini ne kadar çok düşünürsen o oranda kırılırsın.. istisnai durumlar olabilir fakat mutsuz olmak isteyen insan; etrafındakileri kendinden fazla düşünmelidir.. eğer böyle mutlu olabilmeyi öğrendiyse, yani kendinin düşünülmesini önemsemiyor ve hayal kırıklığı yaşamıyorsa, aşmaya başlamıştır bu insan.. aynen devam etsin ve vazgeçirmeye çalışanlara dirensin.. kolay olmayacaktır, çok iyi biliyorum...

25 yaşına kadar sevgilisi olmamış erkek

siki taşşağına denk olan erkektir.. sevgiliye ihtiyaç duymamış ve tek gecelik ilişkileri yeterli bulmuştur. yok bir de sizle uğraşacaktı hanımlar!

fenerbahçe türk futbolunun içine etmiştir

''bunu ilk defa yapmıyoruz, 6. oluyor..''

gibi ilginç bilgilerin sızdığı da bilinmiyor değil.. fenerbahçe içine etmemiştir.. olsa olsa bok çukuruna icap ettiği gibi davranmıştır. birazdan biz aslında çok temiziz diye bir taraflarını yırtacak kişilere iki çift lafım var.. (bkz: canım yaa)

kova burcu erkeği

her boku bilir.. bilmiyorsa konuşmaz fakat en kısa sürede o boku da öğrenir, telaşa gerek yok..

kızların sevdiği pozisyonlar

(bkz: ofsayt)

gidenin gittiği yerde bıraktığı

gitmek şartsa, bırakılan da razıysa ve bekleyecekse gideni, sadece özlemdir bırakılan.. taşıyamayanların kalkışmaması gerekir. zordur..

e2 ve cnbc e yi izleyen insanlar

internet aracılığı ile dizi seyretme rahatlığını kavrayamayan insan grubudur.. reklam koydukları için sinema salonlarından bile soğudum, bu yüzden reklam olan yerde ne dizi film seyredilir ne de sinema filmi. ulan sıçayım reklamlara arkadaş! sinema salonlarında yapmasaydınız bari..

gürül gürül yanan sobanın üzerine tükürmek

sobanın üzerine kolonya dökmekten daha az zevk veren eylemdir. kolonya alev aldığı anda yüzümde oluşan hain gülümseme ise seremoninin en eğlenceli kısmıydı kuşkusuz..

sözlük yazarlarının itirafları

karışık duygular içerisindeyim, güzel şeyler olacak gibi.. hissediyorum, güç benimle..

fotoğraf mı yazı mı çok şey anlatır sorusu

''derinliğine göre değişir.'' şeklinde cevaplanabilecek soru..

haddi aşmak

hak ettiyse karşıdaki haddi aşmak çok zevklidir. balon egoları patlatırken eğlenmek gibisi yok!

bu lafı duyduğum zaman, söyle bakalım neymiş benim haddim diye sorarım karşımdakine.. çoğunlukla cevap gelmez. çünkü bilmez ne manaya geldiğini. ben de bu suskunluğa karşılık; sen dert etme ben sınırımı bilirim ve sen bana sınırlarımı söyleyemezsin diyerek noktayı koyarım.. o lafı bir daha kullanamaz bana karşı o kişi..