bugün

entry'ler (48)

alman tv kanalının erdoğan la dalga geçen klibi

bu hale geldiğimize üzülünmeli mi, ders olmuş diye sevinilmeli mi bilemediğim kliptir.

alman tv kanalının erdoğan la dalga geçen klibi

Cumhuriyet'in haberine göre dün Alman devlet kanalı NDR'de yayınlanmış kliptir. Baştan aşağı dolaylı,dolaysız eleştiri ve tiye almalarla dolu bir şarkı.

Türkçe çevirisiyle beraber izlemek isteyenler için;
http://www.hebuko.tv/vide...a-gectigi-klip-altyazili/

evlenmek üzere olan kadının samimiyetsizliği

yusuf yusuf olma sendromudur.

danişmend

sahn medresesinde oda sahibi olabilmiş öğrencilere verilen isim.

misafir odası

evin kuzey kutbudur. soba kullanilan evlerde bu oda hic kullanilmadigindan kapisi hep kapalidir,misafirlige gittiginiz anda kapisi acilir buyur edilirsiniz, belli belirsiz birde naftalinimsi bir koku gelir danteller, bufe icinde suslu puslu ciciler, bardaklar, bufe uzerinde uzeri dantelli birde semaver bulunur, ev sahibinin evlilik resmide vardir semaverin yakinlarinda bi yerde butun bunlari incelerken ayak parmaklarindan yukari dogru donmaya basladiginizi hissedersiniz, disler trampet calar, omzunuza acilen bi hirka getirilir, yurdum insaninin misafir perverligidir butun bu guzelliklerin size sunulmasi.

past

haberdar değildim böyle bir şarkının varlığından, tesadüfen dinleme fırsatım oldu. bir daha, bir daha dinledim. başındaki ve sonundaki gitar soloları tekrar tekrar dinledim. gerçekten de mor ve ötesi'ne ait bir parça olduğuna kanaat getirmek için baya bir araştırma yaptım.. mp3'ünü indirirken kimin olduğunu bilmediğim bir parça olarak indirmiş ve dinlemiş olsaydım "bu mor ve ötesi'nin parçası" diyene inanmazdım..

serial killer

macabre grubunun unabomber adli son albumunun kapanış şarkısı.

i'll thrill you; i'll kill you; cut your heart out
then i'll dismember your body parts
i'll break in your house late at night
my smiling face is your final sight
i'll cut your throat with a razor blade
and leave you in a shallow grave
i'll pound your face against the fuckin' street
you'll love my work; it'll be complete
i'll strip you and rip you; your death is my game
i love my work and i have no shame
i'll pick you up when you're hitchhiking
then you'll never be seen again
i'll cave in your head, your face i'll distort
then you'll end up as a "missing" report
i'll smash your skull with a two-by-four
till your brains are on the floor

electro world

8-9 ekim tarihleri için hazırladıkları çılgın teklif kampanyası türkiye çapında ipadlerden, akıllı telefonlardan tutun, lcdtvlere, laptoplara, çamaşır makinelerine kadar toplam 100 hediye dağıtacak elektronik marketler zinciri ve aynı zamanda bu kampanya ile sosyal medyada rakiplerine fark atarak müşteri kazanma stratejisini başarıyla uygulamış teknoloji devidir.

electro world çılgın teklif kampanyası

yaşasın ki sonunda 8-9 ekim tarihlerinde ikincisi düzenlenecek olan kampanya, türkiyenin çeşitli bölgelerinden toplam 100 hediye dağıtılacakmış, mesela iphone 4'ler, ipad 2'ler, sony playstation 3'ler, pes 2012'ler, lg lcd tv'ler, sony tablet pc'ler, samsung notebook'lar, htc desire s'ler, samsung galaxy s 2'ler, nokia cep telefonları, canon video kameralar, sony fotoğraf makineleri, fuji fotoğraf makineleri, olympus fotoğraf makineleri, samsung çamaşır makineleri demişler facebook sayfalarında, hakketen çılgın adamlar

(bkz: electro world)

kayak

çeşitli yüzeylerde yapılabilen spor.

ah ulan o entry i ben girecektim al sana eksi

http://www.ilginçintikamçeşitleri.net

ben de öyle dedim zaten

cümle kullanıldıktan sonra sağ yap sağ yap, topla şimdi ablacım diye lapinleme atlamak istediğim kıvırma şekli.

bacak bacak ustune atabilen obez

nirvanaya ulaşmıştır.

facebook daki acıkınca yemek yiyenler grubu

minimum iq sınırına sahip insanlar topluluğu olmaya adaydır.

oktoberfest 2011 istanbul

kafepi organizasyon fiyaskolarının sonuncusudur.

osman büyük

komik adam. birkaç viral çalışamsını izledim bence başarılı. yalnız tiyatrocu olduğu çok belli.

sayfası da böyle bir şey

http://www.facebook.com/osmanbuyukk

konuşmayı sevmeyen insan

konuşacak birşeyi olmayan insandır

eski sevgilinin geri dönmesi

yine mi pilav...

aldatırken çekilen resimleri sevgiliye yollamak

geniş bir hayal ve takdire şayan bir yaratıcılık.

medusa nın gözlerine bakınca altın kesilmek

bütün tanıdıkları, ''bakın size ne göstereceğiiiiim'' diye kandırıp medusanın gözlerinin önüne sürükleme isteği uyandıran olaydır. yaşasın kötülük, kahrolsun çulsuzluk.