bugün

(bkz: mesafeli ilişki)
(bkz: malesefli ilişki)
Seviyorsan mesafelerin bir önemi kalmaz deyip kendinizi avuttuğunuz ilişki.
uzun mesafeli iliskinin yurumeyecegini soylemistim bir kiz arkadasima, iliskimizi bitirdi. dur da cumlenin bir sonunu dinle diymi?

uzun mesafeli iliski yurumez, depar atar adeta...
sadece birer rakamdan ibarettir.
arada kıtalar dahi olsa eğer karşılıklı sevgi ve güven varsa hiç bir önem arz etmez.
(bkz: uzak mesafe ilişkisi)
(bkz: aramaya inanmak)
(bkz: mesafelere inanmak)
bir kaç ay idare edilebilecek bir ilişkidir tabi ortada sevgi varsa. ama ne kadar severseniz sevin birkaç aydan sonra hızla çöküş yaşanıp ilişki denen birşey kalmaz.
bitiyor. ne olursa olsun biter. çok sevsen de beş aydan fazla dayanamazsın.
boka saran ilişki.
yanindakine guvenemezken uzaktakine koru korune baglanmak neyin nesi.
dünyanın en uyduruk ilişkisidir.
Gün geçtikçe hasretin bedene ağır geldiği, zamanın ve mekanın gönül bağında yok olduğu, kimi zaman sözlerin kifayetsiz kalıp gözyaşına dönüştüğü ilişkidir. Gurbettir, sıladır, özlemdir; yangın yeri yürektir!
ilişemeyen ilişki.
Uzak mesafede devam ediyosa bi iliski bi bokluk var demektir. Bir adet kitalar arasi jet edindirir adama. Hakkari edirne 15 dk. Hadi amk boyle guce bukulmeyen demir nazlanan kiz... Sen adam olda sonrasini veren verir. iki gonul bir oldumu dag daga kavusur, gonlun kendi kendine yanarda donup bakan olmazsa iki elin kavusmaz birbirine.
ilişki yine iyi. Uzaktaki birini sevmek zor.. ayrıca güven varsa her şey hallolur.
bir süre sonra tadı kaçan ilişki. tadı kaçmadan duygular tazeyken, kimse kimseyi kırmadan ayrılın, güzel hatırlayın. aksi olasılık yok.
(bkz: kasıktan dize kadar)
ilişki değildir. daha çok telefon bilgisayar ekranıyla olur o ilişki. Sevdiceğin yüzüne değil ekrana gülersin, ağlarsın eli uzanamaz, o hasta olduğunda kalkıp bir çorba yapamazsın. iğrenç yani çekilir değil.sevgili dediğin yanında olur.

Aşrı aşrı memlekete yari göndermesinler *
topkapı seyrantepe minibüsünde şoförle kesişen ablalar.
Bokumla ilişki yaşamak daha iyidir.
muzdaribi olduğum ilişki türüdür. o balıkesirde ben izmirde... çok zor be sözlük çok zor. arada sırada gidip pansiyonda kalıyorum sırf görebilmek, az da olsa sevebilmek için. çok seviyorum... bırakmak istemiyorum, bırakamıyorum.
zordur.
hem maddi anlamda hem de manevi anlamda. ilişki dediğin sadece konuşarak yürüyebilen bir şey değildir.

elini tutmadan, gözlerine bakmadan anlayamayacağın ruh hallerinde telefondan sesini duyarak ne kadar yanında olabilirsin ki birisinin.. zordur zor.

ben 4 seneden fazla yürütmüştüm. istenirse yapılabilir, ama gençseniz yol yakınken dönülmesi çok daha iyidir.

özel tarihler ve anlar dışında hayatının çoğunda yoksunuz yanında, başkaları var.. o an ağlarken de.. gülerken de.. ya da ne bileyim yemek yerken de hep yanında başkaları var.. büyük bi eziyet oluyor bi vakitten sonra.. çekilmez hale gelebiliyor.
Çocukken oynanan evcilik gibi oynayanlara ciddi geldiği kadar gerçek yüzünde saçma ve tabiki sürmeyecek ilişkidir.
Çok mu zor arkadaşlar taşınmak?

Bir kaç sene gayet de yürür (yürüyor), püf nokta mesafeyi en Yakın zamanda kirabilmekte.

Yetişkin bireylerseniz aynı ülkede yaşıyorsanız zor değildir.

Ergen halinizle boyunuzdan büyük işlere kalkışmayın yeter.
10 sene önce yaşadığım ilişki türüdür.

Şuan dostum olan kişidir, bu arada artık aynı şehirdeyiz.