bugün

entry'ler (112)

türk insanının en büyük problemi

https://www.youtube.com/watch?v=L0z6SD6Pexg

''yetmez türk'e dünya yetmez, dört göl, yedi kıta yetmez! aya çıksa ay yetmez, güneşi de yakacağız! bir türk'ün bir damla yaşı yok edecek dağı taşı! "

güneşi yakıcaz :D

bir kadını vazgeçilmez kılan şey

sevmesi(zamanında). o farklı sevmiştir seni.

harbiden yakışıklı olan oyuncular

ali aksözü bile yakışıklı olarak görüyosan kanka sen bayaa bi aşmışın. aşık falan da olmuşundur.

izmir zirvesi yapalım

aranızdan sadece 1 kişinin 20 üstü geri kalan 15-18 arası olursa görmek isterim bende hallerinizi hele o 20 üstününkinin suratını.

ben kürde ev vermem diyen ev sahibi

oda demeseymiş abi adam açık açık söylemiş.

- "ben kür" de ev vermem.
+ ben kür
- vermiyorum ev.

yazarların tipsizlikten yiyeceği ceza

elektrikli sandalyeye oturtup birkaç ceyran verildikten sonra tipi düzelmiş mi diye bakılıp tekrar tekrar denenir- ya düzelicek ya ölücek tipsiz pezevenk.

kitapçıdaki hatunun beline sarılmak

arkadaşlar herkes yanlış anlamış ya burası polonyadaki bir kitapçıda bulunan Hatu isimli bir heykel vardır- bu heykelin eli boştur ve eline kitabı korsunuz- arkasına geçip belinden sarılınca heykelin omzuna yapılmış yastık misali süngere çenenizi dayarsınız ve kitabınızı okursunuz.

karanlığı sevmek

bilmiyorum neden öyle oldu. oda karanlıktı gittim ışığı açtım. sonra dönerken sevemedim bu gözlerime dolan ışığı- neyse gittim kapattım yine güzel gelmedi bana: sadece bilgisayarımdan gelen ışıkla aydınlanmak- en sonunda tuvaletin ışığını açtım- ne karanlık ne tam aydınlık oldu odamın kenarı- loş dersiniz belki ama öyle de değil karanlıkımsı işte- ama mutlu oldum böyle baya baya kelebekler uçuşturdu karnımda.

ay tenli kadın

sivilcelerini zamanında çok patlatmış kadındır- ayın yüzeyi gibi göçük göçüktür yüzü.

türkiye de ünlü düşünür çıkmama sebebi

amaaannn koy götüne rahvan gitsin.

kürtlere iki çocuk hakkından fazla izin verilmesin

anca şu şekilde gerçekleşebilir: tüm ülkeye 2 çocuktan fazlası bilmem kaç para ceza denecek. sonra türklerin 2 çocuktan fazla yapmasıyla bu parayı devlet karşılıcak ama kürtlerinkinde böyle bişi olmucak ve kürtler yapamıcak çocuk. ayrımcılık ırkçılık gibi söylem olmasın diye de el altından olucak bu. hani bilmicekler türklerinkini ödüyonuz diyemicekler. vee kürt ve türk evlenmesinden doğan çocuklar serbest olucak. isterse 100 bin çocuk doğurabilcekler ve bunlardan doğan çocuklar türkiye de çoğalırsa türk kürt ayrımcılığı yapmıcana eminim ana-baba türk-kürt olduğu için-

VE SONUÇ BARIŞ.

ahirette hesap verirken söylenecekler

sanırım hazırım.

giden unutur kalan hep yanar

sabah kalkar karmaz youtube da açıp döngü yü seçtiğim rafet el roman şeysi.

hükümet değişecek

"Bir filin bir mahalleden baska bir yere gittigini görmek, o memlekette hükümetin degisecegine isarettir."

Rüyada daha fazlası da var ama bir kısmı bu- hadi hayırlısı olsun.

en son izlenen filmden hatırlanan en iyi cümle

en son hangi filmi izlediğimi hatırlayamadım aq- öyle bi hevesle girdim ki yazmaya- ve gerçekleri yazıyım dedim gerçekten en son izlediğim film hangisi ve en iyi gelen cümlesi neydi diye- o da ne? hangi film olduğunu bile hatırlamıyorum.

sünnet olmak yasaklanmalıdır

direk aklıma gelen shameless- daha bu sezon yeni başladı ve ilk konusu sünnet- avrupada yok yani?

sinir krizi geçirmek

Allah ım delircem.

et döner ayran 1 tl

yalandır. en ucuz olarak bildiğim tek yer bile 1 tl döner içicek yok- bok iç misali bakan gözlere sahip sahibi olan yer. çalışanları da yok öyle kendi ama süper ötesi döner. içini açıp bakmıcaksınız sadece ye- ve 75 kuruşa coco cola alırsınız giderken şişesini verirsiniz ve ta taaaa 25 kuruş kazandınız.

sinema tarihinin en iyi ikilisi

jim carrey nin oynadığı Charlie Baileygates ve Hank Evans ikilisi.

solcular neden atatürk ü seviyor

çünkü atatürkün çoğu resminde görmüşsündür belki sağ elini ceketin içine koyuyo(mason duruşu da diyolar) neyse ama dikkat et sağ el- yani gösterdiği el sol eli halk sol elini görebiliyo ama sağ el gizli duruyo- yani solcular seviyo çünkü solculara karşı eli açık olcağını gösteriyo (el dışarda) ama sağcılara karşı elini göstermiyo bile- yani solcular için elim açık gelin diyor bu duruşuyla ve çoğu insan bu yüzden solcuları atatürk sever diye solcu oluyor ve onlarda atatürkün eli açıklığı için seviyolar.